Dokonalý odpočinek ve wellnes centru

Náš nově zrekonstruovaný Wellness rodinný hotel U Langrů se nachází v srdci Novomlýnských nádrží, pod Pálavskými vrchy, v obci Dolní Věstonice. Hýčkejte u nás své tělo i duši díky našemu špičkově vybavenému wellness centru.

Pokud máte rádi plavání v přírodních vodách nebo lovíte ryby, určitě se vydejte na Vodní nádrž Nové Mlýny. Sáhnout do historie můžete v Muzeu Dolní Věstonice nebo na zřícenině hradu Děvičky. Spolu s dětmi si užijete zábavu v Lanovém parku Pirátská loď. Přimrzající břehy nádrže poslouží v zimním období na bruslení na ledě.

Celoročně si dopřejete pobyt nebo dovolenou v našem Wellness rodinném hotelu U Langrů, který disponuje kapacitou pro 45 hostů. U nás dokážeme uspokojit touhy i těch náročnějších klientů. Vybrat si můžete z následujících typů pokojů:
- čtrnácti 2-lůžkových pokojů,
- jedného 3-lůžkového pokoje,
- dvou 4-lůžkových pokojů,
- jednoho studia s jedným 2-lůžkovým samostatně uzamykatelným pokojem a jedným 4-lůžkovým samostatně uzamykatelným pokojem.

Součástí vybavení každého pokoje i studia je kromě příslušného počtu lůžek i televizor se satelitním příjmem a lednička. V rámci každého pokoje i studia je hostům k dispozici vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu nechybí bezplatné WiFi připojení na internet.

Na recepci Vám ochotně pomůže náš personál, uchová Vám kola a případně nabídne možnost platit kreditní kartou. Polopenzi umíme zajistit v restauraci s barem. U nás využijete vinárnu, zasedací místnost s technikou, wellness se saunou, bazénem, ​​vířivkou, koupací kádí. Nechybí dětská stolička, dětská postýlka, vysoká židle. Parkování je u hotelu. Přijďte a prožijte krásný čas. Těšíme se na Vás!