Degustace vín a procházka vinicemi

Máte chuť na odpočinek a pohár vynikajícího vína? Vítá Vás Penzion U Vinice. Nacházíme se v obci Sedlec v Jihomoravském kraji. Útulný rodinný penzion s vinicí a vinným sklepem Vás ohromí svou historií a nádechem opravdového vinařského řemesla. Přijeďte si užít degustaci vín v naší vinném sklepě spojenou s ochutnáváním skvělých sýrů i domácího guláše. Rádi uvítáme skupiny přátel, cyklistů i romantické páry.

V našem penzionu se ubytujete v termínu od 4.1. do 22.12. Vybrat si můžete z těchto pokojů:
- tří 2-lůžkových pokojů se dvěma samostatnými lůžky a přistýlkou,
- jednoho 3-lůžkového pokoje se samostatnými lůžky,
- jednoho 4-lůžkového pokoje se dvěma samostatnými lůžky a palandou,
- čtyř rodinných pokojů se dvěma ložnicemi a čtyřmi samostatnými lůžky.

V každém z pokojů využijete televizi, ledničku, rychlovarnou konvici a pracovní stůl. Komfort doplní vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Všechny rodinné pokoje jsou navíc vybaveny klimatizací, která Vám zaručí výborný odpočinek i během horkých letních dnů. V případě potřeby můžeme doplnit i dětskou postýlku a dětskou jídelní židli.

Výborné jídlo si uvaříte v sdílené plně vybavené kuchyni s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, kávovarem, indukční varnou deskou, toustovačem a topinkovačem. Chvíle v kruhu svých nejbližších strávíte příjemně ve společenské místnosti s krbem, jídelním sezením a společenskými hrami, do které se vejde až 30 osob. Zábavu a soutěživost si odzkoušíte i díky hraní šipek přímo v penzionu. Cyklisté si svá kola skladují v místnosti k tomu určené. V celém objektu máte bezplatné WiFi připojení na internet.

V krásném počasí si užijete naši terasu s posezením, ze které je nádherný výhled na okolní vinice. Dlouhé letní večery prožijte grilováním dobrot i opékáním nad ohništěm. Kouzlo ohně a vánku z okolních vinic doplní atmosféru večera. Zaparkovat můžete přímo při ubytování.

Okolí nabízí vynikající možnosti pro trávení volného času. Cyklisté i turisté si užijí tratě a chodníky až do Pavlovských vrchů. Milovníkům historie doporučujeme navštívit památky jako Lednicko-valtický areál - Zámek Mikulov, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Janův Hrad, Minaret a další. Během celého roku se můžete zabavit v parku Aqualand Moravia. V letním období doporučujeme koupání na koupališti Riviéra nebo ve vodní nádrži Nové mlýny. Chráněná krajinná oblast Pálava Vás uchvátí čistou přírodou a umožní opravdový odpočinek a načerpání nových sil.

Věříme, že právě náš Penzion U Vinice je pro Vás tou správnou volbou. Těšíme se na Vaši návštěvu.