Ubytování v soukromí v Lednici

Ubytování Pod Lesíkem Lednice se nachází v obci Lednice, v okrese Břeclav. Obec je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu UNESCO díky tomu, že je nejrozsáhlejší komponovanou krajinou v Evropě.

Pokud se ubytujete v Lednici, určitě byste měli navštívit vše, co tato lokalita nabízí. Kromě zámku zahrňte do plánů také park s palmovým skleníkem, minaret, Lovecký zámeček a Chrám Tří grácií. Pokud by to pro Vás bylo stále málo, v prohlídce zámků můžete pokračovat ve Valticích, v Břeclavi a v Mikulově. Celá tato oblast je vhodná pro cyklisty, naleznete zde množství cyklostezek. Děti potěšíte návštěvou Aqualand Moravia nebo ZOO v Hodoníně. V létě si naplánujte den u vody u Šutráku v Rakvicích, u lomu v Mikulově nebo na pláži v Pasohlávkách u nádrže Nové Mlýny. Pokud hledáte dokonalý relax, postarají se o Vás termály Laa u rakouských sousedů.

Během celého roku nabízíme ubytování až pro 16 osob. Ubytování je možné pronajmout jako celek nebo po jednotlivých pokojích, a je proto vhodné jak pro skupiny tak i rodiny nebo dvojice. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- dva 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jeden apartmán s jednou ložnicí, pro 2 - 4 osoby.

V každém pokoji patří k vybavení kromě lůžek a úložných prostorů i stůl se židlemi. V apartmánu najdete jednu ložnici s manželskou postelí, jako další lůžka využijete rozkládací pohovku v obývací místnosti (vhodná pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti). Součástí apartmánu je obývací místnost s jídelním stolem a kuchyňským koutem, kde využijete elektrický sporák s troubou, mikrovlnnou troubu, lednici a rychlovarnou konvici. Hosté pokojů bez kuchyně používají společnou kuchyň, která je podobně vybavena. Každý pokoj i apartmán disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

V celém objektu je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Jakmile to počasí dovolí, můžete si připravit grilovačku v zahradě, určitě oceníte i zastřešené posezení. Nechybí vyhrazený prostor pro odkládání kol. Na oploceném pozemku je možné zaparkovat až 8 aut.

Vyberte si ubytování přímo v Lednicko-valtickém areálu, kde máte všechno blízko. Těšíme se na Vás v Ubytovaní Pod Lesíkem Lednice.


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Starší než 25 let, Starší než 35 let