Ubytování v Pavlově, blízko přehrady

Ubytování Pod Lesíkem Pavlov najdete na okraji obce Pavlov, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji. Objekt stojí v těsné blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny.

Obec je známá svou vinařskou tradicí, během celého roku se zde konají tradiční události (Den otevřených sklepů, vinobraní, Velikonoční výstava vín). Tato oblast je oblíbená u motorkářů i cyklistů, kteří zde najdou množství cyklistických tras, některé z nich vedou do vinic, jiné k zajímavým historickým místům a další zase k sousedům do Rakouska. Při pobytu v této oblasti nevynechejte návštěvu Lednice a Valtic, kde si můžete prohlédnout nádherné zámky, parky, palmový skleník či minaret. Na přehradě Nové Mlýny zažijete zábavu při koupání a vodních sportech, doporučujeme například pláž v Pasohlávkách. V této obci naleznete i Aqualand Moravia, který je v provozu během celého roku.

Od dubna do října nabízíme ubytování v domě pro 14 osob. Ubytování je určeno více rodinám s dětmi nebo skupince cyklistů či turistů (minimálně 8 osob).

Hostům je zde k dispozici 5 ložnic, tři 2-lůžkové s manželskými postelemi, jedna 4-lůžková se dvěma manželskými postelemi a jedna 4-lůžková rodinná se dvěma ložnicemi (jedna přechodná se dvěma samostatnými lůžky a druhá s manželskou postelí). Společenská místnost s krbem je vybavena velkým jídelním stolem se židlemi. Vlastní jídla si uvaříte v kuchyni, která disponuje elektrickým sporákem s troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním stolem. Při kuchyni najdete verandu, kde je také umístěno posezení. Pro Vaše pohodlí se v domě nacházejí dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na dvoře se zahradou (400 m2) si posedíte na zastřešené terase s posezením, venkovním krbem a grilem, odsud máte výhled na vodu. Cyklisté ocení možnost bezpečně uložit kola v garáži. V uzamykatelném dvoře zaparkujete až 5 aut.

Pokud se chystáte na dovolenou na jih Moravy a ceníte si své soukromí, pak je Ubytování Pod Lesíkem Pavlov pro Vás jako stvořené!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Starší než 25 let, Starší než 35 let