Stylové apartmány v prekrásném prostředí

Celoročně Vás rádi přivítáme v Apartmánech U Jakuba, které najdete v perle Jižní Moravy - v obci Lednice. Apartmány jsou vhodným ubytováním pro turisty, cyklisty i rodinky s dětmi.

V nedalekém Lednicko-valtickém areálu si přiblížíte množství historických památek. Mezi nejkrásnější v tomto areálu zaručeně patří zámek Lednice s čarokrásným zámeckým parkem, Janův hrad, Apollonův chrám, zámeček Pohansko, Minaret či Hraniční zámeček a množství dalších. Pokud máte rádi turistiku, pěkný je výlet k zřícenině Dívčí hrad i k ArcheoParku Pavlov. V letních měsících zajisté oceníte možnost ochlazení na koupališti Břeclav. Doporučujeme Vám využít i mnohé cyklistické stezky podél vinic se zastávkami v menších i větších vinných sklípcích. Zimní období láká především milovníky běžkování nebo lyžování, v zimě doporučujeme navštívit např. Ski areál Němčičky.

V naší nabídce jsou tři apartmány s celkovou kapacitou 17 lůžek včetně přistýlek. Na výběr máte tyto apartmány:

- 4-lůžkový apartmán ve stylu studia, se dvěma manželskými postelemi, možností jedné přistýlky,
- 4-lůžkový apartmán, s oddělenou ložnicí se dvěma manželskými postelemi a možností jedné přistýlky v kuchyni,
- 6-lůžkový apartmán, s oddělenou ložnicí se dvěma manželskými postelemi, dvěma samostatnými lůžky a možností jedné přistýlky v kuchyni.

Každý apartmán je vybaven kompletně zařízenou kuchyní s elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním posezením. Stejně se v každém apartmánu nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a stojanem na prádlo. Rádi Vám připravíme i dětskou postýlku. Před každým apartmánem je Vám k dispozici vlastní exteriérové posezení na terase. V prostorách ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Tak neváhejte a zaparkujte Vaše auta přímo u Apartmánů U Jakuba. Máme pro Vás dveře otevřené. Už teď se těšíme na setkání s Vámi!