Útulný rodinný penzion blízko centra

Vítáme Vás, opravdu srdečně vítáme Vás v našem rodinném Penzionu Stella, který se nachází v srdci lázeňského městečka Luhačovice, ani ne 500 m od jeho centra.

Celoročně se můžete přijít ubytovat do některého z našich pokojů Penzionu Stella, jehož maximální kapacita je 44 osob. Na výběr máte:

- třináct 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky (z toho 4 jsou bezbariérové),
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a pevným lůžkem,
- jedno studio pro 3 osoby se dvěma ložnicemi - v jedné jedno lůžko, ve druhé manželská postel,
- tři rodinné studia pro 4 osoby se dvěma ložnicemi - v každé manželská postel (z toho 1 studio je bezbariérové).

Každý pokoj v našem penzionu je zařízen pro komfortní pobyt hostů. V každém se nachází televizor se satelitním příjmem, lednička a vlastní koupelna se sprchovým koutem nebo vanou. Některé pokoje mají k dispozici i balkon. Samozřejmostí je možnost připojení se k naší bezplatné internetové WiFi síti.

Na naší nonstop recepci Vás ubytujeme a poradíme s tipy na výlet. Právě zde se dá zaplatit kreditní kartou a předem si objednat polopenzi. Snídaně i večeře se podávají v jídelně, která má dvě místnosti - v jedné je bar a posezení, ve druhé je posezení. Klidně se můžete zabavit i při hře šipek, stolního tenisu a dětičky můžete poslat hrát se do dětského koutku.

Odpočinout se u nás dá i na terase s posezením. Pro děti je venku pískoviště. Po dohodě si u nás můžete zapůjčit kola, dětskou postýlku se židličkou i žehličku. Vozidla se dají zaparkovat na ulici, parkovišti, na garážovém stání a v garáži. Těšíme se na Vás přátelé.

Co se dá dělat ve volném čase? Ani ne 200 m od penzionu si můžete zaplavat v bazénech městské plovárny nebo se zrelaxovat v místních lázních (do 1 km). Do 3 km od nás se nachází přehrada s vnějším koupalištěm Duha, kde si také můžete zaplavat i zapůjčit koloběžku či šlapadlo. Nevynechejte ani procházku k slavné Kolonádě nebo cyklovýlet po okolí. Turisté si na seznam cílů dávají Uherský Brod (12 km), Bojkovice (13 km) s pokračováním na Mikulčin vrch (25 km), Vizovice (20 km) nebo město Zlín. V zimě se dá lyžovat v Lyžařském areálu Újezd.