Loading

Penziony v Mikulově (okres Břeclav)

(5 objektů + 26 objektů v okolí 25 km)

Penzion Kiwi

Mikulov, v obci / ve městě
Stylové ubytování v klidné části města

Penzion Verde

Mikulov, na okraji obce / města
Mobilní domky uprostřed zelené zahrady

Penzion U kocoura

Mikulov, v obci / ve městě
Útulné apartmány s vinným sklípkem!

Penzion Mušlov

Mikulov, mimo obce / města
Klienti se u nás cítí "jako doma"

Pension Čížek

Mikulov, na okraji obce / města
Výborná poloha, blízko na cyklostezku

Penzion U Moravců

Klentnice (Mikulov 4,7 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Skvělý výhled na okolí + vinný sklípek!

Penzion U Vinice

Sedlec (okres Břeclav) (Mikulov 5,0 km vzdušně), na okraji obce / města
Degustace vín a procházka vinicemi

Ubytování Lipový květ

Dolní Dunajovice (Mikulov 6,1 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
V centru vesnice, pro rodiny s dětmi

Penzion u Šomanů

Dolní Dunajovice (Mikulov 6,1 km vzdušně), v obci / ve městě, v centru města
Krásné pokoje, možnost degustace vín

Penzion Pod Králičím vrchem

Milovice (okres Břeclav) (Mikulov 6,5 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa...
Stylové apartmány s vinným sklepem!
1 - 31 / 31

Penziony Mikulov (okres Břeclav)

Penziony Mikulov (okres Břeclav) 1

Mikulov – město kultury, romantiky i památek

Když přijde řeč na nekrásnější města Jihomoravského kraje, pravidelně někdo jmenuje i Mikulov. Toto město na hranicích s Rakouskem se pyšní nezaměnitelnou siluetou i velkým množstvím památek. Není proto divu, že se celkem brzy dostal na turistické seznamy párů, které si přejí prohloubit svůj vztah a získat štědrou porci společných zážitků.

Abyste si takto strávené momenty v Mikulově maximálně užili, pronajměte si cenově dostupný, zato však komfortně zařízený penzion. Těch je v Mikulově nespočet, takže si z nich dokáží vybrat i ti nejnáročnější z náročných. O pronájmu některého z nich mohou uvažovat i nastávající nevěsty, které hledají vhodné místo pro svatbu.

Penziony v Mikulově Vás potěší svou nabídkou

Ubytování v penzionu je hned po pronájmu prázdninových chalup a chat tím nejoblíbenějším u nás. Penziony totiž mívají komornější atmosféru a svým klientům nabídnou i větší množství soukromí. Vhod Vám přijdou pokoje s několika ložnicemi, které disponují svojí vlastní koupelnou.

Nechybí v nich ani samostatný obývací pokoj s pohodlnou pohovkou, televizí a občas také s krbem. Abyste si mohli vychutnat pokrmy a nápoje, které si připravíte v plně funkční kuchyni, vyjděte si na terasu nebo na balkón, ze kterého budete mít perfektní výhled na všechny místní památky.

Penziony Mikulov (okres Břeclav) 2

Abyste si se svým protějškem užili dokonalý odpočinek ve dvou, zavítejte do wellness s vnitřním nebo venkovním bazénem, saunami a vířivkou. V posledních letech jsou hodně oblíbené i koupací kádě, které jsou vhodné pro nejrůznější bylinné a zážitkové koupele.

Když přijedete ve větší skupině lidí, určitě Vám přijde vhod i venkovní posezení u grilu či u zahradního altánku. Děti budou naopak spokojené na trampolíně nebo na hřišti, kde nad nimi budete mít dohled.

Když se řekne Mikulov...

Všichni víme, že Mikulov svým návštěvníkům naservíruje nepřeberné množství atraktivních památek. Dokonce je jich tolik, že je nemusíte stihnout všechny obejít. Minimálně ne v situaci, kdy se na toto místo vydáte jen na víkendový pobyt. Nejvýraznější dominantou města je nepochybně zámek Mikulov, ve kterém sídlí Regionální muzeum. Určitě se běžte podívat i do jeho sklepení, ve kterém je k vidění obří sud na víno. Za Vaši pozornost stojí i Dietrichsteinská hrobka, rozhledna Kozí hrádek, sousoší Nejsvětější trojice a v neposlední řadě také Svatý kopeček.

Koho zajímají stopy, které za sebou zanechala početná židovská komunita, ten by se měl zaměřit na procházku po židovském hřbitově. Jen pár kroků od něj je i synagoga. Koho baví zákoutí přírodního charakteru, tomu by se mohla líbit i jeskyně Na Turoldu. Málo známou pamětihodností v blízkosti města, ke které můžete podniknout výlet je také Brána ke svobodě. Zajímat by Vás mohl i Letohrádek Portz Insel u Nového Rybníka či cihlový most přes Rybniční potok.

Penziony Mikulov (okres Břeclav) 3

Levné penziony v Mikulově už na Vás čekají!

Máte konkrétní představu o tom, jak by měl Váš vysněný penzion v Mikulově vypadat? Pokud ano, použijte našeho bezplatného vyhledávacího agenta, který na základě Vašich požadavků roztřídí všechny nabídky a předloží Vám jenom takové, které jsou v souladu s Vaším očekáváním.

Vyfiltrovat si u nás dokážete levné penziony v Mikulově, ve kterých se ubytujete s Vaším domácím mazlíčkem nebo takové, které jsou vhodné pro plánování a realizaci svateb.

V Mikulově je i široká paleta penzionů, které jsou vybavené pro romantické a víkendové pobyty, nebo si v nich zařídíte i dlouhodobý pronájem. Výjimkou nejsou ani penziony v Mikulově s bezbariérovým přístupem, dětskými postýlkami, jídelními židlemi či přebalovacími pulty. Vzhledem k lokalitě si bez jakéhokoliv problému zařídíte i komfortní ubytování u vody, pro rybáře či u koní. Nejlépe ale uděláte, když si naši širokou nabídku prohlédnete osobně.

Do Mikulova by se měl alespoň jednou v životě podívat každý pár. Jen tak dokážete plně pochopit, že se nejedná o nafouknutou bublinu, ale o naprosto famózní kulturní i turistický zážitek. Proto na nic nečekejte a překvapte svého partnera společným dobrodružstvím ještě dnes.

Názory a doporučení

Vladislava Ilčíková (ubytovatel) 12.3.2020
Krásné turisticky vyhledávané město v Lednicko-valtickém areálu.
Kristina Šrejmová (mladý pár - návštěvník) 3.10.2019
Mikulov je krásné městečko, možná by bylo lepší více restaurací
Yveta Jančovičová (starší pár - návštěvník) 25.9.2019
velmi pěkná
Jana Maryšková (ubytovatel) 5.9.2019
Mikulov - turisticky atraktivní místo. Výhled na Svatý Kopeček a Zámek Mikulov přímo z našeho penzionu.
Zora Čečetková (skupina - návštěvník) 10.6.2019
Nádherné město se spoustou možností trávení volného času.