Loading

Chaty na Jižní Moravě

(38 objektů)

Rekreační dům Lednice

Lednice, v obci / ve městě, v centru města
Soukromí a pohodlí v Lednici

Penzion Hostějov

Hostějov, na okraji obce / města
Luxusní penzion v srdci Slovácka

Ubytování na statku

Vísky (okres Blansko), na okraji obce / města
Útulné ubytování za příznivou cenu

Ubytování U Zbrodku

Ratíškovice, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Vůně lesa – aktivni dovolená na Moravě

Ubytování VITIS Valtice

Valtice, v obci / ve městě
VITIS Valtice - dovolená ve městě vína

Vinný sklípek u Ostřížků

Vrbice (okres Břeclav), v obci / ve městě
Útulné ubytování s vinotékou

Ubytování U Jezérka

Ratíškovice, v obci / ve městě, u jezera
Útulné ubytování v domě u rybníka

Rekreační dům Hlohovec

Hlohovec, na okraji obce / města, u vody
V klidném a atraktivním prostředí!

Ubytování u Míši

Velké Bílovice, na okraji obce / města
Chata s vinným sklípkem

Chalupa Sklípek pod Dubňanskou horou

Mutěnice (okres Hodonín), mimo obce / města, v chatové osadě
Stylový sklípek pod Dubňanskou horou
1 - 38 / 38

Chaty Jižní Morava

Moderně zařízené chaty na jihu Moravy si zamilujete 

Slavná vinařská oblast spojená s vinnými sklípky, lidovým folklorem a samozřejmě skvělou zábavou, přesně taková je Jižní Morava. Pokud Vás láká pohodová dovolená, spojená s výlety do přírody i návštěvou památek, budete se tu cítit jako doma. Taktéž Vás ale dostanou i naše chaty na Jižní Moravě, jež si zamilujete. Moderně zařízené, levné a skýtající dostatek soukromí, jsou ideální pro ty, které láká levný pobyt za pár korun.

Chaty Jižní Morava 1

Jižní Morava se dnes řadí mezi ty nejnavštěvovanější destinace v České republice, jež svým půvabem láká nejen místní, ale i zahraniční turisty. Těšit se můžete zejména na tradiční jihomoravské vesnice, jako jsou Velké Pavlovice či Zaječí, kde to doopravdy žije. Čeká tu na Vás populární lidový folklor, stejně jako vinné sklípky. Samozřejmostí je i levné ubytování na Jižní Moravě, co by kamenem dohodil od těch nejlepších výletních míst, které se vyplatí.

Jaké výhody Vám pronájem chaty na Jižní Moravě nabízí?

Pokud sem tedy míříte hlavně za romantikou, vínem a tradicemi, nenechte si ujít naše stylové chaty a chalupy na Jižní Moravě, jež celý zážitek ještě umocní. Jen si to představte. Ráno si prohlédnete takové Hustopeče, město vinic a mandloňových sadů, a večer si to zamíříte za zábavou rovnou do sklípku. Na místo toho, abyste se následně vraceli zpět do města, do hotelu, strávíte noc v jedné z našich roubenek, odkud budete další den pokračovat dál za dobrodružstvím.

Během svého putování tímto sladkým krajem navíc oceníte i řadu výhod, které Vám roubenky na Jižní Moravě, stejně jako chaty, sruby a dřevěnice nabízí. Pokud Vás láká putování po hradech a zámcích, jako je ten v Lednici, spolu s přáteli, jistě oceníte naše chalupy pro skupiny. Zamilované dvojice kromě romantických procházek Lednicko-valtickým areálem jistě potěší zejména stylové chaty pro páry, kde naleznou dostatek soukromí.

Vyzkoušejte chaty a chalupy v přírodě i uprostřed měst

Malebné dřevěnice a chaty u lesa pro změnu dobře poslouží těm, kteří míří do regionu za procházkami přírodou nebo podzimním houbařením. Právě ti přitom mohou počítat s výlety na ta nejkrásnější místa, jako je slavná Propast Macocha, jež stojí za to neminout. Stejně tak není problém sehnat levné ubytování se psem či chalupy se zahradou, kde se můžete slunit. Pokud se potřebujete v klidu učit, jistě uvítáte chaty pro studenty.

Chaty Jižní Morava 2

Letní dovolená na Jižní Moravě zase zve ke koupání ve Vodní nádrži Dalešice, v jejíž blízkosti na Vás čekají i moderní sruby a chaty u vody. Právě tady si můžete rozdělat táborák, opéci buřty a vůbec si užít příjemný večer s rodinou a přáteli. Koho lákají vodní atrakce, ten nesmí minout Aqualand Moravia. Nejen, že si tu dopřejete spousty zábavy, ale k noclehu pak lákají jak malé chaty u aquaparku, tak i robustní chalupy pro rodiny s dětmi.

