Ubytování na statku v blízkosti přehrady

Moravský statek Strachotín najdete v obci Strachotín, v okrese Břeclav na jižní Moravě. Obec leží na severním břehu vodní nádrže Nové Mlýny.

Jižní Morava je rájem cyklistů, vydejte se například po cyklotrase, která spojuje památky Lednicko-valtického areálu, po trasách v CHKO Pálava nebo si zvolte dálkovou cyklostezku až do Vídně. K oblíbeným patří i vinařské stezky. Z historických památek byste měli kromě Lednicko-valtického areálu navštívit i zámek Mikulov či Kozí hrádek, za návštěvu stojí i zříceniny hradů Děvičky a Sirotčí hrádek, Archeopark Pavlov a expozice o životě lovců mamutů v obci Dolní Věstonice. Vodní sporty si užijete na pláži v Pasohlávkách, kromě toho si zde zahrajete i tenis, minigolf nebo plážový volejbal. V okolí najdete několik koupališť, vyberte si například koupaliště Hustopeče nebo Mikulov. Mírné zimy v této oblasti sice nepřejí lyžařům, ale přece zde najdete i lyžařské středisko v Němčičkách (14 km).

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu, s celkovou kapacitou pro 23 hostů. K dispozici je Vám:
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- dva 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 5-lůžkový pokoj s manželskou postelí, palandou a samostatným lůžkem,
- jeden 6-lůžkový apartmán se dvěma 3-lůžkovými ložnicemi (manželská postel a samostatné lůžko v každé).

Všechny pokoje jsou kromě lůžek a úložných prostorů vybaveny ledničkou, televizí, v některých pokojích se nachází také stůl se židlemi. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

V apartmánu se samostatným vchodem se nachází i obývací místnost s televizí, společenskými hrami a pohovkou. Využít můžete také kuchyň s dvouvařičem, ledničkou, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Všem ubytovaným hostům je k dispozici společná kuchyň s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, pračkou a jídelním stolem. Pro děti Vám v případě potřeby poskytneme dětskou postýlku a židličku.

V penzionu je v letní sezóně v provozu bistro, kde si dáte během dne občerstvení. Pokud pořádáte setkání nebo oslavu pro 10 - 30 pozvaných, poslouží Vám naše vinárna s posezením, kde nabízíme i možnost občerstvení. V exteriéru využijete terasu s venkovním krbem a děti potěší hřiště s prolézačkami, pískovištěm, skluzavkou a houpačkou. V letních měsících oceníte možnost zchladit se v bazénu. Na odkládání kol máme vyhrazenou místnost. Parkování pro 10 aut je možné přímo u objektu v uzavřeném dvoře, parkoviště je pod kamerovým dohledem.

Těšíme se na Vaši návštěvu na Moravském statku Strachotín!