Loading

Penziony v Lednici

(4 objekty + 34 objektů v okolí 25 km)

Penzion Marcela

Lednice, na okraji obce / města
Blízko zámku, skvělé pokoje, super cena

Penzion U Zámku

Lednice, v obci / ve městě, v centru města
50 m od vstupu do zámecké záhrady

Apartmány Černý jezdec

Lednice, v obci / ve městě, v centru města
Romantický penzion s vlastní legendou.

Penzion Harmonie

Lednice, v obci / ve městě, v centru města
Nádherné ubytování v perle Moravy

Penzion u Dyje

Bulhary (Lednice 4,8 km vzdušně), na okraji obce / města, u řeky
Pohodlné pokoje s vlastní kuchyňkou

Penzion Bulhary

Bulhary (Lednice 5,1 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Příjemné ubytování s vinnym sklípkem

Penzion Réva

Valtice (Lednice 7,0 km vzdušně), v obci / ve městě, v centr...
Kvalitní ubytování v rodinném penzionu.

Penzion U vinařství

Zaječí (Lednice 7,3 km vzdušně), mimo obce / města
Komfort, pohodlí, rodinný přístup

Penzion Irena

Valtice (Lednice 7,6 km vzdušně), v obci / ve městě, v centr...
Komfortné pokoje v blízkosti centra

Penzion Zaječák

Zaječí (Lednice 8,5 km vzdušně), v obci / ve městě
Ubytování s vinným sklípkem a bowlingem
1 - 38 / 38

Penziony Lednice

Kouzelná perla Jižní Moravy Vás zve na příjemný pobyt

Pohádková obec Lednice, situovaná přímo uprostřed slunné Pálavy, je ideálním místem pro všechny milovníky romantiky. Nechte se unést kouzlem Lednicko-valtického areálu, prohlédněte si nádherný renesanční zámek Lednice a projděte se anglickou zahradou. V zimě se zase můžete těšit na projížďky lodí po kanálech zasněženého parku. K tomu přidejte rodinné penziony v Lednici a máte úžasnou dovolenou jako z pohádky. Co víc si jen přát?

Penziony Lednice 1

Lednice, jedna z nejkrásnějších destinací v České republice, zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, Vás zve na příjemný pobyt plný pohody. Za svůj vznik vděčí toto půvabné místo slavnému šlechtickému rodu Lichtenštejnů. Obec i její okolí jim patřila bezmála 700 let a za tuto dobu se proměnila ve skutečnou perlu Jižní Moravy. O jejím půvabu se nyní může přesvědčit na vlastní oči každý, koho sem nádherná příroda, památky i levné ubytování přiláká.

Rodinné penziony v Lednici Vám nabízí spousty výhod

Míříte na Pálavu s dětmi a máte chuť, dopřát si hezkou rodinnou dovolenou? Potom vyzkoušejte naše oblíbené penziony v Lednici, které si doopravdy zamilujete. Nízká cena, skvělý komfort, a též pestrá nabídka služeb, to vše na Vás čeká. Nehledě na širokou škálu lokalit, z níž si skutečně vyberete. Těšit se můžete jak na penziony ve městě poblíž památek, tak i na penziony v lese, kousek za Lednicí, kde si vychutnáte dostatek soukromí.

Samozřejmostí, kterou zajisté uvítáte, je i celá řada výhod, které Vám levné penziony v Lednici nabízí. Luxusně zařízené pokoje, snídaně do postele nebo bezplatné WiFi připojení, na to vše se máte možnost těšit, stejně jako na prvotřídní penziony se saunou. Na své si tady přijdou i partnerské dvojice. Připraveny pro ně máme penziony pro dva. Město navíc okouzlí i milovníky romantiky.

Svatba na zámku a hostina v penzionu. Co víc si přát?

Lednicko-valtický areál, zvaný též Zahrada Evropy, to není, jak už sám název napovídá, jen samotný zámek Lednice, ale přímo celý komplex plný nádherných staveb. Jeden jediný den však k jeho prohlídce rozhodně nestačí. Právě proto Vám doporučujeme sjednat si naše penziony na jednu noc nebo penziony na krátkodobé ubytování a zůstat déle. Jen tak budete moci spatřit palmový skleník, Dianin chrám nebo římský aquadukt.

Penziony Lednice 2

Pokud míříte do města s přáteli, zajisté Vás potěší penziony pro skupiny s pestrou nabídkou služeb, kde se o Vás královsky postarají. Moderní penziony pro studenty jsou zase jako stvořené pro mladé, kteří míří do Lednice za zábavou.

V případě, že jedete na Moravu s malými dětmi, počítejte s tím, že tady se rozhodně nudit nebudete. Nejen, že zde naleznete hezky zařízené penziony pro rodiny s dětmi, ale čeká Vás i napínavá hra „Skryté příběhy“.

Dovolená v Lednici je taktéž ideální příležitostí k uzavření sňatku se svou vyvolenou láskou, neboť lepší místo v České republice najdete jen stěží. Těšit se můžete na obřad na zámku, stejně jako na penziony na svatby, kde pro Vás připraví parádní hostinu. Lednicko-valtický areál je ideální též pro novomanžele. Nechybí přitom ani projížďka kočárem taženým koňmi po parku, stejně jako na penziony pro svatební cesty, jež celý prožitek ještě umocní.

Levné penziony v Lednici na zimní i letní dovolenou

Za návštěvu však stojí i penziony v okolí Lednice, kde se taktéž nudit nebudete. Celá Pálava je navíc protkána množstvím stezek, takže ji bez problému projedete na kole. Během své cesty můžete využít i naše penziony pro cyklisty poblíž turistických lokalit. Pokud Vás lákají vodní radovánky, vydejte se k vodní nádrži Nové Mlýny. V jejím okolí se nachází prvotřídně zařízené penziony u vody, se zahradou a ohništěm, kde se budete cítit jako doma.

Je Vaším snem vinařská turistika? Potom si nenechte ujít tradiční vinařské vesnice, jako je Zaječí nebo Velké Pavlovice. Romantická atmosféra, sladké víno i sklípky, to vše na Vás čeká, nehledě na penziony na vesnici, odkud se Vám chtít domů prostě nebude. Lyžařský vlek Němčičky zase potěší ty, jež láká zimní dovolená v Lednici. Čekají tu na Vás luxusní penziony u lyžařského střediska, minimum turistů, a samozřejmě také pečlivě udržované běžkařské tratě vedoucí na ta nejkrásnější místa v okolí.

Penziony Lednice 3

Penziony u lesa, stejně jako penziony na okraji města, kde Vás nikdo nebude rušit, oceníte zejména, pokud se potřebujete učit na zkoušky. Nezapomeňte ale ani na odpočinek, jež Vám nabídnou penziony v areálu koupaliště Mikulov. Před návratem domů se můžete vydat zpět do Lednice a navštívit zdejší lázně. Kdo si chce užít větší soukromí, ten pak má možnost vyzkoušet penziony s vířivkou, jež Vám též nabídnou přívětivý relax.

Rodinné penziony v Lednici čekají, až je vyzkoušíte...

Malebná česká obec, pyšnící se krásným zámkem a rozlehlými zahradami, Vám nabízí nejen cenově výhodné penziony, ale těšit se můžete i na levné ubytování v Lednici za babku. Pro ty nejnáročnější máme připraveny luxusní hotely s veškerým komfortem. Stejně tak na Vás čekají i přepychové apartmány, které si zamilujete. Pokud Vás láká hezký pobyt spojený s romantikou, nenechte si ujít naše chaty a roubenky na těch nejkrásnějších místech Pálavy.

Půvabná Lednice se řadí k nejkrásnějším místům u nás a zamilujete si ji na první pohled. Stejně tak Vás dostanou i naše rodinné penziony v Lednici, jež Vám nabídnou přívětivý pobyt. Nevěříte? Potom neváhejte a na dovolenou na jih Moravy se určitě vydejte.