Ubytování v rodinném penzionu s wellness

Náš rodinný Penzion U Hroznu *** leží v centru města Velké Bílovice, které patří k největší vinařské obci v České republice.

Oblast Jižní Moravy patří k turisticky nejatraktivnějším oblastem i díky tradičnímu folkloru, přírodní biosférické rezervaci Pálava nebo unikátnímu Lednicko-Valtickému areálu. Tento areál je zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO. Přímo v našem městě se nachází mnoho přírodních a historických památek i zajímavé uličky s vinařskými sklípky. Oblíbená je zde také cyklistika nebo pěší turistika díky zvlášť vhodnému terénu. V zimě je možné lyžování například v Ski areálu Uhřice.

Penzion U Hroznu *** poskytuje vhodné zázemí pro rodinné dovolené, služební cesty, cesty za vínem i oslavy pro celkem 31 osob. K dispozici máme tyto pokoje:
- osm 2-lůžkových pokojů,
- jeden 3-lůžkovvý pokoj,
- tři 4-lůžkové pokoje.

Každý pokoj je vybaven příslušným počtem jednolůžkových postelí, televizorem, klimatizací a vlastním sociálním zařízením - koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí Vás s radostí ubytujeme na recepci, kde Vám můžeme zapůjčit žehličku, fén i uschovat Vaše kola. V restauraci s terasou se můžete zasytit během celého dne. Kapacita restaurace je cca 50 osob. U nás máme také salonek s kapacitou 20 osob, s flipchartem a plátnem. Dokonalý wellness poskytuje sauna, vířivka i venkovní bazén. U nás nechybí také terasa s posezením, gril, houpačka a bohatě vybavené dětské hřiště. Děti se zabaví i v dětském koutku s hračkami. Můžeme Vám půjčit dětskou postýlku i židličku na krmení. Parkování aut je přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 35 let