Apartmány s bazénem a vinným sklípkem

Ubytování Na Stodole najdete v obci Milovice, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji. Obec leží na okraji CHKO Pálava v těsné blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny.

Na procházku v Pálavských vrších si troufnou i turisté začátečníci, natrefíte zde na dvě zříceniny hradů a užijete si výhled na vinice i na přehradu Nové Mlýny. Tento kraj je vyhledáván cyklisty díky husté síti cyklistických tras, které vedou například do Lednicko-valtického areálu nebo do sousedního Rakouska. Tato oblast je známá nejen svým vínem a kulturou, ale také historickými památkami, nevynechejte návštěvu zámků (Valtice, Lednice, Mikulov), kostelů, letohrádků, muzeí či Archeoparku postaveného na nalezišti z paleolitu. V letních dnech jistě rádi strávíte den u přehrady, kde můžete nejen plavat, ale i zkoušet vodní sporty, nejblížší koupaliště najdete v Mikulově a v Hustopečích, Aqualand Moravia Pasohlávky je v provozu během celého roku. Rodinu můžete vzít na výlet i do ZOO Hodonín nebo Papouščí ZOO Bošovice.

Celoročně nabízíme ubytování ve čtyřech apartmánech, každém s kapacitou pro 3 až 8 osob. Celkově se u nás ubytuje až 22 hostů. K dispozici jsou Vám tyto apartmány:
- Apartmán 1 - apartmán se dvěma ložnicemi, pro 7 osob,
- Apartmán 2 - studio pro 3 osoby,
- Apartmán 3 - apartmán se dvěma ložnicemi, pro 4 osoby,
- Apartmán 4 - apartmán se dvěma ložnicemi, pro 8 osob.

V každém apartmánu najdete kuchyňku nebo kuchyňský kout na přípravu vlastních jídel, použít zde můžete elektrický vařič, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a nechybí ani lednice a jídelní stůl. K vybavení apartmánů patří i televize, na požádání Vám poskytneme dětskou postýlku. Součástí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Exteriér Vám poskytne prostor k posezení na terase, grilovačku i letní osvěžení ve venkovním bazénu. K ubytování patří také vinný sklep, v níž každému apartmánu náleží jedna uzamykatelná kóje s vínem (spotřeba se doplácí na konci pobytu). Samozřejmostí je prostor vyhrazen na odkládání kol a parkovací místa pro 7 aut. Rádi Vás přivítáme v Ubytování Na Stodole!