Rodinný hotel v okrajové části Mikulova

Zveme Vás do Hotelu Bonsai *** s příjemnou rodinnou atmosférou. Situován je v historickém centru vinařského města Mikulov, v okrese Břeclav.

Velmi rádi Vás ubytujeme v hotelových pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 55 lůžek. K dispozici jsou tyto pokoje a apartmány:

- sedm 2-lůžkových pokojů Standard, z toho tři disponují balkonem,
- čtyři 2-lůžkové pokoje Comfort s balkonem, z toho dva bezbariérové s posezením před pokojem přímo v zahradě,
- pět 3-lůžkových pokojů Standard,
- dva rodinné pokoje Comfort s přistýlkou pro dvě osoby, z toho jedna disponuje balkonem,
- dva apartmány se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi a jednou přistýlkou, z toho jeden bezbariérový.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, posezením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem (apartmá s vanou), toaletou, fénem a ručníky. Pokoje Comfort jsou prostornější, situované v hlavní budově nebo v zahradní části hotelu - vybavené ve francouzském stylu. Ve všech prostorách je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Rádi Vám připravíme dětskou vysokou stoličku a dětskou postýlku.

V naší restauraci Vám přichystáme vydatné snídaně, večeře či výbornou kávičku (restaurace je aktuálně do června 2019 uzavřena, snídaně podáváme ve vinárně). K dispozici Vám je i zmiňovaná vinárna, kde si v kruhu blízkých vychutnáte vynikající vínka z našeho regionu i ze zahraničí. Na objednávku Vám uspořádáme i firemní akci nebo oslavu. V udržované zahradě se stálou výstavou bonsají si můžete příjemně odpočinout a posedět. Dětičky se potěší dětskému koutku s hračkami v exteriéru i interiéru. V případě zájmu Vám poskytneme služby praní, žehlení, prostory pro úschovu kol a s čímkoliv poradíme na recepci. Vaše auta zaparkujete přímo u hotelu.

Doporučujeme Vám najít si čas i na poznávání krás okolí hotelu. Město Mikulov se pyšní majestátním zámkem, zajímavou synagogou a Dietrichsteinskou hrobkou. Výbornou aktivitou pro rodinky s dětmi je návštěva místního koupaliště Riviéra. Vyplatí se Vám jít i na příjemnou turistickou procházku k zříceninám Dívčí hrady a Sirotčí hrádek. Výlet si můžete udělat do okolních měst jako např. Valtice (zámek Valtice, Muzeum vinařství, zahradnictví a krajiny), Lednice (zámek Lednice, rozhledna Minaret, umělá zřícenina Janův hrad). V létě si můžete užít sluneční paprsky přímo na Věstonické vodní nádrži.

Přijďte načerpat příjemnou atmosféru do Mikulova. Těšíme se na setkání s Vámi v Hotelu Bonsai ***.