Loading

Apartmány v Jeseníkách

(25 objektů)

Apartmány Divoký Anděl

Dolní Moravice, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Luxusní ubytování v Jesenikách

Ubytování Okoun

Velké Losiny, v obci / ve městě
Nové ubytování 800 m od Thermal parku

Apartmány Vicki a Karina

Dolní Morava, v rekreační oblasti, u řeky
Apartmány v krásném a klidném prostředí

Ubytování v soukromí Staré Město pod Sněžníkem

Staré Město pod Sněžníkem, v obci / ve městě
S vlastním vchodem, bazénem, posezením

Apartmán POHODA Javorník

Javorník (okres Jeseník), v obci / ve městě
Apartmán v blízkosti Rychlebských hor

Apartmány Loučná nad Desnou

Loučná nad Desnou, na okraji obce / města
Mimo hlavního ruchu, s krbem

Apartmány Na Výsluní

Dolní Morava, v obci / ve městě, u vody
Krásné apartmány za výhodnou cenu

Penzion a restaurace Na Hvězdě

Malá Morávka, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Ubytování s restaurací v Jeseníkách

Apartmán Moravský Karlov Desítka

Králíky (okres Ústí nad Orlicí), v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Pohodlné ubytování v klidné části

Apartmán Dahepo Červenohorské sedlo

Loučná nad Desnou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
Výhodný apartmán pro skvělou dovolenou
1 - 25 / 25

Apartmány v Jeseníkách

Apartmány v Jeseníkách 1

Romantická nebo rodinná dovolená v Jeseníkách? Vyberte si apartmán

Na dovolenou nemusíte jezdit pouze v létě nebo v zimě. Celý rok skýtá mnoho příležitostí i k víkendovým nebo krátkodobým pobytům, k jejichž realizaci lze využít některý z mnoha státních svátků. Nejspíš se shodneme na tom, že by byla škoda takové chvíle promeškat tím, že budete sedět celé dny doma, kdy veškeré volno připadne na sezení u televize nebo na úklid.

Změna prostředí ale neprospěje jenom Vám, ale i Vašim dětem a zvířatům. Zvlášť, pokud je vezmete do otevřené přírody Jeseníků, které jsou populárním cílem výletníků ze všech regionů Česka. Abyste se nemuseli během dovolené o nic starat, neuděláte vůbec žádnou chybu, když si pro přenocování vyberete cenově dostupný apartmán. Pak už je pouze na Vás, zda z něj budete podnikat výlety k okolním památkám nebo čas strávíte aktivním pohybem v malebné horské krajině.

Apartmán v Jeseníkách je pro Vás to pravé

Pronájem levných, ale zároveň pohodlně vybavených apartmánů si získává u výletníků stále větší oblibu. Většinou bývají situované do center měst nebo obcí, ale nezřídka se s nimi setkáme i na samotě, u jezera nebo v lese. V případě, že plánujete dovolenou v Jeseníkách přes zimu Vás jistě potěší i skutečnost, že řada z nich je jen pár kroků od vyhlášených lyžařských středisek. Což Vám dost významně uspoří čas, který můžete věnovat svému oblíbenému zimnímu sportu nebo dalším aktivitám s rodinou či přáteli. Apartmány v Jeseníkách navíc umožňují i ubytování se psem, takže mu nemusíte shánět žádné hlídání.

Co se týče vzhledu apartmánů, jako všude jinde, i ty jesenické se ve většině případů podobají jednopodlažním bytům s plně vybavenou kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem, několika ložnicemi a také s vlastní koupelnou.

Apartmány v Jeseníkách 2

Pokud to ale prostor zařízení umožňuje, pronajmete si i několikapodlažní apartmán s hernou pro děti i dospělé, terasou s posezením a grilem nebo se zabudovanou saunou, koupací kádí a vířivkou. V případě, že je apartmán součástí většího prázdninového komplexu Vám může pronajímatel poskytnou i volný přístup do zahradního altánku nebo do venkovního bazénu.

