Výborná poloha, blízko na cyklostezku

Přijměte naše srdečné uvítání na pobyt v Pensionu Čížek, do jižní části Mikulova. Penzion se nachází kousek od všech služeb i památek města, v blízkosti bazénů místního koupaliště. A co všechno nabízí?

Celoročně si můžete pronajmout jeden z pěti apartmánů Pensionu Čížek. Kapacitně jsme připraveni ubytovat až 16 osob. Varianty ubytování:

- Apartmán č. 1 pro 2 osoby se dvěma oddělenými lůžky v ložnici,
- Apartmán č. 2 pro 2 osoby se dvěma oddělenými lůžky v ložnici,
- Apartmán č. 3 pro 4 osoby se dvěma ložnicemi - v každé ložnici jsou dvě oddělená lůžka,
- Apartmán č. 4 pro 4 osoby se dvěma ložnicemi - v jedné jsou dvě oddělená lůžka, v druhé ložnici je manželská postel,
- Apartmán č. 5 pro 4 osoby se dvěma ložnicemi - v jedné jsou dvě oddělená lůžka, v druhé ložnici je manželská postel.

Součástí každého našeho komfortně zařízeného apartmánu je LCD televizor se satelitním příjmem, gaučové posezení a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Připravit si výborné jídla můžete v kuchyňce každého apartmánu, který tvoří el. sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a posezení. V apartmánu č. 2 je navíc myčka nádobí. Apartmán č. 1 je dovybaven stolním fotbalem a klimatizací. Zabezpečené je také bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě si můžete posedět v odpočinkovém altánku s posezením. Zde se naskýtá možnost ugrilovat si jídla na kvalitním grilu. V garáži je prostor pro odložení Vašich sportovních potřeb. Po domluvě předem Vám můžeme přichystat i dětskou postýlku. Parkování vozidel je na vlastním parkovišti hned vedle penzionu. Těšíme se na to, jak si u nás dokonale odpočinete od starostí každodenních dní a poznáte krásy a jedinečnosti našeho kraje.

Mikulov je město bohaté na poznávání jeho památek i atrakcí. Většina našich klientů rádo prozkoumá památky blízkého Lednicko-valtického areálu. Klidně navštivte Zámecké barokní divadlo, Zámek, Regionální muzeum či Dietrichsteinskou hrobku. Krásy podzemí se dají vidět na vlastní oči v Jeskyni na Turoldu. Přírodu Chráněné krajinné oblasti Pálava naplno procítíte i během jízdy na kole nebo nenáročnou túrou po značených stezkách. Koupání je během teplých dní možné na vodní nádrži Nové Mlýny i na Mahenově jezeře. V zimě doporučujeme spíše bruslení na ledě.