V klidném a atraktivním prostředí!

V obci Hlohovec, v okrese Břeclav, je situován Rekreační dům Hlohovec. Nachází se v regionu Lednicko-valtický areál na Jižní Moravě.

Během volných chvil Vám doporučujeme návštěvu překrásných zámků Lednice a Valtice s jedinečnými francouzskými zahradami a rozhlednou Minaret. V blízkosti domu se nachází Hlohovecký rybník a rybník Nesyt. Pěkný je také výlet do města Mikulov s okouzlujícím zámkem, jakož i možností plavání na místním koupališti. Oblíbenou možností v této lokalitě jsou vinné cesty v okolních vinných sklípcích. Na své si přijdou cyklisté, kterým se během cyklovýletů odhalí zajímavé zákoutí celého regionu. Během túry zajděte i do Pálavských vrchů odkud se Vám naskytne pěkný výhled na vodní nádrž Nové Mlýny.

K pronájmu Vám nabízíme celý dům s celkovou kapacitou 10 osob. K dispozici jsou Vám dvě 3-lůžkové ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem a jedna 4-lůžková ložnice se samostatnými lůžky a stolem se židlemi. Využít můžete i plně vybavenou kuchyň s elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem. V domě se navíc nachází i samostatná jídelna. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. WiFi připojení na internet je pro Vás zajištěno.

Na udržované zahradě si posedíte v altánku, můžete si také grilovat a trávit příjemný čas s Vašimi blízkými. Na úschovu kol slouží zvláštní uzamykatelný prostor. Auta bezpečně zaparkujete u domu. Věříme, že se u nás budete cítit příjemně.