Apartmán v blízkosti centra města

Apartmán Lenka najdete nedaleko historického centra vinařského města Mikulov v malebném Jihomoravském kraji.

Mikulov a jeho okolí nabízí mnoho možností volnočasového vyžití. Vyberte se k některé z památek, za zmínku stojí Mikulovský zámek, kaple Svatý kopeček u Mikulova i Kozí Hrádek. Sportovci jistě ocení síť cyklostezek v okolí, vydat se můžete k Novomlýnským jezerům, k Lednicko-valtickému areálu, do CHKO Pálava nebo si vychutnejte výhledy na vinice na některé z vinařských cyklostezek. Osvěžení Vám v létě poskytnou koupaliště v Mikulově, Březí a Hustopečích, vodní nádrž Nové Mlýny i nejmodernější aquapark v ČR - Moravia. Pokud hledáte spíše odpočinek než zábavu, termální lázně Lednice a Mušov jsou pro Vás to pravé. Na výlet si môžete odskočit i do blízkého Rakouska.

Během celého roku je pro Vás k dispozici nově zrekonstruovaný apartmán s celkovou kapacitou pro 4 až 5 osob. Apartmán je vhodný pro páry, případně rodiny s 2 až 3 dětmi.

Apartmán, který disponuje vlastním vchodem, tvoří jedna prostorná místnost s předsíní a koupelnou. K odpočinku Vám poslouží vyvýšené dvojlůžko, pod kterým se nachází rozkládací gauč, který slouží jako manželská postel. Rovněž je možné využít i další přistýlku. Na stěně naproti gauči visí televizor se satelitním příjmem. Kompletně vybavený kuchyňský kout Vám poslouží na přípravu chutných jídel. Najdete zde keramickou varnou desku, elektrickou troubu, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem, kávovar a rýchovarnú konvici. Samozřejmostí je jídelní posezení. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, toaletou, stojanem na sušení prádla a fénem.

V apartmánu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Parkovací místa jsou k dispozici na ulici. Užijte si pohodlí v centru města v Apartmánu Lenka. Těšíme se na Vás.