Krásný apartmán v historickém centru

Zveme Vás do našeho Apartmánku pod Kozím hrádkem, který se nachází v historickém centru proslulého vinařského města Mikulov. Klidná zóna (v blízkosti známého židovského hřbitova) dělá z našeho apartmánu lukrativní místo na odpočinek i zábavu.

Celoročně nabízíme k pronájmu Apartmánek pod Kozím hrádkem, ve kterém se komfortně ubytuje 4 až 5 osob. Apartmán disponuje vlastním vchodem z ulice.

Příjemný čas můžete trávit v obývací místnosti s televizí, rádiem a gaučovým sezením, které po rozložení slouží pro přespání 2 hostů. Odtud je možné přejít na zastřešený balkon s posezením a možností kouření. V rámci apartmánu máte k užívání kuchyni, jejíž součástí je elektrická trouba, keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, kávovar a myčka nádobí.

Ke klidnému spánku je určena ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem. Komfort během pobytu nabízí i koupelna se sprchovým koutem, vanou i samostatná toaleta. Samozřejmostí je bezdrátové WiFi internetové připojení v celém apartmánu.

Na malém dvorku si můžete kromě užívání slunečních paprsků i posedět na posezení nebo připravit jídla na grilu. Prostor je uzamčen a tak si zde můžete odložit Vaše kola. Na požádání Vám připravíme dětskou postýlku. K zaparkování Vašeho vozidla je vyhrazeno jedno parkovací místo u objektu. Klidně sbalte kufry, vezměte s sebou i čtyřnohého mazlíčka a prožijte příjemný čas u nás. Těšíme se!

Mikulov patří k městům, jejichž okolí je ideální k provádění cyklistiky, pěší turistiky, bruslení nebo degustaci vín. Po aktivně stráveném dny si můžete dopřát procházku Chráněnou krajinnou oblastí Pálava. Pro milovníky historie jsou připraveny historické památky světoznámého unikátu - Lednicko-Valtického areálu, případně se mohou vydat po expozicích místních muzeí. V zimním období si dopřejte občerstvení v místních restauracích a barech. Nebo se raději půjdete zabavit do bazénů či wellness centra Aqulandu Moravia? Rozhodnutí je na Vás.