Pohodlné a cenově výhodné apartmány

Penzion Jarmilka se nachází v klidné části města Luhačovice, které je jedním z největších lázeňských měst v České republice.

Při pobytu v Luhačovicích byste určitě měli využít lázeňské služby a wellness, doporučujeme například inhalační procedury. Turistické a cyklistické stezky se postarají o celodenní program, vydejte se například k Luhačovické přehradě nebo vodní nádrži Fryšták. Pokud se potřebujete v létě osvěžit, bazén najdete přímo v Luhačovicích, vyrazit však můžete i na koupaliště do Bojkovic či do Uherského Brodu, kde se nachází i Aquapark Delfín. V zimním období se o zábavu postará lyžařské středisko Újezd ​​u Valašských Klobouk.

Během celého roku nabízíme ubytování ve 4 apartmánech pro 2 - 4 hosty. Celková kapacita penzionu je 13 osob. Pohodlí zde najdou rodiny s dětmi nebo menší skupiny.

Ubytovat se můžete v jednom z těchto apartmánů:
- Apartmán č. 1 s jednou 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a přistýlkou,
- Apartmán č. 2 se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi (v jedné manželská postel, v druhé dvě samostatná lůžka),
- Apartmán č. 3 jednou 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí,
- Apartmán č. 4 se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi (v jedné manželská postel, v druhé dvě samostatná lůžka) a obývací místností.

Všechny apartmány disponují kuchyní nebo kuchyňským koutem s elektrickou dvouplotýnkou (v apartmánu č. 4 elektrický sporák s troubou), mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je jídelní posezení se stolem a židlemi. Ke každému apartmánu náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Balkon či menší terasa s posezením jsou také součástí všech čtyř apartmánů. Pro Vaše nejmenší rádi připravíme dětskou postýlku. Bezplatné WiFi připojení je zajištěno v celém objektu.

Ubytovaní hosté mají možnost využít zahradu s altánem, připravený je pro Vás i gril. Děti se zabaví na pískovišti a zahrát se mohou také na větším hřišti v sousedním zámeckém parku. Pokud máte chuť na trochu cyklistiky, oceníte půjčovnu kol přímo v objektu. Pokud přijíždíte s vlastním kolem, oceníte úschovnu, kde je možné odložit nejen kola ale i lyže. Parkování pro 4 auta je zajištěno přímo ve dvoře penzionu. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Jarmilka.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata