Příjemné ubytování přímo pod Pálavou

Vinařský penzion Kořenek najdete na konci vinařské ulice na okraji obce Bavory, v okrese Břeclav, na jižní Moravě. Penzion stojí v blízkosti vinic a lesa.

Jižní Morava potěší každého, ať už jste sportovec, nadšenec historie, milovník vín nebo si rádi užíváte kulturu. V Bavorech, tak jako v okolních obcích se pravidelně konají tradiční kulturní akce, mnohé z nich spojené s vínem. Obec leží na úpatí Pálavských vrchů, takže můžete vyrazit i na turistiku do přírody či objevovat zříceniny hradů Děvičky a Sirotčí hrádek. Za návštěvu stojí také přírodní rezervace Turold s jeskyní, která se nachází v blízkosti Mikulova. Toto město Vám nabízí návštěvu zámku a dalších historických architektonických památek. Když mluvíme o zámku, musíme zmínit i Lednicko-valtický areál se zámky, parky, zahradami, minaretem i jezírky. Vodní nádrž Nové Mlýny ocení nejen rybáři ale i rekreanti, kterí si na plážích, například v Pasohlávkách, rádi vyzkouší vodní sporty nebo nachytají bronz. Koupání si užijete i na koupalištích (Mikulov, Březí, Hustopeče) a v aquaparku Moravia. Pokud se k nám chystáte v zimě, sněhovou nadílku najdete v lyžařském středisku Němčičky.

Celoročně nabízíme ubytování ve třech apartmánech, každý ma kapacitu pro 4 - 6 osob. Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo menší skupinky přátel. Ke každému apartmánu vede vlastní vchod.

Apartmány jsou stejně vybavené, všechny jsou mezonetové, vybavené klimatizací. V obývací místnosti se podíváte na televizi, gauč využijete po rozložení jako přistýlky pro dvě osoby. Součástí tohoto prostoru je i kuchyňský kout s keramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Na patře najdete 4-lůžkovou ložnici se čtyřmi samostatnými lůžky (v jednom apartmánu s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky). V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení.

Z každého apartmánu je možné vyjít na společnou krytou terasu s posezením, venkovním krbem a hřištěm pro děti s domečkem, houpačkou, skluzavkou a pískovištěm. Příjemné chvíle si užijete při degustaci vín v salonku v přízemí nebo ve vinném sklípku. V přízemí také najdete místnost vyhrazenou na odkládání kol. Těšíme se na Vaši návštěvu ve Vinařském penzionu Kořenek!