Loading

Ubytování v Novém Přerově

(0 objektů + 33 objektů v okolí 25 km)

Apartmán Na štěrkách Vinařství Vavříček

Březí (okres Břeclav) (Nový Přerov 5,6 km vzdušně), na okraji obce / města
Ubytování s vinným sklípkem ve vinařství

Rezidence Brod nad Dyjí

Brod nad Dyjí (Nový Přerov 7,9 km vzdušně), v obci / ve měst...
Chalupa s velkou zahradou a bazénem

Chalupa U Harkáčov

Dolní Dunajovice (Nový Přerov 8,7 km vzdušně), v obci / ve městě, u vody
Chalupa pro rodiny ve skvělé lokalitě

Penzion Šanov

Šanov (okres Znojmo) (Nový Přerov 8,7 km vzdušně), v obci / ve městě
AKCE NA LEDEN - BŘEZEN 2019

Apartmán Lenka

Mikulov (okres Břeclav) (Nový Přerov 10,1 km vzdušně), v obc...
Apartmán v blízkosti centra města

Apartmán Ilona

Mikulov (okres Břeclav) (Nový Přerov 10,1 km vzdušně), v obci / ve městě
Apartmán s balkonem na jižní Moravě

Vinný sklep s apartmány u Kvěchů

Bavory (Nový Přerov 10,1 km vzdušně), v rekreační oblasti
Apartmány v chalupě s vinným sklípkem

Hotel Bonsai

Mikulov (okres Břeclav) (Nový Přerov 10,1 km vzdušně), v obci / ve městě, u koupali...
Rodinný hotel v okrajové části Mikulova

Apartmány u kapličky

Mikulov (okres Břeclav) (Nový Přerov 10,2 km vzdušně), v obci / ve městě, u koupali...
Komfortní apartmány na Jižní Moravě

Vinařský penzion Kořenek

Bavory (Nový Přerov 10,2 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Příjemné ubytování přímo pod Pálavou
1 - 33 / 33

Nový Přerov

Nový Přerov 1

Chcete-li si užít krás Jihomoravského kraje a zároveň chcete mít blízko i do sousedního Rakouska, pak se určitě vydejte na dovolenou do Nového Přerova. Ten náleží do okresu Břeclav, která je od obce vzdálená zhruba čtyřicet minut jízdy. Cestou se rovnou zastavte v Mikulově, který nabízí řadu zajímavých památek a zákoutí. Zajímavostí je, že hned za státní hranicí leží malé rakouské městečko, které lze do češtiny přeložit jako Starý Přerov.

První zmínka o Novém Přerově pochází ze 14. století. Jak jsme již zmínili v úvodu, osud obce je silně spjatý se Starým Přerovem, který je dnes součástí Rakouska. Ten je považován za původní obec tohoto jména na zdejším území. Během bojů v 15. století byl Starý Přerov značně poničen a obyvatelé se rozhodli hledat své štěstí jinde. To bylo jen několik málo kilometrů od původní obce. V dnešní době by Vám autem cesta trvala pouhých 10 minut jízdy. o tom že byl Nový Přerov otevřený jiným kulturám svědčí i fakt, že se v obci zabydlela poměrně početná chorvatská menšina. Vysoké bylo i zastoupení Němců a Bulharů.

Památky Nového Přerova a okolí

Hlavní turistickou atrakcí Nového Přerova je kostel sv. Michaela a několik soch. Ty ztvárňují podobu sv. Jana Nepomuckého a sv. Floriána. Před kostelem objevíte i zajímavý krucifix. Na své si přijdou i milovníci botaniky. V okolí obce totiž roste řada chráněných druhů rostlin, které jinde nenajdete.

Nový Přerov 2

Pokud byste rádi vyjeli za památkami, zhruba půl hodina jízdy od obce Vás dělí od návštěvy Lednicko-valtického areálu. Ten je zapsán na seznamu UNESCO a svým návštěvníkům nabízí široké spektrum kulturního vyžití. Vybrat si lze z návštěv dvou zámků, kterými jsou zámek Lednice a zámek Valtice. Za Váš čas také stojí zámecký skleník, jízdárna, minaret a řada dalších staveb, které jsou roztroušené v rozlehlém zámeckém parku.

Cestujete-li s dětmi, vyjeďte si na výlet do Bošovic, kde je návštěvníkům přístupná Papouščí ZOO. Spolu s Vašimi ratolestmi si můžete na vlastní oči prohlédnout nepřeberné množství papoušků, z nichž někteří z nich jsou zástupci ohrožených druhů. Následně si oddechnete v přilehlém parku, či v ZOO koutku, kde se děti seznámí s menšími domácími zvířaty.

Užijte si aktivní dovolenou

Během letních měsíců se zastavte u nádrže Nové Mlýny, která Vám nabízí širokou škálu vodních i dalších volnočasových aktivit. Krom rybaření a koupání je Vám k dispozici letní kino a řada zajímavých kulturních akcí. Při zhoršeném počasí se vydejte do Aqualandu Moravia, který na Vás čeká v nedalekých Pasohlávkách.

Nový Přerov 3

Návštěvu Nového Přerova doporučujeme především v letních měsících. A to především z důvodu, že v blízkosti nenajdete žádné lyžařské středisko. Nejbližšími středisky v okolí jsou Němčičky a Stupava, která je součástí Zlínského kraje.

Ubytování v Novém Přerově

Vydáte-li se do Nového Přerova, vhod Vám přijde široká nabídka ubytování. Vybrat si lze z cenově dostupných penzionů a apartmánů, z nichž některé svým zákazníkům připravují zajímavý program. Pokud jsou Vaše možnosti skromnější, ubytujte se v kempu či zvolte ubytování v soukromí. V oblasti je také možno využít ubytování v některé z chalup a chat.

Jižní Morava je ideálním místem pro trávení rodinné i partnerské dovolené. Přijeďte i Vy načerpat síly do Nového Přerova. Uvidíte, že na čas strávený zde budete velmi rádi vzpomínat.