Ubytování s bazénem v srdci Jižní Moravy

Nabízíme Vám útulné ubytování v klidné části města Podivín, na Jižní Moravě, které je výborným výchozím bodem pro různorodé výlety do okolí.

Nejzajímavější možností trávení volného času je právě návštěva pohádkově krásného Lednicko - valtického areálu. Blízko to máte i k jedinečnému Hradu Mikulov. Doporučujeme Vám naplánovat si také cyklovýlety po vinařských cestičkách, turistické procházky do Pálavy, na Hradisko Pohansko, k rozhledně Maják Přítluky či plavání v nádrži Nové Mlýny. Aktivní plavci mohou využít služeb koupališť v Lednici, Hustopečích a Břeclavi. V blízkosti apartmánu se občerstvíte v místní pizzerii a vinárně.

Celoročně Vás velmi rádi přivítáme v našich třech apartmánech, které disponují celkovou kapacitou pro 16 hostů.

Přízemní bezbariérový Apartmán 2 nabízí prostor s kapacitou pro čtyři hosty. Apartmán se skládá z jedné 2-lůžkové ložnice s manželskou postelí, televizí a jedné 2-lůžkové ložnice s manželskou postelí, televizí a gaučovým sezením vhodným i jako přistýlka pro jednu osobu. Druhou ložnici můžete využívat i jako společenskou místnost. Součástí apartmá je také kompletně vybavená kuchyň s jídelním posezením. V apartmánu se dále nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a samostatná toaleta.

V podkroví je situován Apartmán 1A, který sestává z 2-lůžkové ložnice se samostatnými lůžky a 4-lůžkové ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. K dispozici je Vám také plně vybavená kuchyň s jídelním posezením, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Samozřejmostí je televizor a možnost dětské postýlky.

Součástí podkroví je také Apartmán 1B s jednou 4-lůžkovou ložnicí s televizorem, manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a možností jedné přistýlky. I v tomto apartmánu Vám rádi připravíme dětskou postýlku. K bytu náleží kompletně zařízená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaleta. Navíc si zde vychutnáte volný čas na prostorném balkoně s posezením.

V apartmánech je zajištěna klimatizace i bezplatné WiFi připojení na internet. V exteriéru si pohodlně posedíte na terase s venkovním posezením a můžete si zaplavat v našem bazénu. Vaše kola či lyže si odložíte na oplocené zahradě nebo v garáži. Na zaparkování aut Vám poslouží prostor u objektu. Přijďte si vychutnat volný čas do Apartmánů U Šilhanů. Těšíme se na Váš pobyt.