TOP místa pro krásnou dovolenou v Jeseníkách

Toužíte-li především po klidu a soukromí, vyberte si za svůj cíl některý z apartmánů v Dolní Moravici. Jedná se o malou turistickou obec v podhůří Jeseníků, ve které je kromě běžkařského areálu i vyhlídková věž Nová Ves, přírodní rezervace Franz-Franz a několik sjezdovek. Líbit by se Vám mohl i prázdninový pobyt v České Vsi. Kromě dobré infrastruktury a zázemí Vám nabídne Auto moto veterán muzeum – Česká Ves, skalní vyhlídku Čertovy kameny, rozhlednu Zlatý Chlum, několik přírodních vyhlídek a dobrý přístup k pramenům sousedních lázní. Zakrátko se z ní dostanete i k jeskyni Na Pomezí.

Jde Vám primárně o horskou turistiku? V tom případě se zajeďte podívat do Černé Vody. Kromě dechberoucích scenérií v ní uvidíte Rychlebské stezky, Sedm skal, Píšťalu či zříceninu hradu Kaltenštejn. Krásnou procházku si naplánujete i od pramene Plavného potoka, který Vás dovede až k Velkému rybníku u Černé Vody.

Najděte své ubytování v Jeseníkách snadno a rychle

Ještě před zahájením rekreace je potřeba zařídit si ubytování. Ať už Vás trápí nedostatek času nebo Vás jeho hledání vyloženě nebaví, jistě oceníte, že u nás vše dokážete vyřešit během několika minut. Bez toho, aniž byste museli kamkoliv chodit nebo za tuto službu platit.

Apartmány v Jeseníkách 3

Tajemství toho, proč jde s námi všechno hladce jako po másle spočívá v našem online vyhledávacím agentovi. Kromě toho, že zpracovává základní parametry, na jejichž zadávání jste během hledání levného ubytování zvyklí, si dokáže poradit i s požadavky těch nejnáročnějších z náročných.

Chcete, aby byl u Vašeho apartmánu bazén? Hledáte apartmán volný na svátky? Popřípadě by Vám měl provozovatel nabídnout ubytování se psem, bezbariérový přístup a silný signál Wi-Fi? Žádný problém. Všechna svá přání zadejte do filtru a během okamžiku si můžete začít vybírat jen z těch výsledků, které odpovídají všem kritériím hledání. Opravdu to není žádná velká věda.

Díky tomu si dokážete zarezervovat cenově dostupný apartmán v Jeseníkách klidně ze dne na den. Nic Vás tedy nelimituje v tom, abyste podléhali i momentálním nápadům. S námi to totiž vždycky hravě zvládnete.

