Loading

Ubytování v Luhačovicích

(4 objekty + 5 objektů v okolí 25 km)

Penzion Stella

Luhačovice, na okraji obce / města, u řeky
Útulný rodinný penzion blízko centra

Penzion Karina

Luhačovice, v obci / ve městě, v centru města
Pohodlné pokoje v centru Luhačovic

Penzion Monika Luhačovice

Luhačovice, v obci / ve městě, v centru města
Penzion s domácí atmosférou, v centru

Penzion Růža Luhačovice

Luhačovice, v obci / ve městě, u řeky
Útulný penzion v centru lázeňského města

Penzion u Koudelků

Podhradí (okres Zlín) (Luhačovice 5,5 km vzdušně), na samotě...
Čisté pokoje penzionu s dom. zvířaty

Penzion na Jurém

Zlín (Luhačovice 14,8 km vzdušně), na samotě, u lesa / na okraji lesa
Moderné pokoje u biofarmy a lesoparku

Penzion Nivy Alice a Petra Jandových

Jestřabí (Luhačovice 15,4 km vzdušně), na samotě, u lesa / na okraji lesa
Penzion na samotě, moderní apartmány

Restaurace a penzion ELKO

Hvozdná (Luhačovice 17,5 km vzdušně), v obci / ve městě
Pohodlné pokoje v penzionu s restaurací

Penzion Patrik

Vápenice - Mikulčin vrch (Luhačovice 17,6 km vzdušně), mimo obce / města, u lesa...
Penzion v srdci Bílých Karpat
1 - 9 / 9

Penziony Luhačovice

Penziony Luhačovice 1

Výlet do lázní se vší parádou

Přemýšleli jste nad tím, že si vezmete na pár dní volno a místo na dovolenou k moři pojedete do lázní? To Vám můžeme jedině schválit. Zvlášť v případě, že se rozhodnete zavítat do Luhačovic.

Toto město ve Zlínském kraji se pyšní nejen několika ozdravnými prameny, ale také zajímavou architekturou, za kterou vděčí věhlasnému architektovi Dušanu Jurkovičovi. Jak je tedy vidět, návštěva tohoto střediska pro Vás může být velmi zajímavým zážitkem.

A to jak v případě, že se rozhodnete do něj vzít i děti, nebo ho prozkoumáte na dovolené ve dvou. O ubytování v Luhačovicích mohou přemýšlet i senioři a lidé s omezením pohybu. Vzhledem k různým léčebným procedurám je zde mnoho míst, která jsou vybavená bezbariérovým přístupem. Abyste si mohli toto místo vychutnat bez jakýchkoliv omezení nebo nadbytečné práce, nezapomeňte si před příjezdem zarezervovat cenově dostupný penzion.

Komfortní a levné penziony v Luhačovicích si oblíbí každý

Cenově dostupné penziony v Luhačovicích se těší mezi pacienty lázní i turisty velké oblibě. Vybírat si lze jak z těch v centru města, ze kterých to budete mít pár metrů ke kolonádě, tak z takových, které jsou ukryté v ozdravující přírodě. Řada z nich se navíc nachází v historických budovách, takže se můžete těšit z pohledů na dřevěné obložení, vyřezávané balkony a dekorativní věžičky. Protože se podstatná část pobytu v lázních odehrává venku, některé penziony Vám nabídnou pokoje s jednou koupelnou a ložnicí. K zábavě pak slouží buď obrazovka televize nebo společenská místnost pro hosty, ve které může být knihovna, sada deskových her, nebo dokonce i kulečník. 

Penziony Luhačovice 2

V Luhačovicích ale fungují i penziony, které myslí na větší skupiny turistů, na nastávající nevěsty a na rodiny s dětmi. Takové Vám umožní pronájem pokojů s několika ložnicemi, které disponují svojí vlastní koupelnou. Společné zábavě slouží obývací pokoj s rozkládací, ovšem velmi pohodlnou, pohovkou, televizí a krbem.

Kdo nechce příliš utrácet, ten ocení i svoji vlastní kuchyň s jídelnou. Za hezkého počasí se běžte se svým partnerem nebo známými posadit k venkovnímu bazénu, nebo si udělejte malou party u grilu. Na území Luhačovic jsou ale i cenově dostupné penziony s vnitřním bazénem, saunou nebo vířivkou. Stačí si jen vybrat.

