Při týdením pobytu dugustace vína ZDARMA

Srdečně Vás zveme do našeho rodinného Penzionu pod Vinohrady, který se nachází v jihomoravské obci Popice, v okrese Břeclav. Náš malebný kraj je známý nejen svým slunečným počasím ale i kvalitními víny.

Celoročně Vám nabízíme útulné ubytování s celkovou kapacitou 24 lůžek v těchto pokojích:
- pokoji č. 1 (dvoulůžkový) s manželským lůžkem,
- pokoji č. 2 (třílůžkový) s manželským a samostatným lůžkem,
- pokoji č. 3 (třílůžkový) s manželským a samostatným lůžkem,
- pokoji č. 4 (čtyřlůžkový) s manželským a 2 samostatnými lůžky,
- pokoji č. 5 (čtyřlůžkový) s manželským a 2 samostatnými lůžky,
- pokoji č, 6 (čtyřlůžkový) s manželským a 2 samostatnými lůžky,
- pokoji č. 7 (dvoulůžkový) s 2 samostatnými lůžky,
- pokoji č. 8 (dvoulůžkový) s manželským lůžkem.

Pokoje č. 1 - č. 5 (v 1. patře) disponují předsíní se šatními skříněmi, přístupné jsou z chodby, na které najdete kuchyňský kout s 2 chladničkami, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Pokoje č. 6 a č. 7 (v přízemí) jsou přístupné z kryté terasy. V pokoji č. 6 využijete vlastní kuchyňský kout s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním sezením.

Asi 150 metrů od penzionu leží náš soukromý vinný sklep. V podkroví se tady nachází pokoj č. 8. Vybavený je kuchyňským koutem s ledničkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. V úplně všech pokojích se můžete dívat na televizi s kabelovým příjmem. Samostatná koupelna se sprchovým koutem a toaletou je pro každou ubytovací jednotku samozřejmostí, jen v pokoji č. 8 najdete vanu místo koutu. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Příjemné společné chvíle strávíte i v restauraci, ve které Vám dennodenně naservírujeme snídaně i večeře (na vyžádání). Ve vinném sklípku organizujeme degustace různých vín, které si sami vyrábíme v Uherčicích. Řízené degustace provádíme od 6 osob, můžete si tady posedět jak dlouho budete chtít. Také se však dá posedět jen tak při lahvích vínka.

Krásná zahrada s terasou, venkovním posezením a grilem Vás vyláká do exteriéru. Ať už na slunci nebo ve stínu akátů, nadýcháte se zde čerstvého vzduchu a pokocháte se výhledem na vinice a Pálavské vrchy. Zkrátit si chvíle můžete i zahráním si petangu či badmintonu. Dětičky se vyřádí na skluzavce a houpačce, přichystali jsme pro ně dokonce hračky, postýlku a vysokou židličku. Kola odložíte v úschovně a auta zaparkujete buď přímo ve dvoře nebo před objektem.

Určitě doporučujeme projít se i po okolí ubytování. Nabízejí se romantické toulky, houbaření, turistika, cykloturistika, poznávání památek, atrakcí a různorodých přírodních útvarů. Jízdu na koních Vám zajistí nedaleký Jezdecký spolek Koně Uherčice, navštívíte Muzeum Dolní Věstonice, Přírodní památku Kalendář věků, Archeopark Pavlov, Mandloňovou rozhlednu, Rozhlednu Dalibor, Stolovou horu či Lanový park Pirátská loď. Horké letní měsíce strávíte ideální při vodě. Nasnadě je Věstonická nádrž, Koupaliště Hustopeče, Vodní nádrž Nové Mlýny, Aqualand Moravia, Mušovská nádrž, Křivé jezero atd..

Pevně věříme, že dovolená strávená s Penzionu pod Vinohrady bude jednou z Vašich nejmilejších a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!