Pohádková chata v srdci Beskyd

Chata v Beskydech je situována v klidné části malebné vesničky Dolní Bečva na Severní Moravě, v okrese Vsetín. Je ideálním výchozím bodem pro podnikání různých výletů po okolí a obdivování krás Moravskoslezských Beskyd.

Celoročně Vás rádi přivítáme v chatě s celkovou kapacitou až pro 5 osob. Pohodlně se vyspíte ve dvou ložnicích. Jedna je s manželskou a samostatnou postelí (palanda), druhá s manželskou postelí a nachází se na vyvýšeném patře v podkroví. Kuchyň obsahuje veškeré potřebné vybavení pro přípravu Vašich oblíbených pokrmů, jako je elektrická dvouplotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a kuchyňské nádobí. Jídlo si pak vychutnáte na jídelním posezení. V obývacím prostoru najdete gauč a televizor. Součástí koupelny je sprchový kout a toaleta.

Bezplatné WiFi připojení na internet je dostupné v celé chatě. V exteriéru na Vás čeká venkovní posezení s grilem a ohništěm. Pokud budete mít chuť trochu se rozhýbat, zahrajete si badminton nebo šipky. Myslíme i na naše nejmenší hosty, pro které tady máme připravené dětské hřiště s pískovištěm, hračkami, houpačkou, prolézačkami a trampolínou. K zapůjčení máme také dětskou jídelní židli. Pokud si k nám přinesete kola, bezpečně si je uschováte v uzamykatelném přístřešku. S parkováním si nemusíte dělat starosti, přímo u chaty zaparkujete až 3 auta.

V Dolní Bečvě se nebudete nudit v létě ani v zimě. Své děti nezapomeňte vzít do Gibon parku, trochu adrenalinu zažijete také v Horském lanovém parku Tarzanie. Krásný výhled si užijete z Jurkovičovy rozhledny a vyhlídkové věže Búřov. Příjemným zážitkem bude pro Vás jistě i návštěva Valašského muzea v přírodě. Zaplavejte si na koupališti v Prostřední Bečvě a v aquaparku Frenštát pod Radhoštěm. Nadšenci cyklistiky jistě ocení 200 m vzdálenou cyklostezku, která vede na všechny světové strany. V zimě si zasportujete v několika ski areálech, jako je například Búřov, Soláň - Vrchol, Rališka, Solisko, Kubiška a Jezerné.

Pokud si pro Vaši dovolenou vyberete Chatu v Beskydech, určitě neprohloupíte. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!