Tipy na zajímavý program

V Luhačovicích toho jde podniknout opravdu hodně. Pokud je zrovna ošklivo, zavítejte do Muzea Luhačovického zálesí. Trochu starší děti, ale i nadšence do architektury, by mohla zajímat Minigalerie rozhleden. Méně známou turistickou památkou je Zeď cti, která se zaměřuje na osobnosti, které napomohly zviditelnění lázní. Za zmínku rozhodně stojí i zámek Luhačovice, ke kterému patří i rozlehlá zahrada.

Bavit by Vás ale mohla i výprava, která Vás provede po lázeňských budovách, zahradách a pramenech. Začít můžete například zastávkou u pramene sv. Josefa. Dále pokračujte k pramenu Aloiska, pramenu Dr. Šťastného, pramenu Viola, pramenu Ottovka a k pramenu Nový Jubilejní. Minout nesmíte ani pramen Vincentky, která má i pavilon a Bruselskou fontánu. Pokud by Vám ani tohle všechno nestačilo, protáhněte si trasu až k pramenu Marie a posléze si odpočiňte v Japonské zahradě.

Penziony Luhačovice 3

Levné penziony v Luhačovicích, které stojí za to navštívit

Penzionů v Luhačovicích, které čekají jen na to, až se do nich přijedete podívat, je celá řada. Jak si ale vybrat ten jeden pravý? I když se to jeví jako nelehká otázka, odpověď na ni se nachází přímo na dosah ruky.

To nejlepší, co můžete udělat je to, že se obrátíte na našeho online vyhledávacího agenta, který dokáže filtrovat jednotlivé penziony podle široké palety parametrů. Hledat lze levné penziony v Luhačovicích s bazénem, bezbariérovým přístupem nebo takové, které jsou vybavené pro dlouhodobé pobyty.

Vzhledem ke krásnému okolí města, které se dá využít k delším výletům u nás najdete i penziony, ve kterých se ubytujete se psem, nebo s jiným domácím mazlíčkem, který taktéž ocení pohyb na čerstvém vzduchu. Svůj penzion si tu najdou ale i větší skupiny cestovatelů a senioři. Jen myslete na to, že pokud si budete chtít penzion v Luhačovicích pronajmout na Vánoce, nebo na Silvestra, hodí se tak učinit s trochu delším předstihem.

Luhačovice jsou velmi pěkné město, které se vyplatí alespoň jednou navštívit. I kdyby to mělo být jen proto, že chcete ochutnat některou ze zde vyráběných lázeňských oplatek. Ty si nezapomeňte nakoupit i domů, abyste se mohli kdykoliv vracet k chutím svých povedených cest.

Názory a doporučení

Marie Hurtová (starší pár - návštěvník) 12.2.2020
vzhledem k období našeho ubytování nebylo v Luhačovicích v podstatě nic, líbila se nám galerie rozhleden
Martina Lacigová (ubytovatel) 5.2.2020
Luhačovice vás okouzlí jedinečnou architekturou, léčivými prameny, krásným okolím s přehradou a panenskou přírodou. Luhačovice jsou jedinečné v každém ročním období.
Miroslav Čmelák (ubytovatel) 25.1.2020
Největší moravské lázně, příroda, luhačovická přehrada.
Lubomír Burýšek (sólo host - návštěvník) 4.12.2019
Příjemné město
Anna Kneblová (ubytovatel) 19.11.2019
Luhačovice jsou největší moravské lázně, malebné městečko s mnoha léčivými prameny a množstvím lesních procházek s křížovou cestou. V nedaleké obci Pozlovice je přehrada vhodná k rybolovu s upravenou tratí pro bruslaře na kolečkových bruslích a s venkovním letním bazénem. Luhačovice nabízejí po celý rok bohatý kulturní program.
Ivana (skupina - návštěvník) 2.11.2019
Cokoliv. Krasne prochazky "jen tak"!
Izabela Pamulova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 27.8.2019
Super
Josef Šimek (sólo host - návštěvník) 17.8.2019
Líbilo se mi vše. Doporučuji navštívit museum.