Loading

Ubytování v Brodu nad Dyjí

(1 objekt + 36 objektů v okolí 25 km)

Rezidence Brod nad Dyjí

Brod nad Dyjí, v obci / ve městě, u vody
Chalupa s velkou zahradou a bazénem

Ubytování Paso

Pasohlávky (Brod nad Dyjí 3,2 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Krásné moderní ubytování u vody

Chalupa U Harkáčov

Dolní Dunajovice (Brod nad Dyjí 5,1 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Chalupa pro rodiny ve skvělé lokalitě

Apartmán Na štěrkách Vinařství Vavříček

Březí (okres Břeclav) (Brod nad Dyjí 6,5 km vzdušně), na okraji obce / města
Ubytování s vinným sklípkem ve vinařství

Ubytování Adél

Perná (Brod nad Dyjí 6,6 km vzdušně), v obci / ve městě
Komfortní apartmány v chalupě-nízká cena

Apartmány Gorčák

Ivaň (okres Brno-venkov) (Brod nad Dyjí 6,8 km vzdušně), v obci / ve městě
Komfortné apartmány na Jižní Moravě

Ubytování U nás

Perná (Brod nad Dyjí 7,4 km vzdušně), v obci / ve městě
Ubytování v prostředí Pálavských vrchů

Ubytování Na Kozinci

Perná (Brod nad Dyjí 7,5 km vzdušně), na okraji obce / města
Apartmán v klidném prostředí

Vinařský penzion Kořenek

Bavory (Brod nad Dyjí 8,1 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji l...
Příjemné ubytování přímo pod Pálavou

Penzion U Moravců

Klentnice (Brod nad Dyjí 8,6 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraj...
Skvělý výhled na okolí + vinný sklípek!
1 - 37 / 37

Brod nad Dyjí

Brod nad Dyjí 1

Jihomoravském krajiokrese Břeclav se nachází Brod nad Dyjí. Obec obklopují Pasohlávky, Pohořelice, Hustopeče a Mikulov. Leží v těsné blízkosti nádrží Nové Mlýny nedaleko Chráněné krajinné oblasti Pálava.

První písemná zmínka o obci se datuje do roku 1353. Po roce 1945 byla vysídlena a nově vznikla až v roce 1583. Obec nyní sčítá 514 obyvatel. Významnou památkou je kostel sv. Jana Nepomuckého postavený v roce 1770. Socha sv. Floriána a Jana Nepomuckého na návsi patří mezi další významné památky.

Výlety za sluníčkem

Brod nad Dyjí se rozléhá na jihozápadním břehu nádrží Nové Mlýny. Jedná se o krásné místo k rekreaci pro celou rodinu na dovolené i pro partu přátel na výletě. Užijete si zde spoustu letních aktivit. Novomlýnské nádrže jsou vynikající pro jachting a surfing, děti si užijí koupání a řádění ve vodě. Nádrže jsou opravdu rozlehlé, patří k největším na Moravě. Pohodu a klid tu naleznou i rybáři.

Brod nad Dyjí řadíme do mikulovské vinařské podoblasti. Je skvělým místem pro milovníky dobrého vína a vinných sklípků. Velmi blízko jsou Pasohlávky s oblíbeným aquaparkem Aqualand Moravia. Skvělý aquapark s atrakcemi pro celou rodinu je díky největšímu počtu zastřešených atrakcí nejmodernější v České republice.

Brod nad Dyjí 2

Vápencový vrchol Děvín je nejvyšší vrchol Pavlovských vrchů. Společně se zříceninou hradu Děvičky, nebo také Dívčí Hrady, v gotickém stylu se jedná o dominantu Jižní Moravy. Nachází se na příkré skále a jsou turisty velmi vyhledávané. Odměnou po výšlapu Vám bude krásný výhled do celého okolí hradu.

Aktivity i památky také v zimě

Nejbližší lyžařský areál je SKI park Filipov za obcí Javorník. Areál je určený nejen pro zdatné lyžaře, ale také pro začátečníky a hlavně děti. Využít můžete lyžařské i snowboardové kurzy každoročně pořádané areálem. Navštívit můžete také SKI park Osvětimany u Uherského Hradiště. I zde si děti zařádí a dospělí pořádně zalyžují.

V chladném počasí si odpočinete v nedalekých lázních Perla Lednice. Využijete příjemné koupele, různé druhy masáží, saunu a další wellness procedury, na kterých se můžete nechat hýčkat. Lednice je navíc krásná i v zimě, kdy si s rodinou užijete příjemnou procházku kolem Lednického zámku přes park a dále až k jedinému minaretu v České republice.

Kde se ubytujete v Brodu nad Dyjí?

Brod nad Dyjí 3

Obec je vhodná pro dobrodružné rodiny, které rády tráví dovolenou netradičně. Ubytujete se v jednom z autokempů, kterých je zde opravdu mnoho. Kempy nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, občerstvení formou bufetu a také zapůjčení různých potřeb pro zabavení Vašich dětí. Rodinnou dovolenou můžete strávit také v jedné z chatek, kterých je v Brodě nad Dyjí opravdu mnoho. Chaty se nachází v klidném prostředí a většina z nich má v těsné blízkosti vinný sklípek. Jedná se také o skvělou příležitost, jak strávit prodloužený víkend s přáteli.

Na klidných místech se nachází také penziony. Pocítíte v nich rodinnou atmosféru a uvidíte krásnou přírodu, která je všude kolem. Apartmány jsou různě velké. Jsou vhodné pro početné rodiny na dovolené, pro party přátel i pro zamilované páry na výletě. Přímo v apartmánech je kuchyňka, sociální zařízení a mnohé mají také zahradní posezení s možností grilování. Ubytování bez starostí Vám nabídnou hotely v okolí obce. Poskytnou Vám luxus, pohodlí a gastronomické zážitky. V hotelech si s dětmi zařádíte v bazénech a Vy si odpočinete si při wellness aktivitách.

Neváhejte a zavítejte do Brodu nad Dyjí. Jedná se o krásnou vinařskou oblast, kde nasbíráte hodně radostných zážitků s rodinou i s přáteli. Užijete si sportování v nádherné přírodě a odpočinete si v jednom z vinařských sklípků, kterých je zde plno.