Loading

Apartmány v Lednici

(8 objektů + 27 objektů v okolí 25 km)

Apartmán Lednice

Lednice, v obci / ve městě, v centru města
Ubytování u zámku!

Apartmány Marco Polo

Lednice, v obci / ve městě
Apartmány Marco Polo

Apartmány Apollon Resort

Lednice, na okraji obce / města
Ubytování ve stylových apartmánech!

Ubytování v soukromí Radana Podškubková

Lednice, v obci / ve městě
Krásný, moderní apartmán, blízko atrakcí

Ubytování u Maminky

Lednice, v obci / ve městě
Apartmány v blízkosti Lednického zámku

U lesa Nejdek

Lednice, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Klidné ubytování na okraji lesa!

Apartmány na kolonádě

Lednice, v obci / ve městě
Jako Váš druhý domov... navíc s wellness

Apartmán Eli B6

Lednice, na okraji obce / města, u vody
Apartmán v resortu nedaleko zámku!

Ubytování U Babičky

Hlohovec (Lednice 3,4 km vzdušně), na okraji obce / města, u vody
Apartmán v Lednicko Valtickém areálu !

Apartmány U Šilhanů

Podivín (Lednice 5,0 km vzdušně), v obci / ve městě, v centr...
Ubytování s bazénem v srdci Jižní Moravy
1 - 35 / 35

Apartmány Lednice

Luxusní ubytování s kapkou romantiky

Půvabná obec Lednice situovaná v malebném prostředí Jižní Moravy je úžasné místo, které okouzlí snad všechny milovníky romantiky. K návštěvě zve novogotický zámek, klenot Lednicko-valtického areálu, který při svých toulkách Českou republikou rozhodně nesmíte minout. Na své si však přijdou také ti, které láká vinařská turistika a lidový folklor. Máte chuť zůstat v tomto pohádkovém ráji déle? Potom si nenechte ujít luxusní apartmány v Lednici, které Vám učarují na první pohled.

Apartmány Lednice 1

Lednice, kouzelná perla situovaná kousek od Brna, se může pochlubit nejen nádhernou architekturou, ale i zajímavou historií. První písemná zmínka pochází z roku 1222, kdy byla tato vesnice sídlem pouhých zemanů. To se však změnilo koncem 13. století, kdy přechází do vlastnictví Lichtenštejnů, kteří z ní učinili jedno z nejkrásnějších míst u nás. Každý, kdo se sem dnes vydá, se může těšit na skvělou atmosféru a památky, stejně jako na levné apartmány pro turisty.

Zahrada Evropy učaruje snad každému

Dovolená v Lednici je jako stvořená pro všechny milovníky romantiky, které tato úžasná destinace okouzlí na první pohled. Za návštěvu stojí nádherný Lednický zámek, obklopený krásnou francouzskou zahradou. Dále si nenechte ujít novogotický kostel svatého Jakuba Staršího nebo zámecké jízdárny. Zdaleka to ale není vše, čím Vás toto místo překvapí. Chcete objevit všechny jeho poklady? Potom si sjednejte to nejlevnější ubytování a zůstaňte déle.

Čekají na Vás toulky Lednicko-valtickým areálem, jemuž se pro jeho velkolepost velmi často přezdívá Zahrada Evropy. Kdo má chuť, může si vybrat jednu z několika návštěvnických tras a spatřit Minaret, Dianin chrám či zříceninu Janův hrad. Jelikož Vám prohlídka zajisté zabere více než den, jsou Vám k dispozici též výhodné apartmány na jednu noc. Následující ráno si pak můžete udělat výlet na lodi po jednom z kanálů, anebo si užít romantickou projížďku kočárem.

Jaké výhody nabízí apartmány v Lednici?

Ať Vás láká romantika nebo půvab památek, zajisté Vás příjemně překvapí i množství výhod, které Vám ty nejlepší apartmány v Lednici nabízí. V každém případě se můžete těšit na luxus a komfort, stejně jako na nadýchané peřiny a naprostou čistotu. Kdo si chce užít relax, může si sjednat apartmány se saunou, s vířivkou nebo s bazénem. Na své si zde přijdou také skupiny přátel a mladých lidí, kterým jsou k dispozici apartmány s terasou lákající k bezva párty.

Apartmány Lednice 2

Samozřejmostí jsou také apartmány pro skupiny turistů, stejně jako apartmány pro cyklisty, kteří mohou využít místních stezek a vydat se na mnohá zajímavá místa. Jedním z nich je také Národní přírodní rezervace Lednické rybníky. Jejich okolím Vás provede stejnojmenná naučná stezka, jež Vás seznámí s místní faunou a flórou. Těšit se můžete i na apartmány u vody, s grilem a s ohništěm, ideální pro všechny, které láká pravá rodinná dovolená.

Jižní Morava ve znamení vína a zábavy

Máte chuť, dopřát si parádní pobyt plný dobrodružství? Potom neváhejte a zamiřte také do okolí Lednice, na Pálavu, kde Vás čeká překvapení na každém kroku. Kraj lovců mamutů Vás zve k návštěvě Dolních Věstonic a jejich archeoparku, kde se dozvíte něco více o životě našich předků. Všude v jeho blízkosti se nachází levné apartmány, jež Vám dobře poslouží jako skvělý výchozí bod pro výlety na další zajímavá místa. A že jich na Jižní Moravě není málo…

Za návštěvu stojí třeba nedaleké město Břeclav. Čekají zde na Vás sionistické památky, a též nechybí ani apartmány pro rodiny s dětmi, stejně jako apartmány v centru města, kde to doopravdy žije. Zajít můžete na koncert do břeclavské synagogy, anebo se vydejte za sportem.  K dispozici je Vám lezecká stěna, golfové hřiště nebo zimní stadion. Samozřejmostí je i výhodné ubytováníapartmány pro náročné, stejně jako apartmány u koní poblíž Jezdeckého klubu Poštorná, kam můžete vyrazit s dětmi.

