Rekreační chata pro rodinky, s krbem

Preferujete chvíle v kruhu rodiny či menší skupinky přátel? Zveme Vás do Chaty Lentilka, která se nachází v chatové oblasti města Rožnov pod Radhoštěm.

Zlínskí kraj a celkově město samotné je známé díky mnoha možnostem vyžití - ať už kulturně, sportovně nebo rekreačně. Cyklistika je zde velmi oblíbená, stejně jako turistika nebo nordic walking na Lysou horu či Soláň. Nevynechejte ani návštěvu místního skanzenu nebo rozhledny. Pokud Vás zláká sáňkování, běžkování či jiný typ zimního sportu, navrhujeme Vám využít skiareály Bílá, Pustevny, Soláň nebo Velké Karlovice.

Celoročně Vás s radostí přivítáme v naší Chatě Lentilka s celkovou kapacitou ubytování pro 6 hostů. Už při vstupu Vás zahřeje teplo sálající z krbu v obývací místnosti. Na pohodlném gauči si zde také podíváte film v televizoru se satelitním příjmem. Hospodyně zajisté dobře ohodnotí kuchyňku pro přípravu chutných pokrmů. Využijete v ní el. vařič, ledničku, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, kuchyňské nádobí a jídelní sezení.

Schodištěm se dá komfortně dostat do podkroví chaty, které je tvořeno jednou 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a balkonem. Ve druhé, 4-lůžkové ložnici využijete dvě samostatná lůžka a dvě matrace. K uspokojení standardních potřeb rekreantů je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Na pěkně upravené, oplocené zahrádce si odpočinete v dřevěném altánku s posezením a grilem. Parkování Vašeho čtyřkolového tátoše je možné na jednom vyhrazeném místě před chatou. Těšíme se, že u nás prožijete svůj vzácný čas.


Preferujeme: Starší než 35 let