Loading

Apartmány v Mikulově

(6 objektů + 31 objektů v okolí 25 km)

Apartmán LIVI

Mikulov, v obci / ve městě, v centru města
Teplo domova v apartmánu u amfiteátru

Apartmán Havenatura

Mikulov, v obci / ve městě, v centru města
Útulný apartmán v centru Mikulova

Apartmán Ilona

Mikulov, v obci / ve městě
Apartmán s balkonem na jižní Moravě

Apartmán Lenka

Mikulov, v obci / ve městě
Apartmán v blízkosti centra města

Apartmány u kapličky

Mikulov, v obci / ve městě, u koupaliště
Komfortní apartmány na Jižní Moravě

Apartmánek pod Kozím hrádkem

Mikulov, v obci / ve městě, v centru města
Krásný apartmán v historickém centru

Ubytování Na Kozinci

Perná (Mikulov 5,0 km vzdušně), na okraji obce / města
Apartmán v klidném prostředí

Apartmán Na štěrkách Vinařství Vavříček

Březí (okres Břeclav) (Mikulov 5,3 km vzdušně), na okraji ob...
Ubytování s vinným sklípkem ve vinařství

Ubytování Na Stodole

Milovice (okres Břeclav) (Mikulov 6,8 km vzdušně), v obci...
Apartmány s bazénem a vinným sklípkem

Ubytování Za Vinicí Pavlov

Pavlov (okres Břeclav) (Mikulov 7,6 km vzdušně), v obci / ve městě
Komfortné apartmány ve vinařské obci
1 - 37 / 37

Apartmány Mikulov

Vydejte se za romantikou na jih Moravy

V nádherném prostředí Pálavských vrchů, v samém srdci Jihomoravského kraje, leží půvabné městečko Mikulov, které Vás okouzlí na první pohled. Proslulá židovská čtvrť, vinné sklípky i krásný barokní zámek, tím vším Vás tato perla Jižní Moravy uchvátí. Nehledě na půvabné okolí plné přírodních památek i vodních ploch vhodných ke koupání. Stejně tak nechybí ani luxusně zařízené apartmány v Mikulově, za skvělé ceny, v blízkosti úchvatných míst, které si skutečně zamilujete.

Apartmány Mikulov 1

Mikulov, jedno z nejkrásnějších moravských měst, a zároveň oblíbená vinařská destinace, se pyšní nejen mnoha památkami, ale i zajímavou historií. První písemná zmínka pochází z 12. století a mluví o malé tržní osadě v okolí místního hradu. Zásluhou rodu Lichtenštejnů se později proměnila v úchvatné místo, které nyní prostě nesmíte minout. Těšit se přitom můžete nejen na skvostné historické klenoty, ale uvítáte i výhodné ubytování a kulturní akce.

Dopřejte si luxusní apartmány v Mikulově 

Dovolená v Mikulově je ideální zejména pro všechny milovníky památek, kteří si zde určitě přijdou na své. Pokud patříte mezi ně, a hodláte se zdržet déle, neváhejte a vyzkoušejte luxusní apartmány v Mikulově, které Vás mile překvapí svým komfortem. Láká Vás báječný pobyt spojený s návštěvou vinných sklípků? Potom si sjednejte apartmány na okraji města, poblíž vinařského domu Sonberk, odkud si užijete jedinečný výhled na Pálavu.

Stylové apartmány v centru města, kousek od Židovské čtvrti, jsou zase ideální pro ty, kteří se celý den chtějí toulat úzkými uličkami. Milovníky romantiky naopak mile překvapí apartmány u zámku Mikulov, jež patří mezi nejkrásnější na Moravě. Máte-li chuť, nic Vám nebrání, vydat se na prohlídku a dozvědět se o této úžasné stavbě více. Čeká na Vás rozsáhlá knihovna, obrazová galerie i vůbec největší expozice vinařství v České republice.

Jaké výhody Vám apartmány nabízí? 

Samozřejmě můžete počítat i s celou řadou benefitů, jimiž se levné apartmány v Mikulově pyšní. Bezplatné WiFi připojení, možnost ubytování se psem, komfortně zařízené pokoje i nadýchané peřiny, to vše Vám jistě vykouzlí úsměv na tváři. Taktéž nechybí ani dostatek soukromí, jež potěší všechny, kdo hledají apartmány se zahradou na opalování. Pro náročné jsou k dispozici apartmány s krbem, které skvěle dokreslují pohádkovou atmosféru města.

Apartmány Mikulov 2

Houpačkami, bazénem a pískovištěm Vás naopak překvapí apartmány pro rodiny s dětmi, kterým má samotný Mikulov koneckonců též co nabídnout. Za dobrodružstvím můžete vyrazit společně na Svatý Kopeček, stejně jako na naleziště do Dolních Věstonic.

Letní dovolená v Mikulově zase láká k návštěvě koupaliště Riviéra. Farmu Nový Přerov, spolu s apartmány u koní, si zase nesmí nechat ujít ti, jež touží po projížďkách krásnou přírodou. 

Apartmány u vody, kousek od oblíbené nádrže Nové Mlýny, kde si můžete zaplavat, zarybařit, nebo se jen tak slunit, uvítají ti, které láká rodinná dovolená. Pokud míříte na Pálavu s přáteli, uvidíte, že si též přijdete na své. Za zábavou se můžete vydat do středu Mikulova, zatímco relax Vám nabídnou apartmány s vířivkou. Budete-li chtít, zkuste komfortní apartmány s terasou s výhledem na širé okolí a udělejte si vlastní soukromou párty.

Sjednejte si levné ubytování v okolí Mikulova

Je to právě okolí Mikulova, které taktéž stojí za návštěvu, protože nudit se tady rozhodně nebudete, právě naopak. Za dobrodružstvím se můžete vydat třeba do jeskyně Na Turoldu, pyšnící se 2,5 kilometrů dlouhým labyrintem chodem. Za pozornost stojí smaragdové jezírko a nechybí ani noční prohlídky jeskyně. Kdo míří na jih Moravy na kole, ten jistě ocení množství stezek, stejně jako apartmány pro cyklisty v blízkosti turistických cílů.

Pokud toužíte spíše po klidu a odpočinku, nenechte si ujít apartmány u lesa v blízkosti řeky Dyje, kde si budete připadat jako v pohádce. Čeká na Vás pobyt plný rybaření a vodních radovánek, stejně jako romantické projížďky po řece. Na první pohled to zní sice zvláštně, ale zimní dovolená v Mikulově taktéž není problém. Za návštěvu stojí Lyžařský vlek Uhřice, který určitě nesmíte minout. Užijete si tu parádní jízdu se vším všudy, a stejně tak oceníte i apartmány u vleku, takže na svahu můžete být celý den.

Apartmány Mikulov 3

Jako hezký zážitek se jeví výlet do Lednicko-valtického areálu. Krásný zámek, úchvatné zahrady i stylové pavilonky, to vše svádí k uzavření sňatku. Pokud se rozhodnete říci své "ano" právě v Lednici, můžete počítat i s apartmány na svatby, jež Vaši hosté jistě ocení. Pokud si sjednáte cenově výhodné apartmány na týden a zůstanete déle, budete mít dost času vyrazit