Pokud Vás láká vinařská turistika, neváhejte a zamiřte do Velkých Pavlovic, nebo do obce Zaječí, ochutnejte ty nejlepší odrůdy a vychutnejte si zdejší atmosféru všemi smysly. Čeká na Vás i skvělá zábava, tradiční folklor a ty nejlevnější apartmány na Pálavě. Apartmány u vlekuLyžařském areálu Uhřice naopak ocení všichni, které láká pohodová zimní dovolená. Za zážitky odsud můžete následně pokračovat do Brna, Hustopečí a na další zajímavá místa.

Apartmány Lednice 3

Levné apartmány v Lednici se vyplatí

Pohádkový ráj situovaný v samém srdci Lednicko-valtického areálu Vám nabízí nejen mnohé architektonické skvosty a hezké zážitky, ale také to nejlepší ubytování za pár korun. Těšit se můžete na cenově výhodné priváty, stejně jako penziony a hotely. Pro méně náročné jsou k dispozici též laciné turistické ubytovny, zatímco v létě stejně dobře poslouží kempy. Kdo si chce užít návrat do starých časů, nesmí si nechat ujít oblíbené chaty a chalupy, stejně jako hezky zařízené roubenky a sruby.

Láká Vás pohodová dovolená během které si odpočinete od starostí všedních dnů, prohlédnete si zajímavé památky a vychutnáte si doušek lahodného moravského vína? Toužíte po procházkách zámeckým parkem nebo po projížďce na lodi, ale večer si chcete odpočinout od davů turistů? Máte rádi luxus a přepych, ale stejně tak je pro Vás důležitý dostatek soukromí? Potom neváhejte a vyzkoušejte komfortně zařízené apartmány v Lednici, odkud se Vám chtít domů zaručeně nebude.

Názory a doporučení

Ludmila Machová (ubytovatel) 2.6.2020
Obec se nachází v Lednicko-Valtickém areálu. Doporučujeme navštívit zámek, zámecký park, skleník, Minaret, lázeňskou kolonádu, pískové sochy.
Eliška Gazdová (ubytovatel) 1.6.2020
Obec Lednice je srdcem Lednicko - Valtického areálu , zapsané jsou dokonce v seznamu UNESCO. Prostě to musíte vidět§
Marcela Vepřeková (ubytovatel) 22.5.2020
LEDNICE je malebné pohraniční městečko,které se právem pyšní názvem Perla Jižní Moravy.První zmínka o Lednici jako Izgrub pochází z roku 1222.Pod názvem Eisgrub spravovali toto svoje panství /1286-1945/ Lichtenštejnové-jeden z nejstarších a nejbohatších rakouských rodů.Téměř osm století-po čtyřicet generací je zde a opět okouzluje svoje návštěvníky.Doslova na každém kroku dýchá kousek historie.Lednický zámek je nejnavštěvovanějším zámkem České republiky.
Bc. Iveta Ondrouchová (ubytovatel) 17.5.2020
K dispozici Lichtenštejnská cykloturistická stezka, na trase vedoucí z Lednice do okresního města Břeclavi (8 km). Na této trase se nachází i Janův hrad. Můžete si tedy udělat pěknou procházku k této památce, aniž byste museli kamkoli cestovat autem.
Zuzana Čížková (rodina s malými dětmi - návštěvník) 31.10.2019
Zámecký park i skleník. Skvělá restaurace u Korunku, kousek od ubytování.
Tereza Blažková (mladý pár - návštěvník) 31.10.2019
Doporučuji návštěvu zámku a salátů v celém areálu.
Silvia (rodina s malými dětmi - návštěvník) 27.10.2019
Zamocky park je nadherny.
Miloslav Rájek (starší pár - návštěvník) 14.10.2019
Vše
Lucie Vrbíková (ubytovatel) 8.10.2019
Lednici navstěvuje každý rád, minimálně tu svoji doma :D
Michal Kebrt (rodina s malými dětmi - návštěvník) 19.9.2019
V obci jsou 2 obchůdky s potravinami. 1 z nich má otevřeno i přes víkend (Vietnamci)
Dana Mecnerová (mladý pár - návštěvník) 18.9.2019
zámek, lázeňská kolonáda a mnoho dalšího bylo k vidění
Ivana Březinová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 15.9.2019
Zámek, park ,lázeňská kolonáda,příjemné restaurace,vinárny,cyklostezky LVA,prostě super
Jana Lincová (mladý pár - návštěvník) 10.9.2019
Lednice je velmi krásná a zajímavá
Dalibor Dohnal (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 14.8.2019
V Lednici je park, je udrzovany.
Michaela Mrázová (rodina s malými dětmi - návštěvník) 10.8.2019
Určitě zámek Lednice a přilehlý park. Kolonáda, kde bylo příjemné posezení i s dětským hřištěm. Velká možnost procházek.
Markéta Dziaková (rodina s malými dětmi - návštěvník) 5.8.2019
Určitě navštívit zámek Lednice a její park a okoli
Alice Chadimová (starší pár - návštěvník) 22.7.2019
Úžasné
Daniela Solaříková (mladý pár - návštěvník) 3.7.2019
Lednici