Nové ubytování 800 m od Thermal parku

Rodinné Ubytování Okoun se nachází v podhůří Hrubého Jedeníku, v obci Velké Losiny, 10 km od města Šumperk. Jen 800 m od ubytování se zrelaxujete v komplexu Thermal Spa Velké Losiny.

Obec je známá díky místním termálním lázním, unikátnímu zámku či jedinečné ruční papírně. Během léta můžete využívat fotbalový stadion, tenisové kurty, zajezdit si na koni nebo si udělat výlet na kole. Dobře padne pěší turistika, sběr plodů lesa i odpočinek v místním wellness. Děti se potěší zábavě v blízkém Aquacente Šumperk. Zimní sporty doporučujeme provádět v areálech Ski areál Přemyslov, Ski areál Kouty nebo Ski areál na Červenohorském sedle.

Celoročně Vás vroucně ubytujeme v jednom ze tří nadstandardně vybavených pokojů, které prošly celkovou rekonstrukcí. Pronajmout se dají jako celek pro maximálně 9 dospělých osob a jedno dítě do 10 let, nebo po pokojích v prvním patře rodinného domu:

- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a jednou pohovkou (na níž prospí dítě),
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí, jedním lůžkem a balkonem,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma lůžky.

Každá ubytovací jednotka se skládá z televizoru, plně vybavené kuchyňky, koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Všem hostům je k dispozici společenská místnost s televizí a jídelním sezením. Všude je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru ubytování si můžete odpočinout v altánku s posezením, grilem, krbem, případně na zahradní houpačce. Děti se zabaví v pískovišti, při hře vnějšího stolního tenisu, na trampolíně, houpačkách či skluzavce. Využít můžete vyhrazenou místnost na úschovu kol a lyží. Zaparkovat auta můžete přímo u Ubytovaní Okoun. Přijďte prožít výbornou dovolenou. Těšíme se na Vás!