Ubytování v prostředí Pálavských vrchů

Pokud toužíte po dokonalém odpočinku ve známém vinařském prostředí Pálavských hor, tak jste ho právě našli. Přijměte pozvání k nám, do Ubytování U nás, naleznete nás v obci Perná na Jižní Moravě.

Oblast nabízí nespočet možností trávení volného času, stačí si jen vybrat. Pálavské oblastí se rozumí celý trojúhelník Lednice, Valtice a Mikulov. Je přímo předurčena pro nenáročnou cykloturistiku spojenou s objevováním vinic, zámků, nádherných zahrad a Dyjskej přírody. Pokud máte rádi cyklistiku, určitě doporučujeme trasy Lednice, Bulhary, Pavlov, Nové Mlýny, CHKO Pálava, Pavlov či Mikulov. Za poznáváním historie se vydejte na Zámek Lednice, zříceninu Janův hrad, Apollónův chrám s dórským sloupovím, Rybniční zámeček, Barokní zámek Valtice a pod. Za zábavou se vyplatí jít do Aqualand Moravia, zde se nejen pobavíte ale i příjemně zrelaxujete. Na výběr máte z množství vodních a sportovních atrakcí, procedur a 24 saun. V zimě si příjemně zalyžujete na svazích Ski areálu Němčičky.

V našem privátu Ubytování U nás, Vás srdečně přivítáme od dubna do konce října. Naše ubytování disponuje kapacitou pro 14 osob. Ubytovat se můžete v těchto ubytovacích jednotkách:
- jednom apartmánu se dvěma ložnicemi, pokaždé s manželskou postelí,
- jednoho apartmánu se třemi ložnicemi, ve dvou ložnicích s jednou manželskou postelí a v jedné ložnici se dvěma manželskými postelemi,
- jednoho studia (Vejmínek) s manželskou postelí.

Apartmány jsou vybaveny téměř totožně (v přízemním apartmánu je navíc televizor s malou anténou a z druhého apartmánu vede vstup na terasu s posezením). Každý apartmán disponuje s vlastní kuchyní s jídelním posezením, elektrickým sporákem, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou (v 2. apartmánu) chladničkou a mrazničkou. Ve studiu si chutná jídla hosté připraví v kuchyňském koutě s jídelním posezením, elektrickou dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mrazákem. Samozřejmostí je i vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, stojanem na sušení prádla, ručníky a toaletou (2. apartmán disponuje dvěma koupelnami).

Společné strávené chvíle si hosté mohou dopřát ve společenské místnosti (pronajímá se za poplatek, po dohodě s majitelkou), která je vybavena krbem, dřevěnými stoly s lavicemi, rádiem a CD přehrávačem. Rovněž zde najdete také kuchyňský kout s plynovým sporákem, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a mrazákem. V celém objektu je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru objektu je pro hosty připravena zastřešená terasa s posezením, zahradní houpačkou, vestavěným krbem a grilem. Vaše kola si odložíte v místnosti k tomu určené. Auta zaparkujete u objektu. Těšíme se Vás.