Akce + výhodní ubytování. I pro skupiny!

Eurocamping Bojkovice se nachází v okrajové části města Bojkovice, okres Uherské Hradiště, na střední Moravě. V blízkosti je situováno autobusové i vlakové nádraží.

Jen 500 metrů od kempu využijete tenisové kurty, multifunkční sportovní halu, bowling i saunu. V okolí kempu můžete navštívit Zámek Nový Světlov, udělat si výlet k přehradě Bojkovice, k rozhledně Na Skalce u Bojkovic nebo zrelaxovat v Aquaparku Delfín v Uherském Brodě. Pokud máte rádi kulturu a historii doporučujeme Vám navštívit Muzeum Bojkovska se zajímavými expozicemi. Turisté si naplno vychutnají přírodu během procházky naučnou stezkou Po zelené Hostětíněm. Okolí kempu je známé celosvětově uznávaným vinařstvím, vinnou cestu nebo exkurzi do vinného sklípku si tak můžete dopřát i Vy.

Náš kemp je pro Vás otevřen od konce dubna do konce září a nabízí Vám ubytování v chatkách, prostor na stanování a stání karavanů. Celková kapacita chatek je 100 lůžek, pro karavany a stany je k dispozici 40 travnatých míst navíc s možností využití elektrické přípojky.

Na dotaz si můžete vybrat chatky A1 - A4 s jednou ložnicí, chatku A5 se dvěma ložnicemi, dvoj-chatky B1 - B5 a B7 - B10 (sestávající ze dvou částí) každá část chatky s jednou ložnicí, jakož i mobilní domky se dvěma ložnicemi. Každá chatka/část chatky má vlastní terasu s posezením, obývací prostor a kuchyňský koutek vybavený dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou, základním kuchyňským nádobím. Součástí každé chatky/části chatky je také vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Hosté ubytovaní v karavanech a stanech mohou využít společnou letní kuchyň s dřezem s teplou vodou, elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí (kuchyňské nádobí potřebujete vlastní). Samozřejmostí jsou společné toalety (dámské a pánské) a sprchy (dámské a pánské) za poplatek 20 Kč. V celém areálu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru kempu si můžete zaplavat v bazénu, posedět v restauraci (snídaně po dohodě) s barem a terasou, zalovit ryby v rybníku, hrát stolní tenis, stolní fotbal nebo volejbal na plážovém hřišti. Ti nejmenší se potěší dětskému bazénu, hřišti s pískovištěm, trampolínou, houpačkou a skluzavkou. Na vyžádání Vám rádi poskytneme službu praní prádla. Vaše kola si odložíte v uzamykatelné místnosti a auta zaparkujete přímo v areálu.

Rádi Vám zorganizujeme i různé oslavy, den dětí, ozdravné pobyty, firemní akce apod. Těšíme se na Váš pobyt v Eurocamping Bojkovice.