Soukromí a pohodlí v Lednici

Rekreační dům Lednice se nachází v blízkosti centra historického města Lednice, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji.

Samotné město Lednice je plné historických budov a památek, nejvýznamnější je určitě zámek s parkem, palmovým skleníkem a minaretem. V blízkosti zámku se nachází také Lovecký zámeček a Chrám Tří grácií. Lednice jsou součástí Lednicko-valtického areálu, který je zapsán v seznamu UNESCO. Tato oblast je vynikajícím místem pro cyklisty, trasy Vás provedou okolím Lednice nebo Vás nasměrují mezi vinice či do sousedního Rakouska. S dětmi můžete zavítat do ZOO v Hodoníně nebo do Aqualandu Moravia. Za přírodním koupáním vyrazte k Šutráku v Rakvicích, k lomu v Mikulově nebo na pláž vodní nádrže Nové mlýny v Pasohlávkách. Za odpočinkem zajděte to termálů Laa v Rakousku.

Během celého roku nabízíme ubytování v rekreačním domě s celkovou kapacitou pro 11 - 15 osob. Ubytují se zde pohodlně rodiny i skupinky přátel.

V přízemí najdete společenskou místnost se sedací soupravou, jídelním sezením a televizí. Gauč je možné využít jako přistýlku pro dva. V kompletně vybavené kuchyni Vám příprava jídla půjde od ruky, využijete zde varnou desku, elektrickou a mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku i myčku. Nachází se zde další jídelní sezení. Také v přízemí najdete jednu ložnici s manželskou postelí a rozkládacím gaučem. Další ložnice jsou umístěny v podkroví, kde si odpočinete v 3-lůžkovém pokoji a v rodinném pokoji se dvěma ložnicemi, které jsou jen částečně oddělené (v jedné části manželská postel, ve druhé manželská postel a rozkládací gauč). Pro Vaše pohodlí jsou v domě dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou, jedna v přízemí a jedna v patře.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Při pobytu dětí Vám na požádání poskytneme dětskou postýlku. Venku si posedíte na zastřešené terase, na dvoře najdete i venkovní krb. U objektu je možné zaparkovat 3 auta. Dopřejte si dovolenou bez omezení Vašeho soukromí. Rádi Vás přivítáme v rekreačním domě Lednice!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty