Stylové ubytování v klidné části města

Penzion Kiwi se nachází v klidné části města Mikulov, v okrese Břeclav, v Jihomoravském kraji. Tato oblast je známá zejména svou vinařskou tradicí a bohatou historií.

Ve městě i jeho okolí najdete mnoho míst, které stojí za návštěvu. K nejnavštěvovanějším památkám patří Mikulovský zámek, Kozí Hrádek nebo kaple Svatý kopeček. Tento kraj je protkán cyklistickými trasami, které vedou mezi vinicemi i přes malé vesnice a zavedou Vás například do CHKO Pálava, k vodní nádrži Nové mlýny či do Lednicko-valtického areálu. V Lednici si určitě nenechte ujít návštěvu zámku a vychutnejte si výhled z Minaretu. V letních vedrech se zchladíte na koupalištích Mikulov, Hustopeče či Březí. Pokud máte rádi přírodní koupání, naplánujte si den u Novomlýnské přehrady. Vodu i zábavu během celého roku najdete v nejmodernějším Aquaparku Moravia v Pasohlávkách. Relax si dopřejete v termálních lázních Lednice a Mušov. Naplánujte si také výlet do blízkého Rakouska.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 35 hostů. K dispozici jsou Vám tyto typy pokojů a studií:

- čtyři 2-lůžkové pokoje, každý s manželskou postelí a přistýlkou,
- jeden bezbariérový 2-lůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky a dvěma přistýlkami,
- jedno 2-lůžkové studio s balkonem, s manželskou postelí a přistýlkou,
- dvě 2-lůžková studia, každé s manželskou postelí a dvěma přistýlkami,
- dvě 2-lůžková studia s terasou, každé s manželskou postelí a dvěma přistýlkami.

Ve všech ubytovacích jednotkách využijete televizi se satelitním příjmem. Samozřejmostí v každém pokoji a studiu je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ve studiích si připravíte vlastní jídla, k dispozici je Vám kompletně vybavený kuchyňský kout s keramickou varnou deskou, elektrickou a mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem, toasterem a jídelním posezením. Do kteréhokoliv pokoje nebo studia Vám připravíme dětskou postýlku podle potřeby. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V penzionu je Vám 24 hodin denně k dispozici recepce. V přízemí je umístěna společenská místnost s krbem, kde se můžete podívat na televizi nebo zahrát společenské hry. Zde se také podávají snídaně, které je možné přiobjednat k pobytu. Součástí této místnosti je i kompletně vybavený kuchyňský kout. Pro Vaše pohodlí najdete v objektu další dvě samostatné toalety. Na požádání Vám umožníme používání pračky. Na oploceném pozemku penzionu je pro Vás připraveno posezení, kde můžete využít i gril. Děti se rády zahrají v menším dětském domečku. Na úschovu kol je vyhrazen uzamykatelný prostor. Parkovací místa pro 20 aut se nacházejí přímo u penzionu.

Dopřejte si pohodlí v našich apartmánech a užijte si atmosféru vinařského kraje v Penzionu Kiwi. Těšíme se na vaši návštěvu.