Chata se zahradou a bazénem v Beskydech

Chata Dolní Bečva stojí v blízkosti centra obce Dolní Bečva, v okrese Vsetín, ve Zlínském kraji. Valašská obec je vynikajícím místem pro odpočinek a turistiku v Beskydech.

Nedaleko chaty se nachází nové dětské hřiště a dospělí si rádi zahrají tenis a minigolf či vychutnají wellness v Sport Art Hotelu. Cyklisté zajisté ocení množství cyklostezek v okolí, na turistiku však můžete vyrazit i pěšky. Oblíbenou túrou je výstup na Lysou horu, z jednodušších túr doporučujeme vrchy Kněhyně a Malý Smrk. Blízké město Rožnov pod Radhoštěm je vyhledávané zejména díky Valašskému muzeu, ale můžete si zde užít i koupaliště, krytý bazén, kluziště na zimním stadionu, Gibon park nebo pivní lázně. Turisté se také rádi vydávají do sedla Pustevny s unikátními stavbami Libušín a Maměnka nebo na vrch Radhošť se sochou Radegasta. V zimním období si naplánujte den v lyžařských střediscích Ski areál U Sachovy studánky či Ski areál Soláň - Bezové.

Během celého roku nabízíme ubytování v chatě s kapacitou pro 6 - 7 hostů. Pohodlně se u nás ubytuje rodina nebo skupinka, která chce vyrazit objevovat krásy Valašska.

Ve společenské místnosti je připraveno sezení a televize se satelitním příjmem. Nachází se zde také manželská postel. Mezi společenskou místností a kuchyní je umístěn jídelní stůl. V kuchyni Vám poslouží keramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice. Najdete zde také pohovku, která po rozložení slouží jako lůžko pro jednu osobu. V 4-lůžkové ložnici si odpočinete na manželské posteli nebo patrové posteli. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a pračkou a samostatná toaleta. V objektu je za příplatek k dispozici WiFi připojení na internet. Pro děti Vám poskytneme dětskou postýlku a potěší je i hračky.

Během teplého období roku si posedíte na zahradě, kde si můžete v krbu připravit grilované dobroty. Osvěžíte se v bazénu (průměr 4,6 m) a děti se zahrají na pískovišti a houpačce. K dispozici máme k zapůjčení dva kola, vlastní kola nebo lyže si odložíte ve vyhrazené místnosti, která případně slouží i jako herna. Parkování pro dva vozy je možné pod přístřeškem u chaty.

Přijďte k nám načerpat nové síly, okolní příroda Vás jistě okouzlí. Těšíme se na Vaši návštěvu na Chatě Dolní Bečva.