Nádherné ubytování v perle Moravy

Přijměte pozvání do našeho Penzionu Harmonie, který se nachází v centru města, ve slepé uličce Lednici. Díky výborné poloze penzionu, v sousedství zámecké zahrady, tak můžete poznávat krásy našeho malebného kraje.

Během letního období nabízíme ubytování v Penzionu Harmonie. Náš penzion je vybaven 6 pokoji, jejichž celková kapacita je 19 pevných lůžek. Máme tyto varianty:
- čtyři 2-lůžkové pokoje, součástí každého jsou oddělená lůžka,
- jeden 2-lůžkový bezbariérový pokoj s oddělenými lůžky,
- jeden 3-lůžkový pokoj se třemi oddělenými lůžky,
- jeden 6-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi - v jedné dvě pevná lůžka a v druhé dvě manželské postele spolu s kuchyňským koutem, gaučem a klimatizací.

Všechny naše pokoje jsou útulné. V každém pokoji je umístěn televizor s kabelovým příjmem, lednička a vlastní koupelna se sprchovým koutem/vanou a toaletou. V rodinném pokoji můžete využívat kompletně zařízený kuchyňský kout (keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a jídelní posezení). V penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V rámci našeho ubytování si můžete dopřát relax ve vířivce. Ven je zas připravený altán s posezením, zahradní krb a houpačka. I Vaše ratolesti se potěší dětskému hřišti s více atrakcemi. Víme Vám zapůjčit kola a stejně je i uschovat. U nás máme také dětskou postýlku, židličku na krmení, šipky a stolní tenis. Chutná strava formou polopenze - tuto si můžete dopřát v naší restauraci s terasou. Ochutnat můžete i naše vínka ve vinném sklepě. Společnost během pobytu může dotvořit náš pejsek. Parkování aut je hned u objektu. Těšíme se na Vás!

Během letního období Vás nadchnou úžasné scenérie po chodnících pro pěší turisty i běžce. Naší ulicí vede cyklostezka na Janohrad, Valtice a k nesčetně dalším kulturním památkám. Do 400 m od ubytování je lázeňský dům Perla. Oblibě se těší i Lednicko-Valtický areál, zapsaný do seznamu UNESCO. Nevynechejte ani možnost zažít na vlastní kůži vinnou cestu (degustace vín i přímo v našem ubytování). Chladnější večery si zpříjemníte romantickými procházkami.