Loading

Penziony na Zlínsku

(21 objektů)

Penzion Na Lůkách

Horní Bečva, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Útulný penzion se skvělou polohou

Penzion For You

Valašské Meziříčí, v obci / ve městě
Útulné ubytování s rodinnou atmosférou

Penzion u Koudelků

Podhradí (okres Zlín), na samotě, u lesa / na okraji lesa
Čisté pokoje penzionu s dom. zvířaty

Penzion na Jurém

Zlín, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Moderné pokoje u biofarmy a lesoparku

Penzion Regina

Kašava, v obci / ve městě
Rodinný penzion s bazénem

Penzion U veselé lišky

Hutisko-Solanec, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Rodinný penzion s bazénem a masážemi

Ranč Milovice

Soběsuky, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Koně, klid, wellness, delikatesy...

Penzion a restaurace Staré časy

Horní Bečva, v obci / ve městě, na horách
Ráj v samém srdci Valašska

Penzion Kopná

Podkopná Lhota, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Rodinný penzion s vynikajícími službami

Penzion Chřiby

Staré Hutě, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Pokoje a apartmány v penzionu v Chřibech
1 - 21 / 21

Penziony Zlínsko

Penziony Zlínsko 1

Plánujete dovolenou v Česku? Prázdniny na Zlínsku Vás dostanou!

Pokud milujete toulky rozmanitou krajinou, měli byste se rychle sbalit a jet na Zlínsko. A proč právě sem? Třeba proto, že z něj budete mít dobrý přístup do Bílých Karpat a k Moravskoslezským Beskydům. Když ještě vezmeme v úvahu zajímavé tradice a velké množství hradů, zámků a jiných kulturních památek, jedná se o chutný koktejl, který se zalíbí nejen rodinám, ale i motorkářům a vedoucím škol v přírodě.

Aby pro Vás byla dovolená na Zlínsku co nejpříjemnější, dáme Vám tipy, kde se ubytovat a pobavit. Také se společně zaměříme na lyžařská střediska a na přírodní zajímavosti, které jsou vděčným cílem pěších i cyklistických túr. A kdo ví? Třeba Vás některá z těchto lokalit zaujme natolik, že si v ní pronajmete ubytování v penzionu. Mějte ale na paměti, že kdo dlouho otálí, ten nebydlí. Nebo minimálně ne na místě a v termínu, ve kterém má volno.

Z těchto lokalit budete nadšení

Kdo je od přírody romantik nebo jen hledá místo, na kterém se zabaví i děti, tomu doporučíme prázdniny v Podhradí. V jeho centru narazíte na sochu sv. Floriána a na kapli sv. Zdislavy. Největším lákadlem je ale zřícenina hradu Starý Světlov, ke které si lze udělat pohodovou procházku.

Penziony Zlínsko 2

Pokud plánuje zastávku u nádrže Ostrata, ubytujte se v Hvozdné poblíž Fryštáku. Když Vám to situace dovolí, za chvíli se z ní dostanete i do Lukova, ve kterém je stejnojmenný hrad. Jde-li Vám primárně o dovolenou na horách, v rámci letních, ale klidně i zimních prázdnin vyjeďte do Podkopné Lhoty.

V této horské obci najdete kapli sv. Václava, sochu Panny Marie a svatohostýnskou valašskou dřevěnici. Méně nároční lyžaři by se pak mohli spokojit s lyžovačkou v blízkém Ski areálu Trnava. Pohodové chvíle se svými blízkými ale prožijete i v Soběsukách u Kroměříže, ze kterých si lze naplánovat výjezd do sousedních Zdounek. Jakmile v nich budete, vystoupejte na rozhlednu Zdenička a na rozhlednu Lebedov.

Penziony na Zlínsku uspokojí rodiny i náročné

Co si budeme povídat. Jiné priority mají nevěsty plánující svatbu, skupiny studentů, kteří přijeli oslavovat konec školního roku a rodiny s dětmi, se kterými přijede i senior. V našem bohatém katalogu levného ubytování na Zlínsku zakrátko objevíte penziony u vody, v lese, ale i v centru turisticky atraktivních měst. Speciální kapitolu představují penziony u lyžařských středisek, které během Vánoc a Silvestra téměř praskají ve švech. Aby se Vám všem dobře bydlelo, pronajměte si pokoj s několika ložnicemi a koupelnou se sprchovým koutem, nebo vanou.

Kdo chce předejít zbytečnému utrácení nebo se jen nechce vzdát svých oblíbených jídel, ocení plně funkční kuchyň se sporákem a ledničkou, ve které může být i rychlovarná konvice či kávovar. Odpoledne, nebo večer se pak společně usaďte na pohovku v obývacím pokoji a sledujte filmy nebo pohádky.

Penziony Zlínsko 3

Případně se hřejte u zapáleného krbu. Bude-li to potřeba, na recepci si vyžádejte zápůjčku dětské jídelní židle nebo postýlky. Větší děti lze pod dozorem pustit i k venkovnímu bazénu, na který uvidíte z lehátka nebo od zahradního grilu. A až potomci konečně usnou, rodiče se mohou na chvíli ztratit do sauny nebo vířivky.

Jak na prázdniny, které Vám budou sedět přímo na míru?

Líbí se Vám představa, že po příjezdu na Zlínsko skočíte do koupací kádě a svůj zážitek budete díky Wi-Fi sdílet se známými přes sociální sítě?

Případně se nemůžete dočkat úlevného pocitu, až zjistíte, že se s Vámi v penzionu ubytuje i Váš pes? Abyste necestovali naslepo, své požadavky si ověřte v bezplatných filtrech našeho online vyhledávacího agenta. V nich můžete mimo jiné určovat i počet ložnic a koupelen nebo konkrétní vybavení objektu. Díky tomu Vám bude každá dovolená v Česku sedět na míru. Bez toho, aniž byste za ni zaplatili o korunu navíc. A to se vyplatí. Nebo ne?

