Loading

Ubytování Aqualand Moravia

(110 objektů v okolí 25 km)
Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Pasohlávky

Moře v českém akvaparku - je to vůbec možné? V Aqualandu Moravia rozhodně ano! Zhruba 40 kilometrů jižné od Brna Vás čeká moře vodních atrakcí a bazénů. Nechybí kino, restaurace, masáže, sauny, prostě dokonalé podmínky pro relax a odpočinek. Pasohlávky na Pálavě a jejich vodní areál Moravia by i Poseidón hodnotil deseti mořskými hvězdicemi z deseti!

Atrakce a možnosti pro všechny členy rodiny

Znáte to - děti touží po skluzavkách, tobogánech a adrenalinu, zatímco rodiče si chtějí v klídku zaplavat nebo hodit nějakou tu saunu či masáž. A co dědečci a babičky? Pro ty je ideální relax v horkých termálních pramenech. Vyhovět celé rodině opravdu není lehké. Aqualand Moravia je ale připraven na malé i velké, mladé i dříve narozené.

Pokud si jako místo rodinné dovolené vyberete oblast Pálavy, Mikulov, Klentnice nebo snad nejbližší okolí Věstonické nádrže, určitě si do zdejšího akvaparku zajděte. Jen tak mimochodem, víc atrakcí a bazénů pod jednou střechou nikde jinde v České republice nenajdete.

Bazény o velikosti pozemku pro rodinný dům

Základem každého pořádného akvaparku je bazén. Samozřejmě, že ne jeden. V Aqualandu Moravia jich naleznete hned čtrnáct. Hezky půl na půl - sedm venkovních a sedm vnitřních bazénů. Největší z venkovních bazénů dostal název Riviéra a nabízí luxusních 823 m2 vodní plochy. Nejteplejší vodu zase můžete okusit ve dvou „bratrských“ bazénech. Romulus a Remus leží při sobě, dohromady zabírají něco přes 100 m2 a celoročně se tu lze vykoupat ve vodě o 37 °C.

K dispozici je také Baby Lake se skluzavkou, stříkacím dělem, vodním zvonem či vodopádem, stejně jako další bazény s krásnými výhledy na Pálavu a doplňky v podobě vířivek nebo mořského vlnobití.

Ve vnitřních bazénech si lze užít sportovního plavání v největším bazénu v celém akvaparku (840 m2) i příjemné relaxace pod hvězdnou oblohou. Toužíte-li po uvolnění napětí, zcela jistě využijete Relax Pool a Whirlpool. Teploučká 35 °C voda a dotek tisíců bublinek z vodních nebo vzduchových trysek - může existovat něco lepšího?

Děti by možná namítali, pro ně jsou ale připraveny zcela jiné bazény. Například takový Calimero se dvěma věžovými skluzavkami, stříkacími pistolemi, děly nebo polévacími kbelíky. Nejmenší plavci i neplavci se mohou vydovádět v mělkém Baby bazénku s příjemně vyhřátou vodou, vodním hříbkem nebo perfektní medvědí skluzavkou.

Hodně atrakcí - hodně zábavy

Co ještě se dá v akvaparku Moravia dělat? Můžete se zde klouzat, smýkat, skákat, otáčet - stovky metrů skluzavek a tobogánů jsou Vám plně k dispozici. Pojďme ale pěkně popořadě a začněme s těmi „nej“. Tak třeba nejstrmější skluzavka s příznačným názvem Kamikadze je dlouhá 29 metrů, vysoká plných 13 metrů a řadí se k vysokorychlostním atrakcím, k projetí kterých musíte mít notnou dávku odvahy.

O poznání klidnější jízdu nabídne Blue Trio - nejdelší tobogán v akvaparku. Měří bezmála 150 metrů a do jeho útrob se na člunu může vydat klidně i trojice odvážlivců. A slůvko „odvaha“ zmíníme také při atrakci s názvem SuperCrater. Atrakce s délkou 101 metrů Vás provede různými zákoutími a okruhy a údajně končí v samotném středu země!

Ani Wild River ovšem není procházka růžovou zahradou, stejně jako Yellow Crash. Hlavou zeď neprorazíte, tu vodní ale ano. Zejména pokud cestou naberete vysokou rychlost, tak jako v uzavřeném, 94 metrovém tobogánu Yellow Crash. Jedineční zážitek budete mít také z atrakce jménem U Wave, mamutí U-rampy. Sešup dolů a pak zase nahoru, adrenalin, barevné efekty, prostě príma!

