Loading

Chaty a chalupy na Pálavě

(32 objektů)

Ubytování u rybáře

Lanžhot, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
U lesa a vinicích s krásnou zahradou

Chalupa U Harkáčov

Dolní Dunajovice, v obci / ve městě, u vody
Chalupa pro rodiny ve skvělé lokalitě

Kemp Strachotín

Strachotín, na samotě, u vody
Ubytování v kempu na břehu přehrady

Chalupa Pod vodojemem

Zaječí, v obci / ve městě
Klidné ubytování s bazénem

Ubytování VITIS Valtice

Valtice, v obci / ve městě
VITIS Valtice - dovolená ve městě vína

Chalupa Březí

Březí (okres Břeclav), na okraji obce / města, v centru města
Chalupa se dvěma bazény a wellnessem!

Chaloupka pod kostelem 2

Vrbice (okres Břeclav), v obci / ve městě
Hezká chaloupka s vinným sklepem

Ubytování Na Sklípku

Velké Bílovice, na okraji obce / města
Chata s vinným sklípkem

Chalupa Terezín u Čejče

Terezín (okres Hodonín), v obci / ve městě
Chalupa s vlastním vinným sklepem!

Vila Veronika

Lednice, v rekreační oblasti, v centru města
Na lázeňské kolonádě s výhledem na park!
1 - 32 / 32

Chaty a chalupy na Pálavě

Chaty a chalupy na Pálavě 1

Ubytování v chatách a chalupách na Pálavě pro chvíle romantiky i zábavy

Najít nejlepší místo pro rodinnou dovolenou nebo pro svatbu nebývá ani trochu snadné. Z toho důvodu tomu předchází několik týdnů až měsíců příprav. Mnohdy je ale tou nejlepší odpovědí to, že se zaměříte na obce a města kolem Pálavy. Tato chráněná krajinná oblast v Jihomoravském kraji totiž skýtá široké spektrum možností, které dokáží uspokojit jak rozjívené potomky, tak opravdu náročné nevěsty.

Abyste si byli naprosto jistí, není nic lepšího, než když si na Pálavě zarezervujete cenově dostupný prázdninový pobyt v chatě nebo chalupě. Kromě toho, že tímto způsobem poznáte její prostředí si dokážete naplánovat další aktivity v budoucnu. I kdyby mělo jít jen o víkendový pobyt, během kterého upevníte vztahy se svým partnerem. Jste tedy připravení vyrazit?

Ubytování v různých typech levných chalup a chat

Za chalupu nebo chatu neoznačujeme jen romantické dřevěnice a roubenky v horském prostředí. Může jít i o prázdninové domy, vesnické chalupy, příměstské chaty, sruby u jezera nebo o zařízení v rekreačních oblastech. Je tedy naprosto jisté, že z nabídky si dokážete vybrat přesně takovou chatu na Pálavě, která odpovídá Vašim standardům.

Kromě toho, že jsou chaty a chalupy cenově dostupnější než ubytování v hotelech, Vám nabídnou i větší míru svobody, klidu a soukromí. Třeba tím, že nebudete muset řešit hluk hostů ze sousedních pokojů. Z toho důvodu jsou vhodné pro prázdninové pobyty rodin s malými dětmi, ale i pro majitele domácích mazlíčků.

Chaty a chalupy na Pálavě 2

Žádné z chalup ani chat, nechybí prostorná a plně zařízená kuchyň s jídelnou. Naprostou samozřejmostí je také obývací pokoj s televizí a pohovkou. V některých případech v něm může být instalován i krb na dřevo a herna pro děti, ve které bývají šipky, stavebnice, knihy a další nezbytnosti, které jim ukrátí dlouhý čas. Jako rodiče určitě oceníte i oddělené ložnice s vlastní koupelnou. To ale nemusí být všechno. Řada chat a chalup na Pálavě má venkovní bazén, vířivku, posezení s grilem či zahradní altánek.

Nejlepší místa na Pálavě, která musíte navštívit

Chcete to mít pár minut na Pálavu, ale zároveň se nechcete ochudit o všechny možnosti, které Vám nabízí nedaleké Brno? Dobrým kompromisem by pro Vás mohl být pronájem chaty nebo chalupy v Kloboukách u Brna. V nich uvidíte větrný mlýn, ale i menší zámek. Zastavit se lze i u samostatně stojící kaple sv. Barbory. Jihomoravskou kulturu nasajete i v Brumovicích, ze kterých je to kousek k přírodní rezervaci Hrádek.

Hned vedle Brumovic je Terezín, ze kterého je to blízko k Hovoranským loukám a k Vlnkám u Karlína. Ty tak byly pojmenované proto, že je z nich krásný výhled na malebně zvlněná pole. Oblíbeným cílem turistů je i Kobylí, které je vyhlášeným kulturním střediskem v celém širokém okolí. Během svého pobytu v něm se běžte podívat na Kobylí vrch nebo na Kobylí – studánku Skalku. Také z něj zakrátko vyběhnete k přírodní rezervaci Nosperk nebo si v něm zahrajete discgolf.