Názory a doporučení

Radim Obuchanič (ubytovatel) 7.4.2020
Vítejte v podhůří Jeseníků, kde Vás čeká nádherná příroda hor, okolí přehrady Slezská Harta. Pokud se chystáte vyrazit za dobrodružstvím nebo hledáte klidné místo v přírodě pro Vaši dovolenou, budeme rádi, pokud ho najdete právě u nás. Vítejte na chatě Max. Nabízíme Vám ubytování v lokalitě Slezská Harta, obec Volárna mezi obcemi Nová Pláň a Roudno.
Ing. Lubomír Jegla (ubytovatel) 7.4.2020
Ideální letní turistika (pěšky i na kole), zimní lyžování - Karlov, Čerták, Kopřivná, Praděd (i běžky), nádherná příroda. Nedaleko jsou známé lázně Karlova Studánka.
Alena Zezulková (ubytovatel) 5.4.2020
Nacházíme se mezi střediskem Dolní Morava (3 km) a střediskem Buková Hora (6 km). Pastvinská přehrada je vzdálená 15 km.
Zdeněk Netolička (ubytovatel) 26.3.2020
Ještě málo navštěvovaný, krásný, lázeňský región.
Romana Vykydalova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.3.2020
super
René Petrůj (ubytovatel) 13.3.2020
Ze Zátora lze podnikat každý den výlet jiným směrem se zajímavým zaměřením. V Krnově (8 km) naleznete nejromantičtější místo Moravskoslezského kraje - rozhlednu Cvilín, město nabízí řadu kaváren a restaurací, je zde sedm zajímavých kostelů, krytý bazén i nově opravené letní koupaliště. Můžete si zde zaplatit vyhlídkový let nad regionem. Opačným směrem se dostanete do Bruntálu (8 km), kde je nádherný zámek a celoroční aquapark a v neposlední řadě vyhaslá sopka Uhlířský vrch - také velmi romantické místo našeho regionu. Na kole (nebo autem) snadno dojedete na Slezskou hartu, která nabízí mnoho aktivit - plavání, projížďky lodí, rybolov atd.. Pokud jste milovníci rozhleden a nebudou Vám stačit dvě v Krnově, zajedete do nedalekého Města Albrechtice (20 km) - skvělá cyklostezka - a navštívíte unikátní rozhlednu z bývalé telekomunikační věže. Karlova Studánka (30 km) je nejen centrum Jeseníků, ale překrásné lázeňské městečko s velice čistým vzduchem. Odtud můžete podniknout jednu z nejhezčích túr - po vodopádech Bílé Opavy nebo na nejvyšší horu Jeseníků Praděd.
Zdeněk Zábrž (ubytovatel) 11.3.2020
Oblast Jeseniků je jedna z nejhezčích v ČR a prozatím, tak trošku i opomíjena,tak přijeďte za námi než to zjistí jiní a nahrnou se sem davy turistů.
Adam Vymazal (ubytovatel) 6.3.2020
Jeseníky, jedny z nejméně navštěvovaných hor v ČR.
Martin Prokop (rodina s malými dětmi - návštěvník) 6.3.2020
Kunčice, Staré město, Stříbrnice, Kralický sněžník.
Petra Martinčíková (ubytovatel) 6.3.2020
Jeseníky jsou nejkrásnější české hory.
Alena Jandová (ubytovatel) 4.3.2020
Rekreace a služby v okolí Zimní ČESKÁ VES: víceúčelové hřiště s tartanovým povrchem 200 m. Českoveská naučná stezka na 300 m., muzeum veteránu 350 m., krytý bazén 1 km, hotel Zlatý Chlum 900 m. Priessnitzovy léčebné lázně 2 km. pěšky. Adrenalin park v České Vsi s s rančem Orel 4 km. Skalní vyhlídka s horskou chatou Čertovy Kameny 1.5 km., rozhledna Zlatý Chlum 3 km. Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 3.5 km. Jesenické lázně. V Priessnitzových léčebných lázní v Jeseníku, kde je unikátní přírodní balneopark s mnoha vyvěrajícími prameny 2 km., vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Jeskyně na Špičáku, jeskyně na Pomezí. Rychlebské stezky, zatopené lomy. Chráněná rezervace Rejvíz. Zlatokopecký skanzen ve Zlatých Horách. Zámek Jánský Vrch v Javorníku. Lesní bar v Horní Lipové, lázně Karlova Studánka, naučná stezka Bílá Opava. Nejvyšší hora Praděd, Stezka v oblacích, termální areal v lázních Velké Losiny a mnoho dalších turistických zajimavostí. Rejvíz a jeho mechová jezírka Pěší cestou