Relax a wellness jako v lázních

Aqualand Moravia má v nabídce také desítky wellness procedur. Sauna by neměla chybět - kromě finské klasiky můžete vyzkoušet provoněnou biosaunu, aroma lázeň, infrakabinu nebo tepidarium a cladarium, které příjemně prohřeje a uvolní Vaše tělo. Víkendy jsou pak vyhrazeny saunové show a ceremoniálům zkušených saunerů.

Je libo masáže? Stačí říct a vybrat si, k dispozici jsou dětské masáže, římská vinná, havajská, aroma masáž nebo detoxikační medová masáž, nabízející komplexní péčí pro každý typ pokožky.

Většinu bazénů a vířivek v Aqualandu Moravia navíc zásobuje léčivá voda z 1,3 kilometrů hlubokého vrtu nedaleko Pasohlávek. Je jedinečná svým obsahem sulfanu, oxidu uhličitého, fluoridů, síranů a jiných látek v tělu prospěšném množství. Minerální voda prospívá celkové imunitě, metabolismu i stavbě kostí. Zmírňuje také kožní onemocnění, plísňové choroby a regeneruje pohybový aparát.

Dovolená na Pálavě - klidně i týden!

Pro dokonalý zážitek z Aqualandu Moravia doporučujeme vyhradit si v kalendáři několik dní. Akvapark disponuje vlastním ubytováním, mnohem více možností ale naleznete v okolních obcích a městech. Kromě Pasohlávek se nejblíže nacházejí Dolní Dunajovice, Klentnice (necelých 10 kilometrů na jih), Strachotín nebo Dolní Věstonice (zhruba 15 kilometrů na východ).

Lze si vybírat ze stovek lůžek v penzionechhotelích, apartmánech, privátech, ale také chatkách, roubenkách a soukromích chalupách s prostornou zahradou. Několik kempů funguje také kolem Věstonické vodní nádrže. Jak vidíte, infrastruktura akvaparku a jeho nejbližšího okolí je zcela připravena pro Vás a Vaší rodinu.

Zajeďte si na překrásnou Pálavu a kromě přírodních skvostů a darů vinic si vychutnejte také zábavu a relax v Aqualandu Moravia. Uvidíte, že na tuto návštěvu budete v dobrém vzpomínat hodně dlouho.

... zobrazit více

Kemp u Jezera

1,3 km od Aqualand Moravia, Pasohlávky, v rekreační oblasti,...
Pohodlné, vybavené mobilní domky a chaty

Ubytování Paso

2,6 km od Aqualand Moravia, Pasohlávky, v obci / ve městě, u vody
Krásné moderní ubytování u vody

Apartmány Gorčák

3,1 km od Aqualand Moravia, Ivaň (okres Brno-venkov), v obci / ve městě
Komfortné apartmány na Jižní Moravě

Rezidence Brod nad Dyjí

4,3 km od Aqualand Moravia, Brod nad Dyjí, v obci / ve městě,...
Chalupa s velkou zahradou a bazénem

Penzion Hazdrovi

5,2 km od Aqualand Moravia, Strachotín, v rekreační oblasti, u vody
Nový penzion,vstřícný přístup,na Pálavě

Moravský statek Strachotín

5,5 km od Aqualand Moravia, Strachotín, na okraji obce / měst...
Ubytování na statku v blízkosti přehrady

Apartmány Amaris

5,9 km od Aqualand Moravia, Strachotín, na okraji obce / města, u jezera
Na Moravském dvoře - jako u moře

Ubytování Lipový květ

5,9 km od Aqualand Moravia, Dolní Dunajovice, v obci / ve městě, v centru města
V centru vesnice, pro rodiny s dětmi

Penzion u Šomanů

6,0 km od Aqualand Moravia, Dolní Dunajovice, v obci / ve městě, v centru města
Krásné pokoje, možnost degustace vín

Chalupa U Harkáčov

6,0 km od Aqualand Moravia, Dolní Dunajovice, v obci / ve měs...
Chalupa pro rodiny ve skvělé lokalitě