Chata v samém srdci Moravských Kopanic

Chata Vyškovec se nachází na samotě u stejnojmenné obce, v okrese Uherské Hradiště, ve Zlínském kraji. Tato lokalita v Bílých Karpatech se nachází v těsné blízkosti slovenských hranic, jen 20 kilometrů od Trenčína.

Aktivní dovolenou můžete strávit v okolí chaty různě. Vyberte se například na turistiku do Bílých Karpat, nejkrásnější výhled se Vám naskytne z rozhledny na Velkém Lopeníku. Pokud máte rádi historii, doporučujeme navštívit zámek Nový Světlov v Bojkovicích a Zámek Buchlovice či Hrad Buchlov, baziliku ve Velehradě a skanzen v Modré. Pokud jste spíše sportovně založení, oceníte koupaliště ve Starém Hrozenkově či aquapark v Uherském Brodě. V zimě si zalyžujete v nedalekém Ski centru Bílé Karpaty. Za odpočinkem doporučujeme vyrazit do lázní v Luhačovicích. Za návštěvu stojí i Slovensko, kde uvidíte například hrady v Trenčíně a Čachticích, lázně v Piešťanech nebo Bojnický zámek se zoologickou zahradou.

Během celého roku se můžete ubytovat v útulné chatě pro 8 osob. Příjemnou dovolenou zde stráví například rodinky s dětmi nebo menší skupinky přátel.

Převážnou část přízemí chaty tvoří společenská místnost určená pro trávení volného času. Pobavíte se sledováním oblíbených programů na televizi se satelitním příjmem, zahrajete si společenské hry nebo si jen nerušeně vychutnáte praskání ohně v krbu a rozhovor s blízkými. Součástí tohoto prostoru je také kuchyňský kout, kde si připravíte domácí jídla, využijete zde elektrický sporák s troubou, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, toastovač i ledničku s mrazákem. V přízemí je umístěna také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K odpočinku po dlouhém dni využijete dvě 4-lůžkové ložnice v podkroví, každá je vybavena manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Ze společenské místnosti vyjdete na terasu, kde je připraveno posezení a k dispozici je Vám i vnější krb a gril, takže si můžete ugrilovat voňavé lahůdky. Děti se zabaví na pískovišti, houpačkách, skluzavce a v bazénu, kde se v letních vedrech jistě rádi zchladí i dospělí. Na travnaté ploše u chaty si můžete zahrát badminton. Pro úschovu kol a lyží se zde nachází vyhrazený uzamykatelný prostor. Přímo u objektu je zajištěno parkování pro 5 aut, v zimním období je třeba použít sněhové řetězy.

Přijďte si užít ničím nerušenou dovolenou na romantické chatě v Moravských Kopanicích. Těšíme se na Vás na Chatě Vyškovec.