Komfort hned vedle kolonády a lázní...

Toužíte po relaxaci, lázních a dovolené v krásném prostředí? Jste tu správně. Vítejte v Apartmánu v domě Lednice. Nachází se v pěkné, tiché části obce Lednice, jen kousek od Kolonády Lednice a Spa Resortu lázně Lednice. Perfektní poloha apartmánu Vás potěší blízkostí toto nejlepšího co obec i okolí nabízí. Navštivte nás a poznejte krásné hrady, zámky, atrakce i turistická místa, na které nikdy nezapomenete. Rádi přivítáme rodiny s dětmi, páry, skupinku přátel, cyklisty i turisty či obchodní cestující.

Ubytujte se u nás celoročně s maximální kapacitou 6 lůžek. Apartmán se nachází v podkroví rodinného domku, je plně vybavený, se samostatným vchodem i klimatizací a připraven pro Váš komfortní pobyt.

Prostory apartmánu jsou velkorysé. Společné chvíle si užijete příjemně ve společné místnosti s obývacím prostorem a kuchyňským koutem. Zde zrelaxujete při sledování oblíbených programů v televizi se satelitním příjmem, vyslechnete si příjemnou hudbu z rádia s CD přehrávačem, nebo si uvaříte výborná jídla díky elektrické troubě, keramické varné desce, mikrovlnné troubě, rychlovarné konvici, lednici a mrazničce. Vychutnáte si je příjemně za jídelním stolem v kruhu svých nejbližších.

Nadstandardem jsou až dvě koupelny ke každé ložnici se sprchovým koutem a toaletou. V případě potřeby mohou hosté použít pračku v kuchyňském koutě a sportovní potřeby jako jsou kola, kočárky a jiné vybavení si odloží bezpečně v garáži. V celém objektu využijete bezplatné WiFi připojení na internet. Vaše auta zaparkujete přímo u penzionu.

Nádherné prostředí obce Lednice a jejího okolí Vás přinutí užít si Vaši dovolenou, jak se patří. Jednoznačně doporučujeme navštívit známé Lázně Lednice, s nedalekým zámkem, Maurskou vodárnou, či Janův hrad. Za návštěvu stojí i minaret, Zámeček Apollonův chrám, Dianin chrám i Zámek Břeclav či Chrám Tří Grácií. Zábavu a adrenalin zažijete v Lanovém centru Hájenka Park, nebo v Lanovém parku Pirátská loď. Milovníci přírody, navštivte Bylinkovou zahradu Tiree Chmelař, Přírodní rezervaci Lednické rybníky, nebo i Chráněnou krajinnou oblast Pálava.

Pevně věříme, že nás při návštěvě obce Lednice navštívíte a zažijete u nás příjemný pobyt. Těšíme se na Vás v Apartmánu v domě Lednice!