Názory a doporučení

Jiří (starší pár - návštěvník) 7.7.2020
Klidný region, ideální pro turistiku a horská kola
Lenka Stöhrová (ubytovatel) 1.7.2020
Slovácko je kouzelný region provoněný dobrým vínem, přátelskými lidmi, typickými kroji, krásnými památkami a malebnou krajinou.
Jana Rathouzská (rodina s malými dětmi - návštěvník) 29.6.2020
Příroda. Stezka Valaška 👍 Soláň 👍
Žaneta Schneiderová (ubytovatel) 27.6.2020
Dovolenou lze využít k houbaření, cyklistice, turistice, ale především k relaxaci. V blízkosti srubu se nachází známá Zlacká studánka, rozhledna Salaš, Brdo nebo poutní místo Velehrad. Děti budou okouzlení Podvodním světem na Modré, nebo jedinou Kovozoo v Evropě ve Starém Městě. Doporučujeme navštívit Velehradskou baziliku, Zámek Buchlovice nebo hrad Buchlov. Pro milovníky zimních sportů můžeme nabídnout lyžařská střediska na Stupavě, Osvětimanech nebo Břestku (cca 20km)
Drahomíra Vaculová (starší pár - návštěvník) 24.6.2020
líbilo se nám vše, co je možno navštívit , lze to najít na stránkách i v hotelu je v každém pokoji nabídka aktivit a různých zajímavostí
Renata Riedlová (skupina - návštěvník) 24.6.2020
je zde vše...
Rudolf Janak (ubytovatel) 14.6.2020
Region nabízí spousty aktivit od lyžování po rybaření a cyklistiku ale také milovníci golfu či turistiky si přijdou na své. V blízkosti se totiž nachází např. Rožnov pod Radhoštěm, kde můžete navštívit Valašské muzeum v přírodě nebo Pustevny. Kousek za kopcem je nyní nově vybudovaný SkyWalk, tedy stezka v oblacích.
Zdeněk Tomešek (ubytovatel) 3.6.2020
Turistika, cykloturistika, koupání, vodní sporty, tenisové kurty, rybaření, koupaliště ve Starém Městě, Aquapark Uherské Hradiště, lety balónem z balón centra Břestek, letní koncerty v amfiteátru Buchlovice, letní filmová škola Uherské Hradiště, horolezectví Břestecká skála, Skály pod Barborkou, Kozel u zříceniny hradu Cimburk, jízda na koni na Ranči Nevada na Smraďavce, hrad Buchlov, kaple Barborka, Zámek a zámecká zahrada Buchlovice, Sirnaté lázně Leopoldov - Smraďavka, Zřícenina hradu Cimburk, Poutní místo Velehrad, Archeoskanzen a Živá voda Modrá, blízké Lyžařské středisko Stupava a Osvětimany.
Jitka Burešová (ubytovatel) 3.6.2020
Rožnov je známý dřevěným městečkem, kde se celoročně konají akce. Stojí za to navštívit Pustevny a Radhošť (po hřebenu to jsou 4 km). Dále se zde nachází pivní lázně i pohádkové lázně, které uvítají děti i dospělí za nepříznivého počasí. Taky stojí za to vyjít na nejvyšší horu Beskyd Lysá Hora.
Recepce (ubytovatel) 24.5.2020
Zažijte zajímavou exkurzi v manufaktuře na výrobu svíček Unipar, navštivte biofarmu, kde si můžete zakoupit lahodné a zdravé mléčné produkty – mimo jiné i různé druhy sýrů, poznejte úchvatný Svět kamenů, Poutní kapli sv. Cyrila a Metoděje na Radhošti a nejvýše položenou svatyní na Moravě. Na Pustevnách budete obdivovat Jurkovičovy stavby - Maměnku, Libušín a Zvoničku, vystavěné v secesním slohu jako stavby slovanské lidové architektury dle návrhů Dušana Jurkoviče. Pohankový mlýn v Trojanovicích, produkci likérů v Čeladné, palírnu a pekárnu koláčů v Tiché, pekárnu ve Vlčovicích, vydejte se na Janáčkovy Hukvaldy, malebný Štramberk a Štramberskou Trůbu, navštivte výjimečné Automobilové muzeum Tatra v Kopřivnici, Muzeum Zikmunda Freuda v Příboře, zavítejte na krásný zámek Kunín, poznejte Hornické muzeum v Ostravě, kde s Vámi mimo jiné i sfárají do dolu,a když už budete v Ostravě, navštivte ostravskou ZOO nebo také zavítejte do ZOO Lešná u Zlína, která patří mezi nejzajímavější ZOO v České republice. Rádi Vám poradíme a doporučíme další zajímavá místa v širším regionu, která rozhodně stojí zato vidět.
Hana (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 23.5.2020
Hodně možnosti pro malé i velké. Doporučuji navštívit Velehrad, Modrá skanzen, vodní svět, Buchlovice zámek, Buchlov hrad, Uherské Hradiště Aquapark, Baťúv kanál.....
