Komfortní apartmány v chalupě-nízká cena

Máte rádi prodloužené víkendy nebo i pobyty na delší dobu? Přijďte do našeho Ubytování Adél, které se nachází v obci Perná, na Jižní Moravě.

,,Kolem sklepů a vinic Mikulovskem", ,,Cyklistický okruh Stará hora", ,,Liechtensteinské stezky" jsou jen některé z cyklostezek, které nabízí okolí. Pokud Vás zajímají lovecké zámečky, vyhlídky či krajinotvorné prvky, určitě doporučujeme nejrozsáhlejší krajinný celek Lednicko-Valtický Areál. Spolu s dětmi si zaplavete nebo se zabavíte v Aqualandii Moravia, který je v blízkosti Novomlýnských nádrží. Do povědomí se Vám dostane i Pálava - jedno z nejkrásnějších měst s překrásnou a rozmanitou krajinou. V zimě si odpočinete lyžováním se na svazích Ski areálu Němčičky.

Celoročně Vám nabízíme ubytování pro maximálně 16 osob v našich dvou apartmánech. Ubytování se dá pronajmout jako celek nebo po jednotlivých patrech, což Vám zajistí dokonalé soukromí. Apartmány jsou řešeny téměř totožně. Pronajmout si můžete:
- 3-pokojový apartmán v přízemí, se třemi 2-lůžkovými ložnicemi a dvěma přistýlkami v obývací části;
- 2-pokojový apartmán v suterénu, se dvěma 3-lůžkovými ložnicemi a navíc možností dvou přistýlek v obývací části.

Čas s blízkými si vychutnáte ve společenské místnosti s televizí se satelitním příjmem a gaučový sezením. K přípravě chutný jídel Vám v každém apartmánu poslouží kuchyň s plyn. sporákem s el. troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a jídelním sezením. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchovým koutem (v suterénu) / vanou (v přízemí) a toaleta v každém apartmánu. V celém objektu je pokrytí bezplatným WiFi připojením na internet.

Upravenou zahradu můžete užívat k posezení pod pergolou nebo si ugrilovat jídla. Parkovací místa jsou zajištěny pro 4 vozidla. U nás je Vám k dispozici domácí vinotéka na 12 lahví s vínem našich vinic. Ochutnávka v naším sklepě. Těšíme se na Vás!