Penzion s pekárnou ve vinařské oblasti!

Srdečně Vás vítáme v našem Penzionu Venkovský Dvůr, který se nachází v malebné vinařské obci Hlohovec v okrese Břeclav, na slunečním jihu Moravy.

Celoročně Vám nabízíme útulné ubytování s kapacitou 13 lůžek, v květnu 2020 ji ještě navýšíme o nové podkroví. Zatím se pohodlně vyspíte v těchto pokojích:
- dvou 2-lůžkových pokojích s manželským lůžkem,
- jednom 2-lůžkovém pokoji s manželským lůžkem v podkroví,
- jednom 3-lůžkovém pokoji s manželským a samostatným lůžkem,
- jednom rodinném pokoji se dvěma ložnicemi, v první s manželským lůžkem, v druhé se dvěma samostatnými lůžky.

V úplně všech pokojích si kromě slastného spánku odpočinete i při sledování televize se satelitním příjmem. Ochlazovat v horkých letních měsících Vás bude klimatizace. Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi navíc disponuje malou barovou ledničkou. Pěkná samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou je pro každý pokoj samozřejmostí. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Našim hostům podáváme každé ráno snídani (spolu s kávou a čajem, v ceně pobytu), které si lze klidně vychutnat v jídelně s jídelním posezením. Kuchyň, ve které se připravují, Vám během dne poslouží k přípravě vlastních jídel. Využijete v ní keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku a kávovar.

Pěkné počasí Vás vyláká do prostorné zelené zahrady, kde si poleňošíte na lehátkách, či při altánku s venkovním posezením. Pomocí grilu opečete masíčko nebo zeleninku a po dobrém jídle Vám vytráví buď zahráním se stolního tenisu, nebo rytmickým houpáním se na zahradní houpačce. Na Vaše ratolesti jsme také nezapomněli, dosytosti se vyřádí na dětském hřišti. Nasnadě mají trampolínu, dvě houpačky, pískoviště a hračky. Hluboký spánek by tak měli mít zaručen! Sportovci si svá kola odloží v úschovně na to určené. Auta si zase zaparkujete přímo v našem oploceném dvoře na pěti parkovacích místech. Ještě více je najdete i před objektem.

Skvělá strategická poloha penzionu potěší především milovníky kvalitního vínka. Ulička plná vinných sklepů s možností degustace, posezení a zakoupení nejen lahví vína, ale i domácí pálenky, vše pro Vaši dokonalou pohodu! Nabízejí se procházky po okolí, poznávání přírodních krás, památek a turistika. Díky oblíbené cyklotrase Lichtenštejnská stezka si na své přijdou i cyklisté.

Zaujme také návštěva Hraničního zámečku, Chrámu tří Grácií, Dianina chrámu, ylinkové zahrady Tiree Chmelař, Zámku Valtice a Lednice, Kolonády na Reistě nebo Lanového centra Hájenka Park. V horkých letních měsících se příjemně osvěžíte v nedalekém Hlohoveckém rybníku. O něco dále najdete Přírodní rezervaci Lednické rybníky, Mahenovo jezero, Křrvé jezero, Koupaliště Břeclav a Mikulov. Rybáři tak mají o zábavu rozhodně postaráno!

Věříme, že pobyt strávený v Penzionu Venskovský dvůr si skutečně užijete a nasbíráte kopec nezapomenutelných zážitků! Těšíme se na Vaši návštěvu!