Čisté pokoje penzionu s dom. zvířaty

Přijměte pozvání do našeho rodinného Penzionu u Koudelků, který se nachází v klidné lesní oblasti, na samotě obce Podhradí na Zlínsku, necelé 3 km od lázní Luhačovice. V našem penzionu zažijete dotek s přírodou - chováme domácí zvířata a můžete se tak stát součástí hospodaření na farmě.

Celoročně si můžete vychutnat procházky nebo i výlety na kole okolní přírodou CHKO Bílé Karpaty. V blízkosti se nachází krytý bazén, squash, minigolf i tenis. Během léta dobře padne koupání v okolních přehradách jako Luhačovice či Bojkovice. Výborný relax si můžete dopřát v Lázních Luhačovice. K oblíbených cílům turistů patří zřícenina Stárý Svělo, poutní místo Malenisko i lázeňské místo Pozlovice. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Lyžařského areálu Újezd u Valašských Klobouk i Ski areálu Pozděchov.

Odpočívat v přírodě můžete v našem útulném Penzionu u Koudelků, jehož maximální kapacita je přizpůsobena pro 15 osob. Ubytování obsahuje:
- Apartmán č. 1 pro maximálně 8 osob, se dvěma 4-lôžkovými ložnicemi (manželská postel a dva lůžka),
- Apartmán č. 2 pro 3 osoby s manželskou postelí a pevným lůžkem v ložnici,
- Apartmán č. 3 pro 4 osoby s manželskou postelí a dvěma pevnými lůžky v ložnici.

Apartmány jsou vybaveny téměř totožně. V každém můžete využít obývací místnost s televizí se satelitním příjmem a posezením. Tato místnost je zároveň propojená s kompletně zařízenou kuchyní, kde je el. vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice. V každém apartmánu je k dispozici vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je WiFi připojení na internet.

Náš penzion je zajímavý zejména díky tomu, že u nás chováme domácí zvířata, a to koníky, ovečky, tři kravičky, býka a včely. Vy i Vaše ratolesti tak máte možnost pohladit si je. Ven je pro Vaše potřeby připravena terasa s posezením, grilem a ohništěm. Děti se mohou zabavit na houpačce, trampolíně, skluzavce a v pískovišti. V rámci penzionu jsme vyčlenili společenskou místnost s krbem, televizorem, počítačem a samostatnou místnost s barem (máme i malé pochutinky). Dětská postýlka a jídelní židle je na požádání. Můžeme Vám uschovat Vaše kola a lyže. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!