Příjemná relaxační dovolená ve vilce

Zveme Vás trávit příjemnou relaxační dovolenou do Ubytování Petr Dynka, které se nachází v lázeňském městečku Luhačovice, na Moravě.

Během rekreace v našem ubytování můžete využít možnosti na cyklistiku, turistiku, rybaření, houbaření nebo se jen tak projít jedinečnou přírodou Bílých Karpat. V našem městečku jezdí vláček po okolí. K zajímavým tipem na výlet patří i Luhačovická pouť, Zámek Nový Světlov - Bojkovice, Zámek Buchlovice s rozsáhlým parkem a zahradou nebo Hrad Buchlov. Po výletech dobře padne relax v místních lázních. V zimě si zalyžujete na místním vleku, i na zasněžovaných vlecích Újezd a Stupava.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v naší vilce manželů Dynkových s celkovou kapacitou 16 osob. Ubytovat se můžete ve třech apartmánech, každý se samostatným vchodem. Na výběr máte:
- 3-lůžkový Apartmán v přízemí, s 3-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky a navíc možností využití jedné přistýlky,
- 6-lůžkový Apartmán na prvním patře, s 2-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky a 4-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky,
- 6-lůžkový Apartmán v podkroví, s 2-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky a 4-lůžkovou ložnicí se samostatnými lůžky.

Apartmány jsou vybaveny standardně. V každém apartmánu využijete kompletně zařízenou kuchyň (s lednicí s mrazákem, sporákem, mikrovlnnou troubou, veškerým potřebným nádobím a jídelním sezením). Apartmány disponují také televizí a rádiem. Součástí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nechybí také WiFi připojení na internet zdarma.

Klidné prostředí si můžete užívat i z posezení na terase nebo během grilování. Před domem se nachází travnatá plocha pro sportovní využití. Je nutné nahlásit předem ubytovateli, pokud si klient vezme se sebou kola - abychom je případně věděli uložit. Ke každému apartmánu jsme vyhradili jedno parkovací místo před vilkou. Těšíme se na Vás!