Daniel Hruška (ubytovatel) 19.5.2020
Blízká lyžařská střediska: Pustevny, Soláň, Karolínka, Velké Karlovice - Razula. Bumbálka - Třeštík, Bílá, Kohůtka, Kyčerka a spousta dalších. V zimní sezóně, jsou upravované běžkařské tratě. V Rožnově pod Radhoštěm, je také známý Gibon park (2 km), spousta tenisových kurtů (nejbližší 100 m od objektu), golfové hřiště a další. V Hážovicích se nachází kozí farmy, kde je možnost nakoupit produkty. Možnosti koupání: přehrada Bystřička, přehrada Horní Bečva, vodní nádrž Šance, přehrada Větřkovice, koupaliště Vigantice, koupaliště Rožnov pod Radhoštěm, bazén Rožnov pod Radhoštěm, koupaliště Hutisko-Solanec, koupaliště Zubří, bazén Frenštát pod Radhoštěm, aquapark Frenštát pod Radhoštěm, koupaliště Mořkov, koupaliště Balaton, koupaliště Velké Karlovice, bazén Valašské Meziŕíčí. Blízká lyžařská střediska: Bůřov, Radhošť - Pod kaplí, Pustevny, Pod Soláněm, Soláň sedlo, Soláň, Veřovice, Soláň - Bzové, Vsacký Cáb, Dětský vlek u Vily Anna, Frenštát pod Radhoštěm.
Petra Blažová (ubytovatel) 13.5.2020
V regionu doporučuji: Ostrava je překvapivě pěkné město. Navštivte zámek Karviná. Budete překvapeni zámkem Fryštát či šikmým kostelem.
Petra Hladůvková (ubytovatel) 13.5.2020
Celá oblast nabízí sportovní, kulturní i odpočinkové možnosti po celý rok. Například cyklostezka Valašské Meziříčí - Horní Bečva, nejbližší sjezdovka Rališka 7 km, aquapark v Rožnově pod Radhoštěm, přehrada Horní Bečva a spousta dalších.
Horňák (ubytovatel) 12.5.2020
Chráněná krajinná oblast Beskydy, přitažlivá svými přírodními krásami. Pod Trojačkou pramení Vsetínská Bečva, v údolí Leskové na svahu hřebenu Lemešná je uchován relikt pralesa Razula s původním jedlobukovým porostem a řadou chráněných rostlinných druhů. Hřebeny a svahy v srdci Beskydských hor vybízí v létě k turistice, jízdě na kole, v zimě pak ocení lyžaři nabídku upravených sjezdových tratí a také nespočet kilometrů značených běžeckých a turistických tratí s různými stupni obtížnosti.
Albert Kšiňan (skupina - návštěvník) 14.4.2020
Bílé Karpaty ......nádhera
Lucie Stašová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 15.3.2020
Čubova rozhledna, Pulčinské skály, Pulčinské vodopády
Martina Moosova (starší pár - návštěvník) 16.2.2020
Krasna priroda, Půlčínské skály, Čertovy skály
Marie Hurtová (starší pár - návštěvník) 12.2.2020
vzhledem k počasí a krátkému pobytu nelze hodnotit, vyjely jsme do Zlína-muzeum Bati moc pěkné, výlet na Pustevny též.
Anna Z. (skupina - návštěvník) 11.2.2020
Smrk
Roman Stejskal (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 1.2.2020
V okolí je naštěstí možnost všestranného vyžití..
Silvie Machalová (ubytovatel) 6.1.2020
Ani měsíc by nestačil na to, aby člověk navštívil všechny turistické cíle a zajímavosti v nejbližším okolí. Krásná příroda, čistý vzduch, mnoho turistických vyznačených tras, cyklotras, hradů, zámků a zřícenin. V okolí je pestrý i kulturní život - koncerty, divadla, živé hudby, festivaly ... každý si zde přijde na své.
Lubomír Burýšek (sólo host - návštěvník) 4.12.2019
Mam Přerovsko rád
Anna Kneblová (ubytovatel) 19.11.2019
Do blízkého okolí jsou pořádány pravidelné půl denní zájezdy jako např. ZOO Lešná, Zlín, Baťův kanál, Beskydy, Vizovická palírna Jelínek, Zámek Vizovice, Velehrad, vinné sklípky apod.
Alice Jandová (ubytovatel) 15.11.2019
Aktivní odpočinek a nabrání nových sil.
Tereza (mladý pár - návštěvník) 3.11.2019
Pustevny
Michaela Šindlerová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 26.10.2019
My byli v Zoo Lešná. Moc krásná zoo. Určitě doporučuji
Kristýna Ciranová (skupina - návštěvník) 1.10.2019
Krásná příroda, velké vyžití, atrakce v okolí
Anna Hradilova (sólo host - návštěvník) 14.9.2019
mnohe k videni
Miroslav Haluza (starší pár - návštěvník) 11.9.2019
pustevny,skanzen,příroda,všed super