ze Zlatého Chlumu se dostaneme na Rejvíz ležící na náhorní planině. Rejvíz je nejvýše položenou obcí jeseníků uprostřed hustých lesů.V jeho okolí najdeme Malé a Velké mechové jezírko, které je přístupné po zpevněné přístupové cestě zhotovené převážně z dřevěných kuláčů. Prostředí Rejvízu a zejména Velkého mechového jezírka je mystickou krajinou opředenou řadou bájí a pověstí, mimo jiné i o městě, které spočívá na dně jezírka. Na Rejvíz se od hotelu ZLATÝ CHLUM dostanete buď po silnici což je asi 15 km, nebo po turisticky značených cestách kolem Čertových kamenů a rozhledny Zlatý Chlum. Cesta na Rejvíz prochází po kvalitních turistických chodnících a lesních cestách v počátku s vyšším převýšením a později již s méně náročným terénem. Pro méně zdatné turisty je výrazně snadnější a kratší absolvovat cestu ve směru z Rejvízu k hotelu ZLATÝ CHLUM, kde budete ubytováni. V Noskově chatě je možno zhlédnout místním samoukem vyřezávané židle s opěradly zpodobňujícími tváře tehdejších obyvatel Rejvízu.
Antonín Petruželka (rodina s malými dětmi - návštěvník) 3.3.2020
Pokud byste přijeli kvůli lyžování, ale kvůli počasí by nešlo lyžovat, doporučuji navštívit muzeum v Šumperku, Jílkovu galerii v Šumperku, muzeum v Jeseníku, termální bazén v Losinách.
Hana (skupina - návštěvník) 3.3.2020
Jezdili jsme lyžovat na Červenou vodu
Ivana (rodina s malými dětmi - návštěvník) 2.3.2020
Sjezdovky Ramzová. Lesní bar. Termální lázně, prameny a pralinky Velké Losiny. Zámecká cukrárna v Branné se Staromestskými trubičkami. Bowling.
Vendula Rašková (rodina s malými dětmi - návštěvník) 2.3.2020
supr
Jana K. (mladý pár - návštěvník) 1.3.2020
Možnost výletu do Karlovi Studánky, na Praděd nebo do Rýmařova.
Jaroslav Antonov (sólo host - návštěvník) 24.2.2020
Nebyl jsem na prohlídce regionu, účelem mého pobytu bylo lyžování na Dolní Moravě.
Kateřina Králová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.2.2020
Lázně Velké Losiny, dobre restaurace a další. Je co objevovat.
Iva Kotková (ubytovatel) 21.2.2020
Penzion Na Čertovce se nachází v Králíkách v zajímavé turistické lokalitě Orlické hory. Příjemné posezení nabízí restaurace v penzionu. K internetu se můžete připojit přes bezdrátové připojení Wi-Fi zdarma. Parkoviště u penzionu je pro hosty k dispozici zdarma.
Michaela Sadílková (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 16.2.2020
dobré místo na zimní i letní dovolenou
Luděk Černohous (ubytovatel) 9.2.2020
Sjezdovky,nejbližší 5 km-Buková Hora,Šanov,15 km Dolní Morava,běžecké trasy 5-10 km,Stezka v oblacích,bobová dráha,rozhledny(Kramářova chata,Dolní Hedeč,Křížová Hora),poutní místa(Dolní Hedeč,Neratov,Svatá Trojice),procházky,pohraniční opevnění(Tvrz Bouda,Hůrka a mnoho dalších),Suchý Vrch,Králický Sněžník,vodopády a jeskyně v Polsku,vodní nádrž Pastviny,cyklostezky aj.
Jana Kurialová (skupina - návštěvník) 6.2.2020
pěkné výhledy
Lenka Hečková (ubytovatel) 5.2.2020
Krásná příroda, turistika, cyklistika.
Svatopluk Konečný (skupina - návštěvník) 3.2.2020
čistý vzduch,příroda
Petr Frídl (skupina - návštěvník) 30.1.2020
OK
Dana (rodina s malými dětmi - návštěvník) 9.1.2020
Určitě si zajeďte na Mamutí horskou dráhu a stezku v oblacích do Dolní Moravy. A do termálu ve Velkých Losinách. Oboje úžasné.
Marcel Vážanský (starší pár - návštěvník) 9.1.2020
byli jsme tam potřetí, co víc dodat
Petr Kofa (rodina s malými dětmi - návštěvník) 4.1.2020
Krásná příroda
Sona Tomiova (rodina s malými dětmi - návštěvník) 1.1.2020
Sníh kam jen oko dohledné.
Miroslav Slivanský (starší pár - návštěvník) 20.12.2019
Termální lázně,lyžařské středisko a turistika.