Chaty a chalupy na Pálavě 3

Najděte tu správnou chatu, nebo chalupu na Pálavě ihned!

Někdy má člověk tolik práce, že mu na zdlouhavé hledání levného ubytování nezůstane čas. S námi ale není nutné tento úkol déle odkládat. V průběhu výběru nejlepší chaty, nebo chalupy na Pálavě využijte bezplatných služeb našeho online vyhledávacího agenta.

Do něj zadejte informaci o tom, že chcete vytřídit chaty a chalupy na Pálavě. K této informaci můžete dále přidat, zda by mělo jít o chaty a chalupy s více ložnicemi nebo s několika koupelnami pro hosty. V nabídce máme i ubytování u koní, u jezera nebo s bezbariérovým přístupem. Ve filtraci Vás nelimituje ani to, že hodláte cestovat se svým domácím mazlíčkem. Levné chaty a chalupy navíc mají i veškerou potřebnou výbavu pro rodiny s dětmi. S chutí Vám tedy splníme jakékoliv přání.

Když máte objednávku hotovou, můžete začít balit. Pokud Vám smíme radit, dopředu si zkontrolujte plavky a lodní řád na Novomlýnských nádržích. A až Vás tohle všechno omrzí? V tom případě vyšplhejte až na nejvyšší bod Pavlovských vrchů a rozhlédněte se do širokého okolí. Uvidíte, že to rozhodně bude stát za to.

