Loading

Ubytování v Luhačovicích

(7 objektů + 13 objektů v okolí 25 km)

Ubytování Petr Dynka

Luhačovice, v obci / ve městě, u potoka
Příjemná relaxační dovolená ve vilce

Hotel Harmonie

Luhačovice, na okraji obce / města, u vody
Harmonie pro tělo i duši

Penzion Karina

Luhačovice, v obci / ve městě, v centru města
Pohodlné pokoje v centru Luhačovic

Penzion Stella

Luhačovice, na okraji obce / města, u řeky
Útulný rodinný penzion blízko centra

Penzion Jarmilka

Luhačovice, v obci / ve městě, u potoka
Pohodlné a cenově výhodné apartmány

Penzion Růža Luhačovice

Luhačovice, v obci / ve městě, u řeky
Útulný penzion v centru lázeňského města

Penzion Monika Luhačovice

Luhačovice, v obci / ve městě, v centru města
Penzion s domácí atmosférou, v centru

Ubytování Sisi

Pozlovice (Luhačovice 2,5 km vzdušně), na okraji obce / města
Pohodlné ubytování nedaleko Luhačovic

Penzion u Koudelků

Podhradí (okres Zlín) (Luhačovice 5,5 km vzdušně), na samotě...
Čisté pokoje penzionu s dom. zvířaty

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice (Luhačovice 7,2 km vzdušně), na okraji obce / měst...
Akce + výhodní ubytování. I pro skupiny!
1 - 20 / 20

Luhačovice

Luhačovice 1

Nejslavnější moravské lázně si doopravdy zamilujete

V romantickém prostředí Bílých Karpat, v okrese Zlín, se rozkládá známé lázeňské město Luhačovice, jež při svých toulkách rozhodně nesmíte minout. Čeká tady na Vás pohodový pobyt plný relaxu, na který hned tak nezapomenete. Za návštěvu však stojí také blízké okolí, pyšnící se nádhernou přírodou. Navíc, výhodné ubytování, skvělé kulturní vyžití a úžasná atmosféra, tím vším Vás dovolená ve Zlínském kraji překvapí.

Luhačovice, čtvrté největší lázeňské město v České republice, se mohou pochlubit hlubokými kořeny, jež sahají až do středověku. Přestože první písemná zmínka pochází již z roku 1412, byly až do počátku 20. století v podstatě malou, bezvýznamnou vesnicí. Později ale dochází k její proměně ve slavné rekreační centrum. Právě to si dnes oblíbí každý, koho na jih Moravy přiláká levné ubytování, jedinečné zážitky, a také možnost udělat něco pro své zdraví.

Jakými zajímavostmi se mohou Luhačovice pochlubit?

Dovolená v Luhačovicích je jako stvořená pro všechny, kdo touží po tom, pořádně si odpočinout a načerpat nové síly. V případě, že patříte mezi ně, můžete se těšit na relax ve wellness, rašelinové zábaly i blahodárné koupele. Stejně tak na Vás čekají i ranní procházky po kolonádě a ochutnávky lahodných minerálních vod, jako je třeba Vincentka. Uvidíte, že toto nejen velmi zdravé, ale především oblíbené pití panovníků a umělců si doopravdy zamilujete.

Během svých toulek městem, které Vám nabízí nejen romantickou atmosféru, ale i prvotřídní ubytování, Vás zajisté zaujme také lázeňská architektura. Synonymem těchto krásných, barvami hýřících staveb, je slavný Jurkovičův dům, jež určitě nesmíte minout. Milovníci moderny by si naopak neměli nechat ujít kostel Svaté rodiny. Jedná se o jednu z nejmladších sakrálních památek v České republice, která přitáhne Vaši pozornost již z dálky.

Luhačovice 2

Do Luhačovic za relaxem, architekturou a zážitky

Pokud míříte do Zlínského kraje spíše za kulturou, můžete si být jisti, že se v Luhačovicích nudit nebudete. Samozřejmostí je pestrý společenský život spojený s hudbou, tancem a zábavou, na který hned tak nezapomenete. Mezi nejoblíbenější akce patří Mezinárodní dětský folklorní festival či Pivní Maraton Krügl Cup. Kdo se rozhodne sjednat to nejlepší ubytování a zůstat déle, ten se pak zase může těšit na populární letní koncerty na kolonádě.

Na své si však přijdou i ti, které láká spíše aktivní dovolená spojená se sportem, pohybem a zdravým životním stylem. V horkých letních dnech se určitě vydejte k Luhačovické přehradě, kde si vychutnáte nejen vodní radovánky, ale také projížďky na loďce. Naopak v zimních měsících Vám nic nebrání, navštívit nedávno otevřenou městskou plovárnu. Na své si však přijdou i milovníci lyžování, na něž čeká lyžařský vlek na Lužné, situovaný přímo v srdci města.

Okolí Luhačovic se pyšní množstvím hezkých míst

Chcete si dopřát parádní dovolenou se vším všudy, na kterou hned tak nezapomenete? Potom neváhejte a zamiřte také do okolí Luhačovic, kde to zkrátka žije. Těšit se můžete třeba na toulky půvabnou přírodou Bílých Karpat, kde v průběhu dne nepotkáte ani človíčka. Celá krajina je navíc poseta množstvím stezek, takže na své si přijdou i milovníci cykloturistiky. Ti mají možnost vydat se na kole třeba na hrad Malenkovice, pyšnící se krásnými zachovalými interiéry.

Dovolená na Východní Moravě však láká také k návštěvě Zlína, proslaveného obuvnickým průmyslem. Za prohlídku tady stojí například obří komplex Baťových závodů, včetně známé Jedenadvacítky, jež se řadí mezi nejstarší výškové budovy v Evropě. Pro rodiny s dětmi je zase připravena oblíbená ZOO Zlín, a stejně tak nechybí ani levné ubytování. Kdo má rád kuriozity, měl by naopak zamířit do Obuvnického muzea, kde jich najde hned několik, a to včetně kolekce atamanských bot nebo topánků ze staré Číny. 

Luhačovice 3

Stejně se vyplatí navštívit i pohádkový zámek Lešná, v romantickém stylu, jež se v současné době řadí mezi nejúchvatnější stavby u nás. Hezkým zážitkem pak může být i projížďka na koni, kterou Vám nabídne třeba nedaleký hřebčín Napajedla. V závěru Vašeho pobytu se nebojte na chvíli zvolnit a zamiřte do Distillery Land ve Vizovicích. Čeká tady na Vás ochutnávka těch nejlepších likérů, ale dejte si pozor, aby se Vám nakonec pořádně nezamotala hlava.

Jak na nejvýhodnější ubytování v Luhačovicích?

Oblíbené rekreační centrum Východní Moravy svým návštěvníkům nabízí nejen vynikající wellness pobyty, ale také to nejlepší ubytování za skvělé ceny. Těšit se tak můžete na luxusně zařízené hotely s prvotřídním přístupem, které si zamilujete. Stejně tak nechybní ani rodinné penziony pro nenáročné. Ti, kdo touží spíše po romantice, mají možnost zkusit pronájem chalupy či roubenky a samozřejmě ani ubytování v soukromí není problém.

Luhačovice Vás zvou na perfektní dovolenou, spojenou s luxusními zážitky a dobrodružstvím, na které hned tak nezapomenete. Právě proto rozhodně neváhejte, sjednejte si to nejlevnější ubytování a toto slavné lázeňské město určitě navštivte.