Útulná roubenka pro rodinky

Zveme Vás do naší dřevěné Chalupy na Hlaváčkách, která se nachází mezi Rožnovem p. R. a Valašskou Bystřicí, na vrcholu kopce Hlaváčky. U nás můžete prožít klidnou rodinnou dovolenou v obklopení lesa.

Kolem dřevěné chalupy vedou trasy vhodné pro cyklisty, pěší turisty i běžce. Přímo v lese se dají nasbírat lesní plody a houby. V Rožnově můžete poznávat život v minulosti, a to prohlídkou Valašského muzea v přírodě i navštívit Rožnovské pivní lázně. S dětmi si můžete udělat výlet na Rozhlednu Búřov, zaplavat si v přehradě Bystřička nebo poznávat krásy Botanické zahrady a arboreta Štramberk. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Ski areálu Búřov - Valašská Bystřice a Skiareálu Veselá.

Celoročně nabízíme k pronájmu Chalupu na Hlaváčkách, jejíž celková kapacita je 5 osob (včetně přistýlky). Hezké chvíle můžete trávit v obytné části, která se skládá z kuchyně a obývacího prostoru. Právě zde najdete televizor, rádio a kuchyňský kout (s el. sporákem s troubou, el. vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, jídelním posezením a remoskou). V kuchyni se také nachází jedno pevné lůžko a na požádání Vám zde můžeme umístit přistýlku v podobě rozkládací postele. Spánek zabezpečuje 3-lůžková ložnice s manželskou postelí a pevným lůžkem. V chalupě je také koupelna s vanou a toaletou.

Na zahradě si můžete užívat sluneční paprsky nejen během oddechování na posezení i při grilování jídel na grilu nebo ohni. Děti se mohou zahrát s hračkami. V ubytování máme určený prostor pro uschování kol a lyží. Pozemek je oplocený před možným parkováním cizích aut. Pejsek Vám tak může uprchnout. Parkování je hned u objektu. Těšíme se na to, jak strávíte úžasnou dovolenou u nás!