Názory a doporučení

Dušan Trs (ubytovatel) 2.7.2020
O Pálavě a Lednicko - Valtickém areálu snad už ani není co říct, jedná se totiž o jednu ze dvou nejnavštěvovanějších oblastí v ČR, proslavenou např. seriálem Vinaři, či filmem Bobule atd. Je to nádherné místo, plné slunce, historie, krásné přírody, vína a dobrých lidí.
František Čermák (ubytovatel) 1.7.2020
Lednicko - valtický areál (památka UNESCO), Biosférická rezervace Pálava s vrchem Děvín, Oblast Mušovských jezer a vodní dílo Nové Mlýny , AQUALAND MORAVIA Pasohlávky
Denisa Polachová (ubytovatel) 30.6.2020
Nádherný vzhled krajiny Pálavy a Jižní Moravy jako celku stojí za to navštívit ať už jako turista, cyklista, s kolečkovými bruslemi, trekovými holemi, s rodinou a především jako milovník vína. Podívat se můžete stejným způsobem i do Rakouska od nás vzdáleného 1 km.....Četné vinné sklípky s lahodnými víny potkáte na každém kroku a v širokém okolí. Za návštěvu stojí také 15 km vzdálené město Lednice se svým zámkem chráněným Unesco a největší Evropský Aquapark Aqualand Moravia. Region Jižní Moravy je znám srdečností a vstřícností svých obyvatel.
Ladislav Tesařík (ubytovatel) 30.6.2020
V blízkém okolí najdete Lužní les, který vás zavede k řece Moravě. Po jeho proudu docílíte historie Lichtenštejnského rodu. Bíle Karpaty sousedního Slovenska a Pálavu máte v dojezdové i dohledné vzdálenosti.
Vladislava Ilčíková (ubytovatel) 29.6.2020
Jak již bylo uvedeno máme zde Pálavu,Lednicko-valtický areál, cyklostezky propojené s Rakouskem a spoustu památek.
Martin Hrubeš (ubytovatel) 29.6.2020
V okruhu 3 km - Pálavské kopce, Novomlýnské nádrže, Archeopark Pavlov. Do 20 km - Aqualand Morávia, Mikulov, Hustopeče, Lednicko -Valtický areál, Slunečný vrch a nepřeberné množství vinařských vesnic a vesniček.
Dana Šolková (skupina - návštěvník) 28.6.2020
Krásná, zajímavá oblast. Lednicko-Valtický areál, Mikulov, Novomlýnské nádrže, Dívčí hrad, vinice a vinařské obce, např.Nové Bílovice, soutok řek Morava a Dyje,...Za týden pobytu se dá stihnout jen část všech zajímavostí. V PKZ Poštorná v Břeclavi možnost nakoupení krásné keramiky.
Olga Janečková (starší pár - návštěvník) 24.6.2020
Zámek, zahrady
Antonín Zedníček (ubytovatel) 23.6.2020
Rekreační oblast s mnoha aktivitami včetně vinných sklípků.
Michaela U. (ubytovatel) 22.6.2020
Lednicko - Valtický areál, Zámek Lednice s rozsáhlým parkem, Janov Hrad. Valtice - státní zámek, Rendez-vous - lovecký zámeček, též zvaný Dianin chrám, Novomlýnské nádrže, Slovanské hradiště Mikulčice - naleznete 7 km od Nechor. Zámek Milotice - se nachází 24 km daleko. Baťův kanál, Skanzen ve Strážnici, Zámek Strážnice, Vinné sklepy Petrov - Plže - historické sklípky.
Jakub Šedý (skupina - návštěvník) 22.6.2020
.
Věra Kachnáčová (ubytovatel) 22.6.2020
Zajímavostí regionu je množství propojených cyklostezek, které vás zavedou do Lednicko-valtického areálu, Velkých Pavlovic, k soustavě Novomlýnských nádrží nebo soutoku Dyje a Moravy. V létě je možné využít koupaliště v nedalekých Němčičkách nebo Hustopečích a také můžete navštívit a projet se na lodích po Baťově kanálu.
Jitka Kvěchová (ubytovatel) 21.6.2020
V dosahu 5 km město Mikulov, zámek Mikulov, koupaliště Riviera Mikulov a koupaliště Březí. Novomlýnské nádrže, Aqualand Moravia. Navštívit můžete Svatý kopeček v Mikulově, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Spousty cyklistických stezek i sklípků.
David Tomek (ubytovatel) 21.6.2020
Mikulovská a Velkopavlovická oblast je plná vinic, sklípků, slunce, cyklostezek... Nedaleko odtud se nachází Lednicko-Valtický areál, vodní nádrž Nové Mlýny, Pálavské vrchy, aquapark Pasohlávky...
Zbyněk ŠMÍD (starší pár - návštěvník) 20.6.2020
V celém regionu velké množství památek ( zámky, hrady, muzea) a příležitostí k návštěvě vinných sklípků.
Bc. Iveta Ondrouchová (ubytovatel) 20.6.2020
Lednicko-valtický areál je oblíbený díky množství Lichtenštejnských památek, ale také díky krásné přírodě.
Ludmila Machová (ubytovatel) 19.6.2020
Velmi oblíbená je cykloturistika po celém okolí. Návštěva Valtického zámku a města Mikulov. Na koupání je vhodná Novomlýnská nádrž u Pálavy a Aquapark Pasohlávky. Oblíbebé je i lanové centrum Břeclav-Poštorná.
Marcela Vepřeková (ubytovatel) 18.6.2020
Lednicko-valtický areál v našem regionu je území se spoustou historických památek a krásné přírody.Protkán vinicemi a vinnými sklípky už od dob našich předků. Region zalitý sluncem,který byl roku 1996 zapsán do Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.
Pavlína (mladý pár - návštěvník) 17.6.2020
úžasná vinařská oblast, skvělí lidé, dobré víno
Recepce (ubytovatel) 16.6.2020
Lednicko-valtický areál a vinařství.
Petra Franková (rodina s malými dětmi - návštěvník) 8.6.2020
Nejkrásnější kraj republiky
Helena Malečková (starší pár - návštěvník) 30.5.2020
Zámek Valtice a Lednice
Kateřina Uhlířová (ubytovatel) 22.5.2020
Cyklistický ráj lužních lesů a vinařských oblastí. Cyklostezky: Pohansko, soutok Moravy a Dyje, lužní lesy, Mikulčice, Lednicko- valtický areál. Zámek Lednice, Janův hrad, Kolonáda Reistna, Dianin chrám, Hubertus, Tři grácie a další.
Lucie Blahušová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 22.5.2020
Teplný kraj, vinné sklepy, cyklostezky, Lednice, Valtice...
Hana Kučerová (ubytovatel) 19.5.2020
Cykloturistika, památky, vinařství.
Ivo Schwarz (ubytovatel) 1.5.2020
V okolí je Lednicko-valtický areál, Mikulov, Hustopeče, Brno, Slavkov, Mušovská jezera, Břeclav, Hodonín, Milotický zámek, Rajhrad, Moravský kras, Pavlov s muzeem atd..
Frantisek Hajek (sólo host - návštěvník) 6.3.2020
Super
Petr Tydlačka (ubytovatel) 5.2.2020
Tvrdonice se nachází v okrese Břeclav. Z dálnice D2 sjezd Břeclav - směr Hodonín je to do Tvrdonic 5,5 km, tedy ideální místo pro ubytování těch, kteří míří do Lednicko-valtického areálu, Mikulova, Vídně či Strážnice. Pro cyklisty máme připraveny tři krásné výlety na Zámeček Pohansko, Mikulčické vykopávky a soutok řek Dyje a Moravy. Pro výletníky pak výlety na Lichtenštejnské panství, kde během dvou dnů navštívíte více jak 10 historických staveb. V okolí je několik historických či nově vybudovaných rozhleden. Potěšíme i milovníky rybaření. Regionem protékají řeky Morava, Dyje a Kyjovka. V okolí je velké množství štěrkovišť.
Milan Bauman (ubytovatel) 5.2.2020
Návšteva unikátního Lednicko-valtického areálu.
Petr Cichra (ubytovatel) 10.12.2019
Lednicko- Valtický areál, Pálava