Ubytování v kempu na břehu přehrady

Kemp Strachotín se nachází v katastru obce Strachotín, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji. Kemp leží v blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny.

Na plážích kolem vodní nádrže si užijete plavání i vodní sporty. Vyberte se například do Pasohlávek, kde si užijete travnaté i pískové pláže, zahrajete si minigolf, tenis nebo plážový volejbal, vyzkoušíte windsurfing, kiteboarding nebo aquazorbing. V Pasohlávkách se nachází i moderní Aqualand Moravia. Při pobytu v této oblasti je téměř povinností návštěva Lednicko-valtického areálu s nádhernými zámky a parky, za návštěvu stojí i zámek Mikulov nebo zříceniny Sirotčí hrádek a Děvičky. Vyberte se také na vinné stezky, které Vás provedou mezi vinicemi a sklípky a určitě Vám někde nabídnou i ochutnávku vína a domácích dobrot.

Nabízíme ubytování v kempu. Ubytovat se můžete v:
- čtyřech apartmánech s kapacitou pro 4 hosty,
- dvou menších mobilních domcích s kapacitou pro 4 + 1 hostů,
- jednom menším mobilním domku s kapacitou pro 8 + 2 hostů.

V apartmánech se můžete ubytovat celoročně, v mobilních domcích jen v letním období.

V menších mobilních domcích najdete dvě ložnice, každou s manželskou postelí. Ve větším mobilním domku se nacházejí čtyři ložnice, každá s manželskou postelí. Samozřejmostí ve všech mobilních domech je i společenská místnost s pohovkou a televizí se satelitním příjmem, gauč slouží jako přistýlka pro 1 osobu v menším a pro 2 osoby ve větším domku. Kuchyňský kout je kompletně vybaven, poslouží Vám elektrický sporák, chladnička s mrazákem i mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a jídelní posezení. Součástí každého mobilního domu je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Apartmány jsou mezonetové, v přízemí najdete jednu manželskou postel a v podkroví dvě matrace. K vybavení patří i televize se satelitním příjmem. Kuchyňský kout disponuje dvouvařičem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Ke každému apartmánu náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V celém areálu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Všechny mobilní domy i apartmány jsou vybaveny terasou s posezením a grilem. Na rozlehlém pozemku si můžete zahrát stolní tenis nebo badminton. Během léta využijete i bazén. Děti si užijí dětské hřiště s prolézačkami, trampolínou, houpačkou a skluzavkou. V areálu kempu se nachází restaurace - pizzerie. Parkování je umožněno přímo v areálu. Rádi Vás přivítáme v Kempu Strachotín.