Samozřejmostí, se kterou můžete počítat, je nadstandardní vybavení. Všechny chaty, stejně jako roubenky a sruby Vám nabízí jak WiFi, tak i bazény či grily. Mezi nejvíce lákavé pak patří chaty s koupací kádí na Jižní Moravě či chaty se saunou, kde skvěle zregenerujete. Kdo si chce užít klidný pobyt bez davů turistů, toho zase mile přivítá kouzelný Mikulov nebo Kyjov. Naleznete zde nejen zajímavé turistické cíle, ale stejně tak nechybí ani luxusní chaty na okrajích měst.

Levné chaty a chalupy na Jižní Moravě se vyplatí

Na své si však přijdou i starší lidé, pro které máme připraveny chaty pro seniory na Jižní Moravě se zahrádkou, poblíž zajímavých památek a parků určeným k procházkám. Mezi ně patří i Národní park Podyjí plný romantických zákoutí, který Vám vskutku učaruje. Pokud se budete po celém dni cítit unaveni, určitě uvítáte naše chaty s vířivkou, kde načerpáte novou energii. Větší chalupy pro skupiny jsou naopak ideální pro ty, kdo míří za zážitky s partou kamarádů. 

Během svého putování samozřejmě nesmíte minout ani perlu celého regionu – moravskou metropoli Brno. Ta svým návštěvníkům nabízí nejen výstup na Špilberk či Hvězdárnu a planetárium, ale těšit se můžete i na stylové chaty ve městě poblíž památek. Taktéž nechybí ani roubenky a chaty v lese poblíž starých hradů, kam se můžete vydat na výlet. Kdo míří na jih Moravy spolu s domácími mazlíčky, toho jistě potěší, že ubytování se psem není problém.

Chaty Jižní Morava 3

Na své si však přijdou také milovníci lyžování a snowboardingu, protože zimní dovolená na Jižní Moravě je též samozřejmostí. Vydat se můžete třeba do Lyžařského areálu Uhřice, kde si vychutnáte nejen pohodovou atmosféru, ale i stylově zařízené chaty u vleku. Kdo si chce spíše odpočinout a načerpat novou energii, neměl by minout Luhačovice. Čeká tu na Vás nejen relax ve světoznámých lázních, ale i hezké roubenky a chaty u wellness, které si zamilujete.

Jak na nejvýhodnější ubytování na jihu Moravy? 

Pokud se rozhodnete vypravit do této oblíbené destinace, můžete se těšit na levné ubytování na Jižní Moravě v chatách, chalupách i roubenkách za ty nejlepší ceny. Zdaleka to však není vše, co Vám Megaubytko.cz nabízí. Kdo chce, ten má možnost vyzkoušet rodinné penziony pro nenáročné, stejně jako výhodné ubytování v soukromí. Pro ty, kteří touží po přepychu, máme zase připraveny komfortní hotely a apartmány a nechybí ani kempy uprostřed přírody.

Je Vaším snem příjemná dovolená na Jižní Moravě spojená s výhodným ubytováním, skvělými zážitky a nezapomenutelným dobrodružstvím? V tom případě neváhejte, zarezervujte si naše oblíbené chaty, chalupy a roubenky na jihu Moravy a s rodinou či přáteli se do této proslulé části České republiky určitě vydejte.

Názory a doporučení

Miloslav Caska (ubytovatel) 17.7.2019
Krásná jižní Morava
Jitka Kvěchová (ubytovatel) 16.7.2019
V dosahu 5 km město Mikulov, zámek Mikulov, koupaliště Riviera Mikulov a koupaliště Březí. Novomlýnské nádrže, Aqualand Moravia. Navštívit můžete Svatý kopeček v Mikulově, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Spousty cyklistických stezek i sklípků.
Jan Kozlík (skupina - návštěvník) 7.7.2019
regionu není co vytknout , snad jen značení cyklotras
Marie Večeřová (ubytovatel) 5.6.2019
Oblast je zapsána v UNESCO.
Zdeňka Hudínková (skupina - návštěvník) 30.5.2019
Nádherný kraj - jako v Chorvatsku bez moře
Kateřina Uhlířová (ubytovatel) 27.5.2019
Cyklistický ráj lužních lesů a vinařských oblastí. Cyklostezky: Pohansko, soutok Moravy a Dyje, lužní lesy, Mikulčice, Lednicko- valtický areál. Zámek Lednice, Janův hrad, Kolonáda Reistna, Dianin chrám, Hubertus, Tři grácie a další.
Karel Chmelina (starší pár - návštěvník) 20.3.2019
v podstatě cokoli, je to tak na měsíční pobyt
Petr Cichra (ubytovatel) 20.2.2019
Lednicko- Valtický areál, Pálava