Krásné moderní ubytování u vody

Zveme Vás k pobytu k vodě do našeho moderního Ubytování Paso, které leží v centru obce Pasohlávky. Pár metrů od ubytování si můžete odpočinout na břehu Novomlýnských nádrží pod Pálavou (případně i zaplavat). V blízkosti se nachází Aqualand Moravia.

Celoročně přístupné Ubytování Paso - to jsou dvě studia a apartmán, jejichž celková kapacita je 10 osob. Obě studia jsou v přízemí a každé disponuje samostatným vchodem. Apartmán se nachází v prvním patře objektu. Na výběr máte:
- jedno 4-lůžkové Studio 1 se čtyřmi oddělenými lůžky,
- jedno 2-lůžkové Studio 2 s manželskou postelí a navíc možností jedné přistýlky,
- jeden 4-lůžkový apartmán 2+2, pokoj s manželskou postelí a pokoj se dvěma oddělenými lůžky.

Oba studia i apartmán jsou vybaveny totožně. V každém se nachází LCD televizor, kuchyňský kout, koupelna a východ na terasu. V kuchyňském koutě je vše potřebné pro přípravu jídel - el. vařič, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a jídelní sezení. Každou koupelnu tvoří sprchový kout a toaleta. Ve všech ubytovacích jednotkách jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Na vnější zahradě si můžete užívat sluneční paprsky na posezení. K dispozici máme také gril. V blízkosti se nachází dětské hřiště. Parkování vozidel je možné přímo u objektu. Těšíme se na to, jak u nás můžete prožít hezky strávený čas.

Nabídka aktivit v okolí: Doporučujeme windsurfing, vodní lyžování, šlapadla na Novomlýnských nádržích. Pokud máte rádi adrenalin, klidně se vyberte do Aqualandia Moravia. V blízkosti se nachází také Lednicko-valtický areál a několik vinařských stezkek i sklepů. Okolní krajina se dá poznávat i ze sedla kola nebo na in-line bruslích - vedou ní mnoho cyklostezek. Během zimy doporučujeme nenáročné romantické procházky.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky