Apartmánová chata s terasou a saunou

Nově postavenou Chatu Daniela najdete ve vinařském městečku Velké Bílovice, v okrese Břeclav, v turisticky velmi vyhledávaném místě Jihomoravského kraje. Chata představuje výbornou volbu především pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Nádherné okolí Velké Bílovice nabízí vynikající možnosti na cyklistiku a turistiku po nezaměnitelných Moravských vinařských cestičkách. Přímo v městečku najdete množství přírodních a historických památek i uličky s vinařskými sklípky. Krásný je výlet k zámku, Muzeu hraček i do lázní v Lednicích. Pokud k nám zavítáte v zimním období můžete si zalyžovat například v Ski areálu Uhřice.

Chata Daniela je Vám celoročně k dispozici a nabízí Vám ubytování v rustikálním a moderním apartmánu s celkovou kapacitou pro 12 osob včetně přistýlek. Chata se pronajímá po apartmánech nebo jako celek.

Oba apartmány se skládají ze dvou 2-lůžkových ložnic, jedna s manželskou postelí, druhá se samostatnými lůžky. V každém apartmánu je připravena obývací místnost s posezením, dvěma přistýlkami na roztahovací pohovce a krbovými kamny, které Vám zaručí teplo domova. Součástí každého apartmánu je kompletně vybavená a moderní kuchyně s jídelním sezením. Samozřejmostí je také vlastní koupelna s toaletou, umyvadlem, fénem a sušičem na prádlo. V moderním apartmánu je koupelna vybavená sprchovým koutem, v rustikálním apartmánu vanou.

Relax a odpočinek si dopřejete v společné infrasauně nebo hydromasážní sprše. S přáteli a rodinkou si můžete v klidu posedět a grilovat přímo na terase před chatou. Ti nejmenší se potěší dětskému hřišti s houpačkou a skluzavkou. Pokud byste potřebovali bezpečně odložit Vaše kola, prostory k tomu určené jsou Vám k dispozici. Auta je možné zaparkovat přímo u chaty. Neváhejte a kontaktujte nás. Už teď se těšíme na Vás v Chatě Daniela.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty